Glovo i volt ne zapošljava žene?

mislim da je mario prirodno talentovan :)

Сви смо ми магнети ...
у социјалној интеракцији
Прођемо једнопо ред друго ..
и окренемо се
свако мало од своје осе

сви смо или осовине..или зупчаници ...каишеви ...ременице... ланчанице
крећемо се ..или нас мећу ...пробају
док не пасује
или нас одбаце
кад од нас се одустане
 
Poslednja izmena:
Netačno. Ima i devojaka u Glovu, makar u Nemačkoj. Skoro svi dostavljači su muškarci ali sretao sam i po neku devojku. Glupo je da se dame bave ovakvim poslovima. Em teško to teglenje, em raznih manijaka danas ima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
И мени је чудно да те избеглице, мигранти, који беже од ратова и глади из Африке и Азије, преко Србије ка северу, нема деце и жена а све млади момци који могу пушку носити.
 
Mene su žene silovale sto puta pa ne razumem čemu takve predrasude? Valjda mogu da biraju radno vreme i gde će da dostavljaju te sam shvatio da neko poruči a onda glovo volt dostavljač prihvati porudžbinu?

Dakle ima tu obostrane anonimnosti pa mislim da to jednostavno žene ne umeju da rade.

I na pijaci se slabo snalaze.

Ja bi prvi plaćao glovo da mi donosi poručeno sa zemunske pijace ili kalenića. Uopšte sa pijaca što je to toliko teško devojkama da rade? Nekada su mladi prali stakla na pumpama sad toga nema odavno.

Ima tu još materijala zašto su farmaceuti samo žene?
 
Moj drugar je počeo kao kurir pa je završio kao jedan od direktora teleoperatera, možda zato ima malo žena na rukovodećim položajima? 🤔 stalno se nećkaju oko posla? Ne mogu da se odluče šta da obuku kakva frizura pa i ne odu na posao?
Не ваља кад идемо, не ваља кад не идемо... одлучи се.
Можда би било најбоље кад бисте нам ви бирали послове.
Ох, вејт, бирали сте нам...
 
Evo u centru grada i crnci i azijati i penzioneri i deca voze volt/glovo ali nijedna žena.

Pre neki dan u resavskoj klasika polumrak i spušta se crnac na biciklu odsekao sam se ne vidi se ništa a ide :hahaha:
Јавићемо им да се убудуће смеју кад возе по мраку, можда налете на Мариа, да га не препадају...
 

Back
Top