Hrvati traže svoj entitet u BIH on line peticija

The Dule:
Ma RS care ne mogu da ukinu nikad. Zna se dokle bi to dovelo. MA NEMA SANSE. Mogu samo da gledaju i da placu balijama na ramenu. Ali nam veoma malo fali da otcepimo RS. Imamo i dobrog politicara Dodika.........Samo malo podrske na bilo kojoj strani i nasa je :grin:
Srba u Hrvatskoj bi danas bilo mozda i vishe nego u Bosni da im "susjedi" 41. i 91. nisu bili Hrvati.Danas Srba u Hrvatskoj skoro i da nema.To dovoljno govori da je njima sve moguce.Imate Srece shto su Muslimani,ma kakvi bili ipak vecina u BiH,jer da su Hrvati,proshli bi ste ko RSK.
 
SANDRINAbg:
Ako je to tamo zaista tako, od mene puna podrška..za odvajanje RS od Federacije..!
Pa o tome ja i pricam. Da bi i nama i 'rvatima bilo bolje trebalo bi zaboraviti na sukobe i krenuti u stvaranje tog njihovog drljavog entiteta i otcepljenja RS. Doduse tacno je da to Zagreb ometa, ali sto se tice Hrvata u BIH pouzdano znam da bi se odmah udruzili sa Srbima protvi balija.
 
The Dule:
Pa o tome ja i pricam. Da bi i nama i 'rvatima bilo bolje trebalo bi zaboraviti na sukobe i krenuti u stvaranje tog njihovog drljavog entiteta i otcepljenja RS. Doduse tacno je da to Zagreb ometa, ali sto se tice Hrvata u BIH pouzdano znam da bi se odmah udruzili sa Srbima protvi balija.

Ja u to ne bih bila tako sigurna...ako se već može raspravljati koga Hrvati više mrze, to sigurno nisu muslimani u odnosu na Srbe...bar tamo u BiH, a i šire... :lol:

Nikad verovati Hrvatu...nikad...to i stare babe prenose s kolena na koleno u srpskom narodu... :?
 
SANDRINAbg:
Ja u to ne bih bila tako sigurna...ako se već može raspravljati koga Hrvati više mrze, to sigurno nisu muslimani u odnosu na Srbe...bar tamo u BiH, a i šire... :lol:

Nikad verovati Hrvatu...nikad...to i stare babe prenose s kolena na koleno u srpskom narodu... :?
A pa nisam ni ja mislio verovati ima na rec. Naravno uvek treba imati neku garanciju.........
 
The Dule:
Eto tipicna nasa reakcija na sve. Uvek idemo emocijama nikad ne stanemo da razmislimo. Mozemo i mi da imamo interesa od toga. Ako nasa hriscanska braca 'rvati hoce da podrze odcepljenje RS da i mi lepo podrzimo njihov entitet i miiiirnaaa Bosna :lol: Razmislite malo o nacionalnim interesima pre nego sto pocnete da ih pljujete........
Твоја 'ришћанска браћа 'рвати нигде нису рекли шта ће они урадити, него су фино замолили да ми потпишемо то њихово... Значи боле њих за РС, они знају шта 'оће. 'Оће потпис. Шта се палите на провокације?
 
The Dule:
A pa nisam ni ja mislio verovati ima na rec. Naravno uvek treba imati neku garanciju.........

A koju pa garanciju ti Hrvat u Bih sada može dati..? :roll:

Za'ebavaju muslimane tamo, a sve se boje kada će ih ovi napokon pročitati...

Kada odu u Hrvatsku, ovima se povraća od njih i gradjani su trećeg reda...tako i treba...

Gde će ti i kako oni onda garantovati?
 
Pijanista:
Иначе за вашу информацију да знате, а верујем да већина зна. За време НДХ Муслимани у Босни су од усташа били називани ''хрватско цвеће''.
Da.Hahahahah ma balije su univerzalne stvarno. Njih kad bi indijanci osvojili ma samo na 5 godina, nakon toga bi svi urlikali oko totema i klanjali se manituu :lol: :lol:
 
Pijanista:
Иначе за вашу информацију да знате, а верујем да већина зна. За време НДХ Муслимани у Босни су од усташа били називани ''хрватско цвеће''.

