Nestorović progovorio: Treba da ponovimo izbore u Beogradu, mislim da će ovaj put katastrofalno izgubiti!

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.365
Mislim da bi trebalo da ponovimo izbore u Beogradu. Treba da izgube. Mislim da će ovaj put katastrofalno izgubiti. Pošto su mene optuživali, evo kažem sad da nemamo dokaze da su izbori bili neregularni - kaže Branimir Nestorović, lider pokreta "Mi, glas iz naroda" koji je prokomentarisao nastup predstavnika liste "Srbija protiv nasilja" na sednici Evropskog parlamenta u Strazburu.

Mt4k9kpTURBXy8wNWQ4ZGIzOTZkYjg1NDQzMjhjNjc1MGFkM2FlMTY1Yy5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF


Kako kaže, u parlamentu treba formirati nezavisnu komisiju za izbore i ne dozvoliti međunarodnu istragu koja se traži rezolucijom Evropskog parlamenta.


Oni (prim. aut. Srbija protiv nasilja) su sami potpisali zapisnik. Sami sebi skaču u usta. Mislili su da će pobediti u Beogradu pa su se razočarali - rekao je Nestorović na TV "Prva".

Lider pokreta "Mi glas iz naroda" dodao je da ne vidi da je vlast u državi ugrožena.

- Prvo, zato što je ova grupa oko "Srbije protiv nasilja" slaba. Ona je jako slaba posle svega ovoga u Strazburu. Baš sam gledao neko istraživanje sada su na pola onoga što su imali. Kako god da se pregrupišu oni su na oko 20 odsto podrške - tvrdi Nestorović.

Kada je voditeljka pitala da li novi izbori u Beogradu zavise od njegovog pokreta, Nestorović je odgovorio:

- Zavisi od nas, ali i ne zavisi. Imamo one prebege - kazao je Nestorović.


"Nemamo nikakvu komunikaciju sa Jerkovićem"​

Potom se osvrnuo na postizborno ponašanje nosioca beogradske liste njegovog pokreta Aleksandra Jerkovića.


ct9k9kpTURBXy8yMGY1MDgxZjAwNTc3OTI3ZGM1ZmM4MzRjYTllOGY3Ni5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF


Ne znamo šta se s njim dešava, posle izbora je potpuno prekinuo komunikaciju. Išao, kao u Moskvu. Po našim informacijama, prvo je bio u Budimpešti pa je otišao na nekoliko dana u Moskvu. On je po povratku rekao da nikada nije bio naš član što je potpuna besmislica. Kada smo mi izlazili na izbore mi smo kod notara overili onih deset obaveznih ljudi za Beograd za udruženje građana i on je bio jedan od naših potpisnika. Sad ispade da je on kao sa svojim pokretom - naveo je Nestorović.

Kako je rekao, sad se Jerković ućutao.

Ne pojavljuje se, uglavnom mi nemamo nikakvu komunikaciju sa njim. Ne znam ni šta bismo pričali - kazao je lider "Mi, glas iz naroda".

"Nećemo dati većinu SNS-u u Beogradu, ali biće još jedan cirkus"​

Na pitanje da li će dati većinu u Beogradu SNS-u na konstitutivnoj sednici gradskog parlamenta 19. februara.

- Nećemo dati većinu, ali mislim da će konstitutivna sednica gradskog parlamenta biti još gora nego u Narodnoj skupštini jer ih ima više u Beogradu. To će biti još jedan u nizu cirkusa, ja moram da pazim da se opet ne izlanem - rekao je Nestorović.

"Bolelo me koleno pa sam morao da nosim patike"​

Nestorović je prokomentarisao i to što se na konstitutivnoj sednici Narodne skupštine pojavio u patikama.

