Hajde recite : izbori?

Pa rekla sam istinu, gorku istinu. Kudila sam Miloševića i kudiću ga dok dišem, ali ovi ga fantastično i besramno kopiraju,

Pa ne kopiraju ga. Oni su jos gori.....u principu sve se svodi na isto tj na razvaljivanje ove jadne Srbija i osiromasenja i pljacke naroda samo su im metode malo drugacije a i ovi sadasnji su daleko suroviji onaj Sloba je kao bar davao da se snalaze ljudi nekako;bacao im je mrvice a kod ovih to nema.Ovi sve grabe.I mrvice pociste.
 
Poslednja izmena:
Pa ne kopiraju ga. Oni su jos gori.....u principu sve se svodi na isto tj na razvaljivanje ove jadne Srbija i osiromasenja i pljacke naroda samo su im metode malo drugacije a i ovi sadasnji su daleko suroviji onaj Sloba je kao bar davao da se snalaze ljudi nekako;bacao im je mrvice a kod ovih to nema.Ovo sve grabe.I mrvice pociste.

Bolje da ne komentrišem, dignuću dževu po lepom običaju.
 
Samo ovo moze spasiti Srbiju. Izbori su gubljenje vremena.

2i9m5xd.jpg
 
Jedno kratko pitanje imam.
Zanima me Vaša ,,prognoza‚‚ da li će u Srbiji uskoro biti vanrednih parlamentarnih ili predsjedničjih izbora.
Ne pitam to samo zbog aktuelene situacije oko parlamentarne vecine za Zakon o informisanju, veće generalno radi sastava vladajuće garniture i ekonomske situacije, a koje su nikada gore.

Odakle pare za izbore? Znam da bi neke stranke opozicije volele da se raspisuju izbori svaka dva meseca da makar tako opet vide malo ulaganja u svoje dzepove. :mrgreen:
 

Back
Top