Hajde recite : izbori?

Другарице ... Када бих ти писао о многим стварима ... Али хајде овако ... Постоји један факат ... СПС никад неће сама прећи цензус ... :hahaha::hahaha::hahaha:

Добро важи, неће, ако ти је тако лакше. Пусти ти нас да бринемо о томе а ти брини да и радикали не падну испод цензуса ;)
 
Добро важи, неће, ако ти је тако лакше. Пусти ти нас да бринемо о томе а ти брини да и радикали не падну испод цензуса ;)

Ма ... Знаш колико ме брига и за СРС ... Мислим ... Неће они испод цензуса ... Ту су на око 15% ...
 
Jedno kratko pitanje imam.
Zanima me Vaša ,,prognoza‚‚ da li će u Srbiji uskoro biti vanrednih parlamentarnih ili predsjedničjih izbora.
Ne pitam to samo zbog aktuelene situacije oko parlamentarne vecine za Zakon o informisanju, veće generalno radi sastava vladajuće garniture i ekonomske situacije, a koje su nikada gore.

Pa ako ti ne pamtiš goru situaciju od ove, pamtim ja, pa evo da te potsetim.
Dok je Ratko Mladić osvajao vrhove Kilimandžara mi smo ovde kupovali benzin u plastičnim bocama, padali smo u nesvest gurajući se u redovima za hleb i mleko, Dafina i Jezda su nam ukrali i poslednju marku, a ući u gradski prevoz je bila misaona imenica.
Možda si ti tada kmečao u kolicima jer nisi imao mleka pa se toga ne sećaš ali zato ja pamtim mnogo mnogo gora vremena od ovih.
Pitaj nekoga starijega da ti pokaže neku od novčanioca iz tih srećnih vremena, možda uspeš da pročitaš milione i milijarde sa njih.
 
Pa ako ti ne pamtiš goru situaciju od ove, pamtim ja, pa evo da te potsetim.
Dok je Ratko Mladić osvajao vrhove Kilimandžara mi smo ovde kupovali benzin u plastičnim bocama, padali smo u nesvest gurajući se u redovima za hleb i mleko, Dafina i Jezda su nam ukrali i poslednju marku, a ući u gradski prevoz je bila misaona imenica.
Možda si ti tada kmečao u kolicima jer nisi imao mleka pa se toga ne sećaš ali zato ja pamtim mnogo mnogo gora vremena od ovih.
Pitaj nekoga starijega da ti pokaže neku od novčanioca iz tih srećnih vremena, možda uspeš da pročitaš milione i milijarde sa njih.

пишемо се у јануару
али дај Боже да не буде како ја мислим ,дај Боже да буде добро
 
Које то Србе она вређа и чему потреба свих да причају у множини? Пиши у своје име, нема вас десеторо за тим рачунаром него само ти један ;)

Они што су хтели да је линчују (без разлога) су показали колико су знали и били у праву самом чињеницом да су довели Коштуницу на власт. Мислим да свако кога је та руља хтела да нападне 5.10 може само да буде поносан што није био по вољи оних којима се свиђао др Коштуница а о томе да су се зезнули најбоље говори чињеница да СПС сада стоји много боље него ДСС са све сателитима.

И не да не треба да оде у заборав него јој треба поверити и више од једног министарства јер је, за разлику од огромне већине, способна и образована и има нешто иза себе ;) Ко има бољи кадар за министра здравља? Да неће ДС да постави доктора Бајеца? Или ће можда напредњаци да углаве др Пушкаша? У поређењу са њом остали нуде све саме дилетанте. Може вама до сутра да се не допада што је она комуниста и социјалиста али ништа конкретно јој се не може замерити, чак напротив - увела је ред у Скупштину као нико до сада а о њој као лекару најбоље да се распиташ код других стручњака из праксе.

Slažem se, meni Slavica djeluje kao fina žena, kulturna i obrazovana, vjerujem da je bez premca u svojoj struci
 
И ја много готивим Славицу, да се сутра кандидује за председника гласала бих за њу пре Бориса ;)
А СПС је сигурно јачи од СРС, наравно кривицом Томе и Вучића.
 
И ја много готивим Славицу, да се сутра кандидује за председника гласала бих за њу пре Бориса ;)
А СПС је сигурно јачи од СРС, наравно кривицом Томе и Вучића.

