Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka dr. zena u prostoriji bi mi bila visak. Moze neka druga opcija :whistling:

Bila bi ljubomorna da vidis svog voljenog kako ima odnose sa drugom zenom, tu tik pored tebe ?

- - - - - - - - - -

zenama je svingeraj prihvatljiv jer to resava njihov jedini I najveci strah kod muzevljevog shvrljanja-da ne zapati neku bolestinu pa ne moze da radi I zaradjuje
ovako mogu da izaberu zenu koja odrzava higijenu I budu sigurne

Pa ok, ali i te bi zene nabadali drugi muskarci.
 
zenama je svingeraj prihvatljiv jer to resava njihov jedini I najveci strah kod muzevljevog shvrljanja-da ne zapati neku bolestinu pa ne moze da radi I zaradjuje
ovako mogu da izaberu zenu koja odrzava higijenu I budu sigurne
higijena i bolestine nikakve veze ne moraju da imaju. kao higijena, a vamo sidas! osim toga kad svako svakog guzi, vratis se kuci sa bonusom! :zper:

- - - - - - - - - -

i osusi ti se qurac na kraju :(((((((((((( nooooou
 
Noćas sam sanjao jednu forumašicu...

Dan je počeo sasvim obećavajuće, čovek koji je trebao da mi pomogne u današnjem poslu stigao je oko 06,30 h.
Dovlačili smo drva iz šume, sve je teklo glatko i izgledalo je da neće biti problema.
Oko 09,00 h me izdao alanser. Nije pomagalo ni čukanje, ni pokušaj da šrafcigerom premostimo direktno na alnaseru.
Bio sam parkiran uzbrdo i nije bilo drugog načina da startujem traktor, osim da ga na kvačilu opučim nizbrdo, u rikverc, da naglo pustim kvačilo i da ga tako startujem.
Sa leve strane je bila obala, a sa desne strmina.
Sa obale smo natovarili drva.
Upitao sam da li sam na dobrom pravcu, pritisnu kvačilo i gledao u čoveka koji je stajao ispred mene, da me navodi, jer puna prikolica traži svoj put, a on je glasno i samouvereno govorio da nastavim. Taman sam hteo da podignem stopalo sa kvačila, kad glasan prasak i zatrešen traktor u moj mozak poslaše signal da sam prevrno prikolicu, a nagli i neočekivan talas andrenalina izazva vrućinu na mom licu i grudima, dok sam grčevito stiskao kočnicu i držao se za volan.
Srećom, nije bilo ozbiljnijih posledica, lako smo je ispravili, jedino što smo drva morali iznositi ispod puta i ponovo ih tovariti.
Posle je sve išlo kao podmazano, štaviše, konačan bilans oveg dana nas je učinio veoma zadovoljnim.

E, mene bi interesovali kakvo je vaše mišljenje - da li mi je dobar ili loš znak kad mi ta forumašica dođe u san? :think:
 
pa ono..realnost?
nisi riba, ruzna si, matora, glupa dosadna, nezrela, narcisoidna, nabedjena,...dopuniti
zenama to ne ide bas od ruke

...O, pa i ti imas 11!...Cool!...
highfive.gif
 
...O, pa i ti imas 11!...Cool!...
highfive.gif

eto mi uvek nekako zavrsimo u nekom razgovoru...uvek me navedesh I navuchesh...
mushkarci ko mali krecu od 11 ali veoma brzo sazru I preshishaju vas
kod zena se razvoj svede na spoljashnjojst a u nutra uvek tli

- - - - - - - - - -

Imam par drugarica, po mom mišljenju bolje ribe od mene ( mada su sve moje drugarice priča za sebe, različiti tipovi devojaka elem ) a ja volim sa njima da se družim, šta to govori o meni :think:?

Da zelis da dokazes sebi kako ih ne mrzish iz dna dushe I kako si se ti izdigla iznad toga I kako si dobra osoba.
Ili jednostavno tripujesh da si josh veca riba pa ovim dokazujesh da te ne ugrozavaju. :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top