Hrvati traže svoj entitet u BIH on line peticija

Jerry Ropero:
ne znas jer nemas cime da mislis.
Хвала Богу драгом да немам, па да онда овако мислим:
Jerry Ropero:
u interesu RS Je da se BIH pretvori u federaciju , nesto kako je izgledala SFRJ 1974. godine. I onda kad se jednom to uradi put do otcepljenja je lak. Sprovedu se referendumi u republikama/entitetima kad se za to bude imala podrska MZ i to je to.
А шта је БиХ сада, да није можда федерација састављена од два ентитета?
 
svetolik trpkovic:
trebalo bi zatvoriti ovu temu ne zbog same teme vec zbog toga sto je u pitanju tszv. internet pweticija a poznato je da su te internet peticije najveca budalastina na koju se niko ne osvrce i koje nemau nikakav legitimitet bilo da se rade o Bih ,Kosovu ili o zagadjenju seoskog potoka .

Pa s obzirom na autora teme, nista cudno...
 
Nova himna Hrvata u BIH: :D :D :D

Džezva, čorba, čakšire,
čivuk, avlija, čara,
sarma, čarapa, ajvar,
feredža, kesenek, servinija,
meze, kašika, duvan,
podrum, rahatlokum, ćilim, taraba!

Budjelar, katanac,
baksuz, džimrija,
mufte ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!

Budjelar, ugursuz,
baksuz, džimrija,
mufte, ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!

Aman zaman, sabajle,
sevdah, dzukela,
ćumur, harač, djuture,
zulum, janičar,
kiosk, mufljuz,
čaršija, kabadahija,
i na kaiš manšaram,
bujrum komšija!

Budjelar, katanac,
baksuz, džimrija,
mufte ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!

Budjelar, ugursuz,
baksuz, džimrija,
mufte, ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!

Džumbus, džeferdan,
zijan, kasaba,
sikter, djurdjija,
pendzer, makadam,
bircuz, djeram, djubrovnik,
astal, kaldrma,
megdan, ćošak, djevrek
burek, i djuvegija!

Budjelar, katanac,
baksuz, džimrija,
mufte ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!

Budjelar, ugursuz,
baksuz, džimrija,
mufte, ćufte,
sevap, ćevap,
taze turšija!
 
srpskiglasboke111qt2.jpg



http://www.thepetitionsite.com/takeaction/497992058
 
Donald:
Куку & леле. Шта је бре ово? Па и градови 'оће да буду државе, још само месне заједнице фале. Сада када почну петиције, ко ће све то да испотписује? А шта ће ови што не знају да пишу, ипак су и они великим делом за нашу ствар?
 
andeli apokalipse:
Pomozite kršćanskoj braći hrvatima da imaju svoj entitet u bih potpišite peticiju




http://www.gopetition.com/petitions/petition-for-third-croat-entity-in-bih.html Kome je u srcu Bog a u duši kršćanska vjera neka potpiše ovu peticiju koja će omogućiti našoj braći Hrvatima u bih da imaju svoj entitet i zajamče sebi konstitutivnost na području islamizirane unitarne BIH koja želi od hrvata napraviti manjinu a od muslimana većinu.
istockphoto_430062_middle_finger.jpg

Da...vi entitet a matica vam se zalaze da se RS ukine...pazi da ne damo podrshku..chak i ovakvu beznachajno-verbalnu.
 
Jerry Ropero:
u interesu RS Je da se BIH pretvori u federaciju , nesto kako je izgledala SFRJ 1974. godine. I onda kad se jednom to uradi put do otcepljenja je lak. Sprovedu se referendumi u republikama/entitetima kad se za to bude imala podrska MZ i to je to.

Nisam u ovo sigurna... :roll:

Ja Hrvatima u Bih ne verujem ni da je danas utorak...vidiš kako su slizani sa muslimanima...sigurno opet smišljaju neku pakost po običaju. :evil:
 
Eto tipicna nasa reakcija na sve. Uvek idemo emocijama nikad ne stanemo da razmislimo. Mozemo i mi da imamo interesa od toga. Ako nasa hriscanska braca 'rvati hoce da podrze odcepljenje RS da i mi lepo podrzimo njihov entitet i miiiirnaaa Bosna :lol: Razmislite malo o nacionalnim interesima pre nego sto pocnete da ih pljujete........
 
The Dule:
Eto tipicna nasa reakcija na sve. Uvek idemo emocijama nikad ne stanemo da razmislimo. Mozemo i mi da imamo interesa od toga. Ako nasa hriscanska braca 'rvati hoce da podrze odcepljenje RS da i mi lepo podrzimo njihov entitet i miiiirnaaa Bosna :lol: Razmislite malo o nacionalnim interesima pre nego sto pocnete da ih pljujete........

I ti im poverov'o...ma daaaj... :lol: :lol: :lol:
 
Gledaj, ja bi sa zadovoljstvom potpisao kad bi znao da će to destabilizovati i onako destabilizovanu Bosnu... stvaranjem Hrvatskog entiteta, Bosna bi bila zaista definisana kao federativna država i šanse da pukne bi znatno se smanjile... Znalo bi se šta je čije i dobili bi novu Belgiju u komšiluku, a za 50 godina ne bi bilo Srba već "Bosanaca"...

Stvarno, lično nemam ništa protiv ujedinjenja Hrvatskog entiteta i Hrvatske... dok god to ne opeta naše interese...
 
Enfroz2891.:
Pa to bi bilo lepo da zvanichni Zagreb ne samo da ide na ukidanje RS nego chak i zrtvuje te njihove Hrecegovce samo da bi napakostio Srbima...bilo bi lepo...ali Hrvati su uvek Hrvati....to ne treba zaboraviti kada se prave"dilovi"sa njima.(:
Ma RS care ne mogu da ukinu nikad. Zna se dokle bi to dovelo. MA NEMA SANSE. Mogu samo da gledaju i da placu balijama na ramenu. Ali nam veoma malo fali da otcepimo RS. Imamo i dobrog politicara Dodika.........Samo malo podrske na bilo kojoj strani i nasa je :grin:
 
The Dule:
Ma RS care ne mogu da ukinu nikad. Zna se dokle bi to dovelo. MA NEMA SANSE. Mogu samo da gledaju i da placu balijama na ramenu. Ali nam veoma malo fali da otcepimo RS. Imamo i dobrog politicara Dodika.........Samo malo podrske na bilo kojoj strani i nasa je :grin:

Ako je to tamo zaista tako, od mene puna podrška..za odvajanje RS od Federacije..!
 

Back
Top