I meni se ona čini mnogo bolja od Tadića.
A za ovo za SPS mogu samo da kažem da takvo stanje obećava :mrgreen:
 
Jedno kratko pitanje imam.
Zanima me Vaša ,,prognoza‚‚ da li će u Srbiji uskoro biti vanrednih parlamentarnih ili predsjedničjih izbora.
Ne pitam to samo zbog aktuelene situacije oko parlamentarne vecine za Zakon o informisanju, veće generalno radi sastava vladajuće garniture i ekonomske situacije, a koje su nikada gore.

Искрено се надам да неће. Колико год да су ови лоши, следећи би могли бити само још гори. Замислите да се Николић докопа власти:sad2:, не дај Боже!
Живео Тадић:mrgreen:!
 
Vojislav Seselj

Inflacija je opet uzela maha, ali ubedjen sam da cemo je drzati pod kontrolom. Mi smo rat docekali sa ukupnom novcanom masom od 10 milijardi dinara, a sada imamo 14 milijardi dinara. Morali smo nesto novca da dostampamo, jer ko bi finansirao sve ove radove. Inflacija vam tu dodje kao neka vrsta poreza. Imate 100 dinara u dzepu, inflacija vam to obezvredi, pa imate 80 dinara.
- Blic, 19. oktobar 1999.

Potpredsednik Vlade Srbije Vojislav Seselj cestitao je u sredu "na junastvu" vlasniku i osoblju jednog restorana u Skoplju, koji su proslog cetvrtka pretukli 22 britanska komandosa iz sastava snaga NATO stacioniranih u Makedoniji, saopsteno je iz kabineta potpredsednika Vlade. "Cela Srbija je odusevljena lekcijom koju ste ocitali engleskim okupatorima. Tvoj junacki postupak prava je zaloga srpsko-makedonskog prijateljstva", navodi se u pismu Seselja vlasniku skopskog restorana "Dva jelena" Sasi Kainovskom-Pankiju, kome se potpredsednik Vlade Srbije obraca sa "Dragi brate Panki", javlja Beta.
- Radio B-92, 11. mart 1999.

Povodom uskracivanja viza za ulazak u SRJ jednom broju profesora iz inostranstva (medju kojima je bio i jedan dobitnik Nobelove nagrade), koji su trebali da ucestvuju u radu Alternativne beogradske akademske mreze, Seselj je rekao da je rec o "agentima CIA koji su planirali da se bave subverzivnim delatnostima".
- Beta, 12. januar 1999.

Na pitanje "Blica" da komentarise zabranu putovanja u zemlje Evropske unije nekolicini jugoslovenskih politicara, medju kojima je i on, Seselj je rekao: "Za ostale ne znam, ali clanovi SRS nemaju nameru da putuju u te zemlje dok su im na vlasti ovakve govnarske vlade."
- Blic, 18. decembar 1998.



Uvek je politika SRS bila suprotna SPS, jer su nasi politicki, ekonomski i socijalni programi dijametralno suprotni. Ni u jednu vladu u kojoj sedi i jedan jedini socijalista SRS nece ulaziti. Socijalisticka vlast ne moze da zaustavi kriminal jer je u njega do grla umesana, i to sam njen vrh… Trazimo potpuno ukidanje TV pretplate posto su gradani najnovijim vladinim merama dodatno oporezovani, pa nema nikakvog smisla da im se naplacuje i dodatni harac na gledanje drzavne TV. Mislimo da drzavnu TV treba da finansira vlada i budzeta, a ne gradani. Zasto bi jedino televizija imala sigurne prihode. Ako nemaju dovoljno novca, nek uvedu restikcije, nek smanjuju broj zaposlenih.
-Iz knjige Crveni tiranin s Dedinja

Ona je veoma slicna Mao Ce Tungu, s tim sto je on objavio neveliku knjizicu citata iz svojih radova, a Mira Markovic tomove i tomove plasira u ogromnim tirazima, pa i ono malo papria na trzistu apsorbuje. Po moralnim karateristikama ova tipicna komunisticka feministkinja podseca na svoje uzore Rozu Luksemburg i Klaru Cetkin, ali ipak najvise na Elenu Causesku. Po popularnosti u svome narodu nadmasila je Prokletu Jerinu… Mislima Mire Markovic najvise odgovoara toaletni papir. Na njemu bi njena inventivnost, kreativnost i originalnost najbolje dosle do izrazaja. Njena licnost bi naprosto bila kompletirana.
--List Velika Srbija, 1995. godine

Slobodan Milosevic

Nasa zemlja je najdemokratskija zemlja na svetu.
- Politika, 16. jun 1999.


