Hrvatska i Turska vojska "opet" u Srbiji ! (ovaj put kao "mirotvorci")

E znala sam da na temi 'de se spominju Turci il' neki takvi slični, o'ma dođe i ovaj svaba...i otkud jedna spavaonica od N.Bgd-a može i da se poredi sa Vračarom, Voždovcem il' bilo kojom urbanom opštinom..ccc...neznanje je čudo...:confused:

Zemun...ništa posebno, sem keja koji je ok.:)

sestrice, ta spavaonica odavno nije spavaonica i postaje centar.....
 
Zemun ima neki svoj shmek...zemunci su na nejga ponosni...ja ne znam za nikoga ko tamo izvi da kaze da je iz Beograda nego uvek iz Zemuna.
NBG je vrh,spavaonica mozda bio pre 20 godina,danas najbogatija opshtina u gradu.
Meni se recimo ne svidja Senjak i Dedinje...a svi ih kao hvale..a sve zaraslo puno insekata i zapushteno...potrebno jedno 1000 kosilica i radnika gradske chistotje da bi na neshto lichilo.
Vrachar isto nishta posebno,prenaseljeno,sprchveno...unishtishe monumentalnost Hrama prvo onom nakazom od gradske biblioteke onda onom crkvom shta li je levo i komi zgradama na dvaes metra...po predratnom planu tu je trebalo da bude samo drvetje neshto kao park iza koga bi se nazirao hram.
 
Волим Земун јер је леп, миран и панонски град (или део града Београда)... Волим Земунски парк, Кеј и Дунав, Главну улицу, Гардош... све у том градском језгру.

Имаш делове Земуна који су све саме куће, са двориштима, где се може водити леп породични живот... И то све на десетак минута од Центра!

За разлику од Новог БГ где је права џунгла по оним блоковима...
 
Волим Земун јер је леп, миран и панонски град (или део града Београда)... Волим Земунски парк, Кеј и Дунав, Главну улицу, Гардош... све у том градском језгру.

Имаш делове Земуна који су све саме куће, са двориштима, где се може водити леп породични живот... И то све на десетак минута од Центра!

За разлику од Новог БГ где је права џунгла по оним блоковима...

Jes' vid'o...8):-P
 
Zemun ima neki svoj shmek...zemunci su na nejga ponosni...ja ne znam za nikoga ko tamo izvi da kaze da je iz Beograda nego uvek iz Zemuna.
NBG je vrh,spavaonica mozda bio pre 20 godina,danas najbogatija opshtina u gradu.
Meni se recimo ne svidja Senjak i Dedinje...a svi ih kao hvale..a sve zaraslo puno insekata i zapushteno...potrebno jedno 1000 kosilica i radnika gradske chistotje da bi na neshto lichilo.
Vrachar isto nishta posebno,prenaseljeno,sprchveno...unishtishe monumentalnost Hrama prvo onom nakazom od gradske biblioteke onda onom crkvom shta li je levo i komi zgradama na dvaes metra...po predratnom planu tu je trebalo da bude samo drvetje neshto kao park iza koga bi se nazirao hram.

Kiselo grožđe...8):lol:

Takav nije ni Lisičji potok...al' ko zna 'de si ti to bio...:D
 
Јесам... Не би издржао тамо ни два дана! :oops::D


Ma koja dva dana..?:shock:

Kad je bilo bombardovanje, slučajno sam se tamo zadesila kod jedne drugarice. kako je počelo da se smrkava, pa sirene i tako, krenula ona da me zadržava na spavanju, a ja joj kažem :" Jesi ti normalna...da kojim slučajem poruše mostove, a ja ostanem u ovom betonu zarobljena, ni mrtva "!:twisted:

Ni sirene me nisu mogle zaustaviti da se ne vratim u Beograd...:oops::lol:
 
Bulevar mira-Crnotravska..kod VMA....tu chesto prolazim jer mi je..recimo obilazan put...praktichnije....ili deo kod zgrade Pinka,i moram reci da mi prilichno jadno deluje.