- Čudno mi je, ti što mi zameraju patike to su oni koji su zviždali u skupštini i sami sebi polagali zakletvu. Pričali su i da sam nosio trenerku što nije tačno. Stvarno sam se uvredio. Prvo taj dan me bolelo kolono pa sam morao da nosim patike - rekao je kroz smeh Nestorović.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...du-ovaj-put-ce-katastrofalno-izgubiti/2dg9kzw
 
opet zloupotreba jedne recenice.

nestorovic je rekao da je djitler izgubio, da ce jos gore da prodje.

a izbori da budu u slucaju da nema vecine. nije rekao da treba da se ponove izbori zbog nepravilnosti, naprotiv kaze da su njegovi bili kontrolori u celom bgdu i da nije bilo nepravilnosti

e, sredoje, sredoje, miloje, radoje, stanoje. nisi bas nesto vest u manipiulaciji
 

Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama?​

FoNetdanas 13:43
Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama? 1
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Premijerka Ana Brnabić i dosadašnji gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić favoriti su prema današnjim kvotama kladioničara da ostanu na svojim funkcijama posle decembarskih izbora.

Prema kvotama Meridijan beta, na koje se za funkcije u novoj gradskoj i republičkoj vlasti može kladiti do 31. marta u 23:59, Brnabić ima najmanju kvotu 1,8 za funkciju premijerke, odnosno vodi se kao „prvi pik“ i na uloženih 100 dinara može se zaraditi „samo“ 180.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević ima kvotu 1,9, pa bi u slučaju njegovog izbora dobitak bio 10 dinara veći.
Ministar finansija Siniša Mali u slučaju izbora za premijera doneo bi kladioničarima na uloženih 100 dinara čitavih 250, jer je njegova kvota za premijersku funkciju 2,5.

Lider socijalista Ivica Dačić je na kvoti od osam, pa bi njegovim izborom zarada bila i najveća – 800 dinara.
Kao novog gradonačelnika, kladionice vide Aleksandra Šapića jer je njegova kvota za tu funkciju 1,5.
Kandidat socijalista Toma Fila ima kvotu pet u slučaju izbora za gradonačelnika, odnosno na 100 dinara, njegov izbor bi doneo 500 dinara dobitka.

Kao predlog za novog gradonačelnika, kladionice su „ponudile“ i Branimira Nestorovića sa kvotom od 85.

Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama? 2
foto (BETAPHOTO/BEOINFO/MIODRAG TODOROVIĆ)

U ponudi kladionica su i klađenja na pojedina ministarstva i kandidate, ali najzanimljivije su kvote za ministra unutrašnjih poslova po kojima je sadašnji ministar Bratislav Gašić favorit sa kvotom 1,2, Aleksandar Vulin sa 3,5 i lider socijalista Ivica Dačić sa kvotom šest.
 

Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama?​

FoNetdanas 13:43
Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama? 1
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Premijerka Ana Brnabić i dosadašnji gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić favoriti su prema današnjim kvotama kladioničara da ostanu na svojim funkcijama posle decembarskih izbora.

Prema kvotama Meridijan beta, na koje se za funkcije u novoj gradskoj i republičkoj vlasti može kladiti do 31. marta u 23:59, Brnabić ima najmanju kvotu 1,8 za funkciju premijerke, odnosno vodi se kao „prvi pik“ i na uloženih 100 dinara može se zaraditi „samo“ 180.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević ima kvotu 1,9, pa bi u slučaju njegovog izbora dobitak bio 10 dinara veći.
Ministar finansija Siniša Mali u slučaju izbora za premijera doneo bi kladioničarima na uloženih 100 dinara čitavih 250, jer je njegova kvota za premijersku funkciju 2,5.

Lider socijalista Ivica Dačić je na kvoti od osam, pa bi njegovim izborom zarada bila i najveća – 800 dinara.
Kao novog gradonačelnika, kladionice vide Aleksandra Šapića jer je njegova kvota za tu funkciju 1,5.
Kandidat socijalista Toma Fila ima kvotu pet u slučaju izbora za gradonačelnika, odnosno na 100 dinara, njegov izbor bi doneo 500 dinara dobitka.

Kao predlog za novog gradonačelnika, kladionice su „ponudile“ i Branimira Nestorovića sa kvotom od 85.