Ne mozemo da prihvatimo okupacione snage, bile one pod zastavom NATO ili UN.
- maj 1999.

Kada je pocelo bombardovanje pojavile su se izbeglice, naravno kao rezultat ombardovanja, i to svi znaju... Svi beze zbog bombardovanja - Srbi, Turci, Romi, muslimani. Naravno, broj Albanaca je najveci. Svi beze. Ptice beze, divljac bezi.
- april 1999.

Dragi gradjani, smatram da je Narodna skupstina Srbije veoma ispravno postupila kada je donela odluku da ne prihvati prisustvo strani
h trupa na nasoj teritoriji.
- BK TV, mart 1999.

Cetrnaesti (i poslednji) tajni susret Hrvoja Sarinica sa Slobodanom Milosevicem odrzan je 10. marta 1998. godine... Jedna od tema razgovora bila je Kosovo gde je u to vreme "pocelo kljucati"... "Vi (Hrvati) morate imati, i imate, interesa da budete u dobrim odnosima s medjunarodnom zajednicom. Sto se mene tice, meni je svejedno... Ionako me vise nicim ne mogu kazniti."
- Blic, 5. mart 1999.

Nemam nista posebno za cim bih zalio i savest mi je mirna.
- decembar 1998.


Dogovori koje smo postigli otklanjaju opasnost vojne intervencije protiv nace zemlje.
- Oktobar 1998. godine

Ja sam jednostavno protiv rata. Tamo gde se ja pitam, gde moj glas odlucuje, rata nece biti.
- Februar 1997. godine

Volim i ja vas!
- RTS Decembar 1996.

Naravno da se tesko zivi, sankcije su nam i uvedene da bismo tesko ziveli, ali mi smo pokazali da mozemo da se odupremo tome i da mozemo da zivimo i da gradimo svoju zemlju sve bolje i bolje.
- Decembar 1996. godine

Iz dogadaja koji su pratili raspad Jugoslavije i rat na delu njene nekadasnje teritorije, izvukao sam mnoge pouke.
- Jun 1996.

Ivica Dacic

Srbija se ne nalazi ni u kakvoj politickoj krizi vec u ekonomskim poteskocama.
- 4. avgust 1999.

Upitan da li ce SPS 19. avgusta, za kada je zakazan miting opozicionih partija u Beogradu, organizovati kontramiting, portparol SPS-a je odgovorio da nasa najveca i najorganizovanija politicka partija nece ucestvovati u proslavi Klintonovog rodjendana.
- Politika, 13. avgust 1999.

Vlada narodnog jedinstva je u protekle cetiri godine ostvarila krupne rezultate na svim poljima, od ocuvanja drzavnihi nacionalnih interesa mirnim putem, do ekonomske stabilizacije, povecanja proizvodnje i podizanja nivoa zivotnog standarda.
- Danas, 7. novembar 1997.

Mirko Marijanovic

Najave devalvacije dinara su proizvod zelja raznih liliputanskih lidera.
- Politika, oktobar 1999.

Uspeli smo da odbranimo zemlju, organizujemo ekonomski zivot, ostvarimo najvaznije socijaln ciljeve, zastitimo standard gradjana.
- Glas javnosti, 2. septembar 1999.

U razgovoru sa poljoprivrednicima Vojvodine, predsednik republicke Vlade je izjavio:
"Pozivamo vas na ekonomski patriotizam u borbi protiv svih negativnih pojava kojima se podriva ekonomska, a time i ukupna stabilnost nase zemlje."
- Blic, 18. mart 1999.

Vladu sam formirao i stupili smo na duznost u vreme hiperinflacije, velikih budzetskih deficita, pada proizvodnje, nezaposlenosti, bujanja sive ekonomije, socijalnih razlika - kao posledica rata u nasem okruzenju i nevidjene blokade nase zemlje... Programom monetarne rekonstrukcije i ekonomskog oporavka zemlje, eliminisanjem inflacije, stabilizacijom monetarnih i fiskalnih tokova, povratkom poverenja u nacionalnu valutu, stvorili smo osnovne preduslove za ozivljavanje privrednih tokova i uspostavljanje socijalne stabilnosti. Od tada do danas, politika Vlade je bila i ostala - stabilnost cena i kursa dinara, dinamican rast proizvodnje i izvoza, povecanje standarda na realnim osnovama, uz puno postovanje finansijske discipline, insistiranje na reformskim procesima, jacanje konkurencije i trzisnih
odnosa, svojinska transformacija i prestruktuiranje preduzeca i banaka, otvaranje prema svetu i privlacenje stranog kapitala, jacanje socijalnih funkcija. Na tome smo istrajali i to je dalo rezultate:
- pet godina ekonomske i socijalne stabilnosti, privrednog rasta, zapocetog razvoja i povecanja standarda.
- Politika, 4. mart 1999.

