Hrvati traže svoj entitet u BIH on line peticija

andeli apokalipse:
Neka ljudi vide istinu koja će ih osloboditi od demokratskih bajki o suživotu sa muslimanima.

Какав црни суживот са муслиманима! Ми имамо нашу Републику Српску (очишћену од муслимана), а вама искрено желим да се деси оно што се мени десило у Лијепој Вашој.
Нико вас није терао у Федерацију са балијама, сада сносите последице.
Немој да се позиваш на хришћанство. Помагали смо вам у средњој Босни, спасили вам Кисељак и Крешево, а ви сте се захвалили убијањем недужних цивила у колони током Олује! :-x Заузели сте Дрвар, Гламоч, Грахово, Купрес. Мало ли је! :mad:
 
Pijanista:
Е јеси ти неки зајебант, одма' сам ја помислио овај је дош'о овде да се зајебаје.


Јел' ово нешто из личног искуства?
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Наравно, јуче сам основну завршио данас средњу! Ево још учим писати!
Јеси ме з....
 
AltinaD:
Какав црни суживот са муслиманима! Ми имамо нашу Републику Српску (очишћену од муслимана), а вама искрено желим да се деси оно што се мени десило у Лијепој Вашој.
Нико вас није терао у Федерацију са балијама, сада сносите последице.
Немој да се позиваш на хришћанство. Помагали смо вам у средњој Босни, спасили вам Кисељак и Крешево, а ви сте се захвалили убијањем недужних цивила у колони током Олује! :-x Заузели сте Дрвар, Гламоч, Грахово, Купрес. Мало ли је! :mad:

Da, a što bi rekao Kusturica " ko ih ne zna...neka živi s njima"...za muslimane od kojih je pobegao glavom bez obzira.
 
Gráthas Ó Domhnálainn:
Ја немам ни кап "босанске" крви, макар у последња три века да знам нешто о својим прецима (дошли у Великој Сеоби са Косова у 17. веку, мученици) и није да их баш мрзимо, више нас некако нервирају што се нису асимиловали и прихватили културне вредности до којих нам је доста стало овде. Надам се да разумеш.

Али ти гарантујем да већина саосећа са њиховим проблемима у Босни и да на вишем нивоу од регионалне припадности осећамо да смо једна целина.
Vid ti njega:shock: .....jel si spreman na proveru?
istockphoto_2785929_blood_drops.jpg
.....Moji su izmesani sa svima....nema etnicke grupe, osim albanaca, kolko znam:o , sa kojom nisam u nekom srodstvu;) ......Jugoslavija u malom:), a i sire .....
 
SANDRINAbg:
Da, a što bi rekao Kusturica " ko ih ne zna...neka živi s njima"...za muslimane od kojih je pobegao glavom bez obzira.


Ne, ne i ne. U opasnosti sam da me proglasiš Fatom, ali ne. Imam ih komšiluku, divna porodica (čak piju i alkohol, da ne veruješ), kompleto se prilagodili životu u Srbiji i osim prezimena ništa ih ne razlikuje od nas. Koliko vidim ne idu ni u džamiju, možda ponekad, kao i mi u crkvu.
 

Back
Top