Ko su favoriti za gadonačelnika Beograda u kladionicama? 2
foto (BETAPHOTO/BEOINFO/MIODRAG TODOROVIĆ)

U ponudi kladionica su i klađenja na pojedina ministarstva i kandidate, ali najzanimljivije su kvote za ministra unutrašnjih poslova po kojima je sadašnji ministar Bratislav Gašić favorit sa kvotom 1,2, Aleksandar Vulin sa 3,5 i lider socijalista Ivica Dačić sa kvotom šest.

Sama činjenica u kladionicama nema ponavljanja izbora kao ponude jak je ukazatelj.
 
Jerković se misteriozno naglo povukao; nema ga apsolutno nigde. I to baš nigde.
Izmedju toga da ima proteste SPN/NADA/Nestora i novih izbora verovatno će Vučić izabrati izbore. Samo što će ih gurnuti bukvalno na leto kada ljudi odlaze na letovanja.
 
Verovatno je samo bio probni balon i Vučić je odlučio da neće igrati na njega i njegovu odbornicu pa tako nestaju i on i ona.

Ma čovek je oportunista bez granice; učestvovao je u protestima Srbija protiv nasilja, gurao se Mariniki, Aleksiću, generalu Deliću, koaliciji NADA, bio je predstavnik bunjevačke nacionalne manjine, sarađivao sa Nemanjom Šarovićem, tražio od Đilasa, nudio se Narodnoj stranci,...

On se ne skida sa društvenih mreža; postao je svojevremeno poznat kao TikTok poslanik.

Kakve veze ima to što je Vučić odustao od njega?
 
Ma čovek je oportunista bez granice; učestvovao je u protestima Srbija protiv nasilja, gurao se Mariniki, Aleksiću, generalu Deliću, koaliciji NADA, bio je predstavnik bunjevačke nacionalne manjine, sarađivao sa Nemanjom Šarovićem, tražio od Đilasa, nudio se Narodnoj stranci,...

On se ne skida sa društvenih mreža; postao je svojevremeno poznat kao TikTok poslanik.

Kakve veze ima to što je Vučić odustao od njega?
On nema više nikakvu budućnost u politici. Odbačen je od čitave opozicije, Nestorovića i Vučića, bukvalno od svih. On se nadao da će biti gradonačelnik ali samo je iskorišćen kratkotrajno za ispitivanje pulsa. Vučić i Šapić su hteli preko njega da privuku čitavu grupaciju MI ali nije uspelo.
 
Ma čovek je oportunista bez granice; učestvovao je u protestima Srbija protiv nasilja, gurao se Mariniki, Aleksiću, generalu Deliću, koaliciji NADA, bio je predstavnik bunjevačke nacionalne manjine, sarađivao sa Nemanjom Šarovićem, tražio od Đilasa, nudio se Narodnoj stranci,...

On se ne skida sa društvenih mreža; postao je svojevremeno poznat kao TikTok poslanik.

Kakve veze ima to što je Vučić odustao od njega?
pa svuda se trtio kao vucicev spijun, i sada je kao istroseni kondom odbacen od strane vucica, sigurno ima nekog boljeg da ubaci u neprijateljske redove, ovaj je provaljen, pa niko nije bas toliko glup
 
pa jel vidis da se svima nudio, znaci da je potkupljiv, lako ga je korumpirati, ako vec nije bio
i za tebe, sta mislis, ko je u pravu ovde

On u principu traži manjinsku podršku drugih njegovom pokretu i da sa 2 odbornika upravlja celim Beogradom, stalno se pozivajući na Dritanov presedan.
 
Jerković se misteriozno naglo povukao; nema ga apsolutno nigde. I to baš nigde.
Дал га нису избацили из странке??

Иначе, он је у кампањи обећавао да ће срушити кућу цвећа ако победи на изборима. А сећамо се још како је Славни Војвода Шешељ јуришао са глоговим коцем да прободе срце тог белосветског вампира.

:D
 

Back
Top