Tomislav Nikolic

Istina je da je posle gubitka Kosova bilo tesko ostati u vlasti, ali SRS nema kome da ostavi vise od milion glasova sa proslih izbora...
- Glas Javnosti, 18. oktobar 1999.


Nisam zavrsio fakultet, jer nije valjao Zakon o univerzitetu.
- Blic, 31. decembar 1998.


Mi vise necemo dozvoliti da bas svako moze da razgovara sa predsednikom Jugoslavije i Srbije. Mi cemo sad da odredjujemo nivo.
- Blic, 31. decembar 1998.


Dragan Tomic

G-17 zeli da formira kvislinsku vladu ciji je cilj povlacenje optuznica pred Haskim sudom protiv lidera vodecih zemalja NATO.
- Studio B, avgust 1999.

Na danas odrzanoj konferenciji za novinare predstavnika Vlade Srbije, potpredsednik republicke Vlade je izjavio:
"Simpu je partner u subotu pobegao, jer ga je zena zvala na svakih 15 minuta. Pobegao je u 9:15, a dosao je nedelju dana da bude Nemac tu, da preuzima robu, on je pobegao jer je receno da ce u 12 sati biti bombardovanje."
Govoreci o tome kako ce Srbija izgledati krajem ove godine, kada je rec o proizvodnji, potpredsednik republicke Vlade kaze:
"Svetska javnost zna da je dosao kraj ovim sankcijama i mi ocekujemo pozitivan ishod ovih pregovora, ocekujemo da cemo doziveti krajem godine da ova zemlja bude najvece gradiliste u Evropi."
- Radio B92, 25. februar 1999.

Zemlje oko nas koje nisu imale sankcije mnogo teze zive i mi i sada prednjacimo u istocnom bloku. Mi smo zemlja - cudo jedno pravo. Mi mozemo da prezivimo onakve sankcije koje ne bi nijedna zapadna drzava prezivela, a mi smo preziveli. Verujem da ih to jako nervira i kazu:
"Sta ne uradismo ovima, a oni takvi!".
- Radio B92, 2. januar 1999.

Predsednik Narodne skupstine Republike Srbije Dragan Tomic izjavio je danas da ce "najveca briga rukovodstva Srbije u ovoj godini biti ocuvanje zivotnog standarda gradana Republike".
- Beta, 2. januar 1999.

Gorica Gajevic

Mudra politika SPS dovela je do toga da svi Srbi ostanu na Kosovu.
-Studio B, 18. jul 1999.


Strane vojne trupe, pod bilo kakvim izgovorom, ni za kakvu cenu, pa ni za cenu bombardovanja, ne prihvatamo na nasoj teritoriji!
- Beta, 23. mart 1999.

Da bi destabilizovali zemlju (koalicija Zajedno), da bi je razbili, zloupotrebili su 3-4 hiljade studenata kako bi omeli 80.000 ostalih da pohadjaju nastavu i polazu ispite. Prvi put ste, tokom "setnje", doziveli da vam komsija pod prozorom vice "banditi" i "lopovi". Instrukcije "odozgo" bile su jace od tradicionalnog komsijskog postovanja i uvazavanja.
- Politika, 24. maj 1997.
 
Poslednja izmena:
И ја много готивим Славицу, да се сутра кандидује за председника гласала бих за њу пре Бориса ;)
А СПС је сигурно јачи од СРС, наравно кривицом Томе и Вучића.

Ма јок ..... Веруј ми ... Е сад ... то што ће СПС да се стопи у ДС ... то је друга ствар ... Будући подпредседник ДС је Ивица Дачић
 
Ма јок ..... Веруј ми ... Е сад ... то што ће СПС да се стопи у ДС ... то је друга ствар ... Будући подпредседник ДС је Ивица Дачић

Да ли си то видео у пасуљу, јавио ти Лауфер или си можда у СПС па знаш?
Плашим се да није ниједно од наведеног тако да не причај оно што не знаш. ;)
 

Back
Top