Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ti bre...
oćeš da štipkaš za dupe poštenu ženu majku studenta :rtfm:
postidi se tu

ocu, shta fali, snoshkica je snoshkica!
nego ova jedna klinkica ima tako tvrdo dupe da ne mozes da je ustines. a ooogromnu kantu ima, to jos nisam sreo u mojoj skromnoj karijeri.

- - - - - - - - - -

tako je di, reci mu..:sad2:
jao di i ja postali drugari..:heart:

mojne samo da bude drugarica drugaru.... :per:
barem je tako sa mnom bilo, kao dodji necu ti nishta :sad2:
 
ocu, shta fali, snoshkica je snoshkica!
nego ova jedna klinkica ima tako tvrdo dupe da ne mozes da je ustines. a ooogromnu kantu ima, to jos nisam sreo u mojoj skromnoj karijeri.
iam jednu komšiku, taze majka...ima je stotka al sva brate stegnuta da ne povjeruješ...:heart:

- - - - - - - - - -

tako je di, reci mu..:sad2:
jao di i ja postali drugari..:heart:



- - - - - - - - - -

misim još nisam pipko, al ništa se na njoj ne trese ovako kad pogledaš
 
Povremeno srećem jednu ženu, visoku plavušu bujne kose, punih usana i prodornih očiju. Ja vozim, a nju viđam da hoda trotoarom. Ne poznajem je, ali cenim da je u poznim tridesetim.
I malopre sam je sreo.
Obično je obučena u uske farmerke do kolena, ali izgledaju iznad kolena kao da su povrnute, nosi crvenu majicu, i na golim nogama sandale, ili cipele, ili kako se zove ona obuća sa štiklom, ali sa punim đonom, krem boje.
Kad god je vidim ona to isto nosi (dobro, možda druga majica) pa me interesuje šta bi mogao biti razlog tome? Obično žene rado menjaju garderobu, mrze monotoniju, itd. Meni , siromašnom crnom seljaku, prvo pada na pamet da ona nema novca da kupi još lepe garderobe, ali se pitam : Može li biti još razloga?
 
Povremeno srećem jednu ženu, visoku plavušu bujne kose, punih usana i prodornih očiju. Ja vozim, a nju viđam da hoda trotoarom. Ne poznajem je, ali cenim da je u poznim tridesetim.
I malopre sam je sreo.
Obično je obučena u uske farmerke do kolena, ali izgledaju iznad kolena kao da su povrnute, nosi crvenu majicu, i na golim nogama sandale, ili cipele, ili kako se zove ona obuća sa štiklom, ali sa punim đonom, krem boje.
Kad god je vidim ona to isto nosi (dobro, možda druga majica) pa me interesuje šta bi mogao biti razlog tome? Obično žene rado menjaju garderobu, mrze monotoniju, itd. Meni , siromašnom crnom seljaku, prvo pada na pamet da ona nema novca da kupi još lepe garderobe, ali se pitam : Može li biti još razloga?
mozda ima vise istih komada garderobe jer veruje da joj dobro stoji, pa da moze da ostane dosledna stilu :lol:
 
Povremeno srećem jednu ženu, visoku plavušu bujne kose, punih usana i prodornih očiju. Ja vozim, a nju viđam da hoda trotoarom. Ne poznajem je, ali cenim da je u poznim tridesetim.
I malopre sam je sreo.
Obično je obučena u uske farmerke do kolena, ali izgledaju iznad kolena kao da su povrnute, nosi crvenu majicu, i na golim nogama sandale, ili cipele, ili kako se zove ona obuća sa štiklom, ali sa punim đonom, krem boje.
Kad god je vidim ona to isto nosi (dobro, možda druga majica) pa me interesuje šta bi mogao biti razlog tome? Obično žene rado menjaju garderobu, mrze monotoniju, itd. Meni , siromašnom crnom seljaku, prvo pada na pamet da ona nema novca da kupi još lepe garderobe, ali se pitam : Može li biti još razloga?

Ne znam za tu al ja imam brdo garderobe u ormaru ( dobro, sad sam napravila veliku čistku) i stalno nosim jedno te isto, zavisi od sezone i godišnjeg doba al kad se uFatim za nešto, ne puštam dok više ne može da se nosi, isto i sa sandalama i patikama :D
Pa kukam kako nemam šta da obučem : )))
 
Povremeno srećem jednu ženu, visoku plavušu bujne kose, punih usana i prodornih očiju. Ja vozim, a nju viđam da hoda trotoarom. Ne poznajem je, ali cenim da je u poznim tridesetim.
I malopre sam je sreo.
Obično je obučena u uske farmerke do kolena, ali izgledaju iznad kolena kao da su povrnute, nosi crvenu majicu, i na golim nogama sandale, ili cipele, ili kako se zove ona obuća sa štiklom, ali sa punim đonom, krem boje.
Kad god je vidim ona to isto nosi (dobro, možda druga majica) pa me interesuje šta bi mogao biti razlog tome? Obično žene rado menjaju garderobu, mrze monotoniju, itd. Meni , siromašnom crnom seljaku, prvo pada na pamet da ona nema novca da kupi još lepe garderobe, ali se pitam : Može li biti još razloga?

nemam pojma
mene vise zanima jedna lujka koja vec nekoliko godina svako popodne stoji ispred nase zgrade i kao da nekog ceka
plavusa,srednje godine stoji sat vremena,pa ode
malo se pomeri do pesackog,stoji,pa se opet vrati do zgrade...
sta mislis,zato to radi vec godinama?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top