Sad se inatiš...šta tu ima jadno, 'leba ti..?:rolleyes:

A Crnotravska je već Banjica i tamo...'ajde da ih ne ogovaram, al' ni tamo nije jadno, mada najviše podseća na Novi Bgd...:oops::lol:
 
Ma koja dva dana..?:shock:

Kad je bilo bombardovanje, slučajno sam se tamo zadesila kod jedne drugarice. kako je počelo da se smrkava, pa sirene i tako, krenula ona da me zadržava na spavanju, a ja joj kažem :" Jesi ti normalna...da kojim slučajem poruše mostove, a ja ostanem u ovom betonu zarobljena, ni mrtva "!:twisted:

Ni sirene me nisu mogle zaustaviti da se ne vratim u Beograd...:oops::lol:

:lol::lol::lol:

Свако воли своје... тако је то...

Али исто тако бисмо сви када би били, не знам у Будимпешти или Атини на пар месеци, хвалили тај исти наш Београд са све НБГ, Земуном, Дедињем, Сењаком, Врачаром...
 
:lol::lol::lol:

Свако воли своје... тако је то...

Али исто тако бисмо сви када би били, не знам у Будимпешти или Атини на пар месеци хвалили, тај исти наш Београд са све НБГ, Земуном, Дедињем, Сењаком, Врачаром...


Pa to je normalno i ne posle mesec, već posle 5 minuta...8)

Ja negde spomenuh ranije, da kada se zadesim "napolju" ...inostranstvu, kako god i kada bi neko počeo da opljuvava čak i meni mrskog Čedera, ja bih ga branila, jer mi je to normalno...kakav god da je, naš je i mi možemo da ga opljuvavamo, al' straNJci ne mogu i ne smeju...u takvim situacijama reagujem uvek.:lol:
 
Pa to je normalno i ne posle mesec, već posle 5 minuta...8)

Ja negde spomenuh ranije, da kada se zadesim "napolju" ...inostranstvu, kako god i kada bi neko počeo da opljuvava čak i meni mrskog Čedera, ja bih ga branila, jer mi je to normalno...kakav god da je, naš je i mi možemo da ga opljuvavamo, al' straNJci ne mogu i ne smeju...u takvim situacijama reagujem uvek.:lol:
Bravo...to je prava Srpkinja.
Čeder je naš, mi ćemo da ga....smorimo. :rolleyes: Sarge se sam prijavio za tu akciju :D
 
Bravo...to je prava Srpkinja.Čeder je naš, mi ćemo da ga....smorimo. :rolleyes: Sarge se sam prijavio za tu akciju :D


Khm...pa jesam...nije da se falim...:oops:8)

Nećemo mi njemu ništa...sam se on uništio...kad-kad mi ga dođe naprosto žao, al' sam pao, sam se udario...iliti, oteto - prokleto...:confused:

Ima jedna crnogorska kletva , a kažu da je i jača od one jevrejske " Imao pa nemao", koja kaže, " DaBogda se izoholio", što znači , " ko visoko poleti - nisko padne"!:)
 
http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/art-2008,2,13,,108607.jl

Veoma interesantno, prvi put posle drugog svetskog rata Hrvatska vojska ce opet da bude u sastavu "okupacionih" trupa na tlu Srbije (KiM), dok se Turci isto "vracaju na mala vrata" ;)

Ne samo da ce to biti EU misija koja sa sobom nosi nekadasnje okupatore poput Nemaca, vec su im se prikljucili najveci "dzelati" u Srpskoj istoriji (Hrvati i Turci), iako te zemlje nisu ni clanice EU.

Srbija, Srpski narod i Srpska "vlast" ce ovim potezom dotaknuti DNO...

Tuzno, jadno, bedno, zalosno....(neopisivo)...

sve se vraća sve se plaća :whistling:
 
I ja sam to bash hteo da napishem:lol:
Da podseca na NBG ali od pre 30 godina:mrgreen:
vala bas odvratan kraj :?
a posebno mi nije jasna sva ta buka oko vracara i one trosne kuce kad samo cekas kad ce neki crep da ti padne na glavu,nemas gde da parkiras kola,a od parkiranih kola ne mozes ni peske da predjes...i da,luksuzan kraj koji nema ni centralno grejanje bar u onom delu sa kucama...krs najgori.
 

Back
Top