Hrvatska opet nasanjkala Srbiju

Ако,ако...зашто се праве паметни и губе време са Хрватима у наше име?Наравно,обично лицемерје српских политичара,очекују да добију нешто за џабе а онда да пребаце себи нешто друго из буџета у џеп и после причају како су нешто урадили за Србе.Поздрављам овај потез Хрвата пошто потврђује да су нам лоши суседи и непријатељи.

I ja.:ok:

A mora se priznati da su neizlecivo zlobni i jeftini........aj da ih je nesto kostalo,nego se ovako ofiraju za dz :D

Nama bolje.
 
pa da Srbija uđe pre Kosova sigurno bi to uradila Kosovu...svak ima svog na kog bi se obrušila :idea::think:

kao što rekoh... balkanska posla:roll:

Pa Kosmet je sastavni deo Srbije:hahaha:

Al ti je poredjenje :hahaha:...kao i jos se obrusavamo :hahaha:

Koja glupost :hahaha1:

A da se Hrvatska na bilo koji nacin moze obrusiti na Srbiju.......fantazija......posle prvog obrusavanja i ceda ciganin bi rekao-ebite se vi sa svojom eu :hahaha:
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/press-hrvatska-opet-nasanjkala-srbiju/462577.aspx
nisam vidio da tema posoji, pa sam stavio. molim moderaciju ako je tema već tu da je briše

HRVATSKA je odbila dostaviti Srbiji prevedene dokumente čime je srpskoj administraciji znatno otežan posao te su primorani utrošiti dodatnih četiri milijuna eura za prevođenje 250.000 stranica europskih propisa.

Srpskim vlastima je iz Zagreba poručeno da će neophodne prijevode ustupiti Srbiji, ali tek kada uđu u proces kandidature, što je za Srbiju neprihvatljivo kasno, jer u pregovore s EU svaka država mora biti upoznata sa 250.000 strana zakona, uredbi, direktiva i odluka EU, raspoređenih u 35 pregovaračkih poglavlja.

"Hrvatska je početkom godine obećala Srbiji, kao znak dobrosusjedskih odnosa, ustupiti prijevode, ali onda su se predomislili", objašnjava izvor iz srpske vlade, koji napominje da se ova gesta Hrvatske ne može tumačiti nikako drugačije nego kao "čista zloba".

mislim da ovaj korak nije korektan od moje države

Ako ako ako. Jedino sto cemo to placati mi, obicni gradjani Srbije... a trebalo bi oni degenerici koji su dozvolili hrvatskim firmama da kupuju po Srbiji, a nasima isti uslovi nisu omoguceni u Hrvatskoj.
 
Pa Kosmet je sastavni deo Srbije:hahaha:

Al ti je poredjenje :hahaha:...kao i jos se obrusavamo :hahaha:

Koja glupost :hahaha1:

A da se Hrvatska na bilo koji nacin moze obrusiti na Srbiju.......fantazija......posle prvog obrusavanja i ceda ciganin bi rekao-ebite se vi sa svojom eu :hahaha:

ja sam već odavno reko da se moji postovi ne čitaju bukvalno al BUKVALni forumaši nikako da to shvate:roll: i umesto da zaobilaze moje postove ako već nemaju kapaciteta da izvuku pravu bit poente oni moraju, jel?:eek: da loope naravno! :dash:
:roll:
 
Sve dok Srbija ne postane normalna , i dok Srbi kao narod ne unormale , hrvati ika da nas zahebavaju , ponizavaju , razvlace , ismevaju nas , pa i da se podsmevaju svioim Sbima koje su , ne tako davno poklali . I to s punim pravom . Jer se to tako radi , tako treba i to je sasvim u redu i sasvim fer .

E kad se sSrbi unormale i budu kao i ostali. Kad im postane vazno da li u radnji kupuju hrvatske i slovenacke proizvode , ili ipak , bolje neke druge . Kad srbima bude do reciprocetata. Kad Srbi postanu posteni prema svijima , i prema samima sebi , onda ce i Srpski narod i drzava dobiti zasluzemno postovanje i od hrvata , i od Slovenaca , a i od ostalih drzava , koje su licne velicine i slicne snage ko nasa .
Ali za sad , posto to nije slucaj , i hrvati i slovenci se sprdaju s nama , ponizavaju nas , kad god mogu , drnda ju nas , smeju nam se ... i to je sasvim korektno i fer .
 
Poslednja izmena:
Pih sta reci...Znao sam da njihova rec ne vredi ni za suvu sljivu,ali ovo je dno dna. Ma ne moraju da salju nishta paceri, Najodvratnije od svega je to shto smo mi prema njima 3 puta bolji i korektniji. Nas predsednik sasvim sigurno nece uchiniti nishta na ovakvo ponizavanje.
 
Nije u redu da nisu dali papire, a Sanader obećao.

Dok su recimo Crnogorcima dali iste besplatno! :roll:
nisu, crnogorci su platili reparacije za dubrovnik:lol:
Ако,ако...зашто се праве паметни и губе време са Хрватима у наше име?Наравно,обично лицемерје српских политичара,очекују да добију нешто за џабе а онда да пребаце себи нешто друго из буџета у џеп и после причају како су нешто урадили за Србе.Поздрављам овај потез Хрвата пошто потврђује да су нам лоши суседи и непријатељи.
:ok:

kao da je neko nesto drugo ocekivao pa je ovo sad vrhunska vjest:rotf: dest puta bi bila veca vjest "hrvati dostavili kompletne prevode";)
 

Back
Top