Mala ispravka " hrvatsko cvijeće", a i dan danas se sprdaju sa njima...prosto mi nekad dodje žao muslimana koliko su slepi kod očiju u odnosu na svoje hrvate... :?
 
SANDRINAbg:
A koju pa garanciju ti Hrvat u Bih sada može dati..? :roll:

Za'ebavaju muslimane tamo, a sve se boje kada će ih ovi napokon pročitati...

Kada odu u Hrvatsku, ovima se povraća od njih i gradjani su trećeg reda...tako i treba...

Gde će ti i kako oni onda garantovati?
Ama za to treba imati podrsku i iz inostranstva. Kada bi se recimo CIA umesala ili neka druga mocna obavestajna sluzba u taj proces da vidis kako bi drzali rec i mi i oni :grin: :grin:
 
Jerry Ropero:
jesu bili hrvatsko cvece ali su trenutno bosnjaci i hrvati - zavadjeni. zato treba podrzati hrvatska nastojanja ka entitetu jer cemo zajedno sa hrvatima lakse razbiti tamnnicu naroda zvanu BIH nego da to cinimo sami.
Ал' си наш'о савезнике. Нека хвала. Настави да живиш у заблудама. Јел' пао потпис, Џери?
 
Jerry Ropero:
jesu bili hrvatsko cvece ali su trenutno bosnjaci i hrvati - zavadjeni. zato treba podrzati hrvatska nastojanja ka entitetu jer cemo zajedno sa hrvatima lakse razbiti tamnnicu naroda zvanu BIH nego da to cinimo sami.


jooj ovo je super...prvo se tucemo onda se udruzujemo...tak je bilo i u ratu 90-te...JNA davala tenkove hrvatskoj vojsci na revers u borbi protiv muslimana...i ovi budale tenkove zbilja opet vrate...i onda se opet fino tuku jedni protiv drugih kao da nista nije ni bilo...eee ajd sad da meni netko kaze tko je ovdje lud... :confused:
 
otkacena slavonka:
jooj ovo je super...prvo se tucemo onda se udruzujemo...tak je bilo i u ratu 90-te...JNA davala tenkove hrvatskoj vojsci na revers u borbi protiv muslimana...i ovi budale tenkove zbilja opet vrate...i onda se opet fino tuku jedni protiv drugih kao da nista nije ni bilo...eee ajd sad da meni netko kaze tko je ovdje lud... :confused:
Biznis je biznis ;-)
 
otkacena slavonka:
jooj ovo je super...prvo se tucemo onda se udruzujemo...tak je bilo i u ratu 90-te...JNA davala tenkove hrvatskoj vojsci na revers u borbi protiv muslimana...i ovi budale tenkove zbilja opet vrate...i onda se opet fino tuku jedni protiv drugih kao da nista nije ni bilo...eee ajd sad da meni netko kaze tko je ovdje lud... :confused:
Jeste stvarno budale sto su nam vratili. Trebalo je da nas ubijaju sa nasim tenkovima. E stvarno...................
 
Pomozite kršćanskoj braći hrvatima da imaju svoj entitet u bih potpišite peticiju

http://www.gopetition.com/petitions...ity-in-bih.html Kome je u srcu Bog a u duši kršćanska vjera neka potpiše ovu peticiju koja će omogućiti našoj braći Hrvatima u bih da imaju svoj entitet i zajamče sebi konstitutivnost na području islamizirane unitarne BIH koja želi od hrvata napraviti manjinu a od muslimana većinu.

Кад смо браћа, што сте везали заставе са балијама и заједно клали Српску нејач? Могли сте имати 44% БиХ у замену за РСК и Дубровник, али када је Мате Бобан на то пристао, Туђман га је убио. Сами сте криви. 1991. године сте се определили за погрешну страну. Тада вас је било преко 600.000 у БиХ, а данас око 270.000. Требало је населити пусту земљу... када се од 1991-1995 протера преко 700.000 Срба. Ето и џамије су вам боље него Православне цркве, па прве градите, а друге рушите. Што се Загреб и ХДЗ 1990 залажу за унитарну БиХ? 1994. године су Срби спашавали хрватске цивиле и средње Босне, њих преко 60.000, а само годину дана после сте нам се лепо захвалили. Како онда да будемо браћа, када је вама полумесец ближи од крста?
 

Back
Top