Gdje je Srbijancima ponos

Jevdjo:
Ili si suvise mlad ili nepratis svetska zbivanja.
Daj majke ti nadji mi bar jedan razlog po cemu bi se Putin mogao okarakterisati kao diktator.
Njemu 2 mandat istice 2008g. i narod je trazio da mu se produzi rok i na treci mandat ali on je kategoricno odbio.

možda je diktator po tome što se desi da novinari, koji ga kritikuju, završe sa nekoliko metaka u glavi...

i sloba se nije kandidovao treći put za predsednika srbije, nego se premestio na drugu funkciju, koja je, iznenada, postala najbitnija u državi. verovatno će i putin nešto slično da uradi...
 
Bush je budala i verski fanatik koji je usput i zaostali juznjak izrazito konzervativan a Putin je ********* i bivsi udbas (ili kako oni kazu KGB) koji se u cetrdesetoj prvi put prekrstio i koji zeli da vlada po uzoru na svoje bivse crvene idole ,al ipak je manja stetocina od Busha jer nije toliko glup i nema jos uvek toliku moc .
 
Salvantis:
Ko je tvrdio da si TI bilo sta tvrdio?
Dakle haluciniras samo ti, a sumnjam da je u pitanju tamjan (mozda su ti opet uvalili zardjale igle, hm?)

ma da, slučajno si postovao tako nešto ispod mog posta u kojem sam tvrdio da je putin diktator.

nigde na forumu nisam video da je bilo ko od prodemokratski orijentisanih forumaša napisao da je bush humanista i demokrata, stoga opaska o halucinaciji. pošto uz patološko obožavanje pukovnika kgb-a ide i patološko obožavanje crkve, logično je pretpostaviti da je halucinacija posledica tamjana. dakle, nastavi, ali nemoj da preteruješ. ko zna šta ćeš sledeći put da istripuješ. ako pomisliš da možeš da letiš, slobodno proveri, ali nemoj sa viših spratova, bilo bi šteta da krstarica ostane bez tako kvalitetnog i bogatog izvora intelegencije.
 
Elvin:
možda je diktator po tome što se desi da novinari, koji ga kritikuju, završe sa nekoliko metaka u glavi...

i sloba se nije kandidovao treći put za predsednika srbije, nego se premestio na drugu funkciju, koja je, iznenada, postala najbitnija u državi. verovatno će i putin nešto slično da uradi...
To je jos pitanje ko je novinarku ubio,ali takve stvari se desavaju u celom svetu nezavisno ko je na vlasti,sta oces da kazes da takvih ubistava nema na zapadu ima ih i te kako.
U Putinu nevidim ama bas nikakvog diktatora a vec vidim bivseg vojnika koji je navikao na red i disciplinu a to je ono sto nedostaje u srbiji.
Meni se licno svidjaju programi i DSS i DS ali ni Kostunica ni Tadic nisu ljudi koji bi mogli da nametnu svoj autoritet ostalima u onom dobrom smislu.Zato u ove dve partije treba traziti coveka koji ce imati autoritet kako pred narodom tako i pred skupstinom i ostalim partijama.
 
Elvin:
ma da, slučajno si postovao tako nešto ispod mog posta u kojem sam tvrdio da je putin diktator.

nigde na forumu nisam video da je bilo ko od prodemokratski orijentisanih forumaša napisao da je bush humanista i demokrata, stoga opaska o halucinaciji. pošto uz patološko obožavanje pukovnika kgb-a ide i patološko obožavanje crkve, logično je pretpostaviti da je halucinacija posledica tamjana. dakle, nastavi, ali nemoj da preteruješ. ko zna šta ćeš sledeći put da istripuješ. ako pomisliš da možeš da letiš, slobodno proveri, ali nemoj sa viših spratova, bilo bi šteta da krstarica ostane bez tako kvalitetnog i bogatog izvora intelegencije.
Znaci pogodio sam da su zardjale igle u pitanju :D
Posto kolicina gluposti, besmislica i teskog lupetanja, koji si izneo na tako malom prostoru tesko da moze da bude proizvod bilo cega drugog osim teske narkomanske krize ili trovanja rdjom.
Stvarno bi taj Cedica mogao da vam obezbedi neke kvalitetnije instrumente, mozda bi manje brljavili nego ovakao (a ti stvarno baljezgas previse cak i za LDPovcu).

Letenje, hm ,daaaa. Samo skaci ElviSe, tesko da ce ko primetiti :lol:
 
prof.Grof:
Da smo pametni.............., a na žalost nismo...
Sa Germanskim narodima bi stvorili našu Srpsku državu. ..

Мени не би сметало да са било ким, као правим савезником који би нас подржавао, створимо и ојачамо доиста нашу, српску државу.
 
Norma Kampl:
А сви други, као, немају неке своје "службе" које, по потреби, убијају?
Па ја не знам да ЦИА убија сопствене грађане зато што се не допадају неком из актуелне власти.

Јеси се питала некад зашто сви наши бегунци од правде пале у Русију?
Србија подигне оптужницу против Марка Милошевића, Богољуба Карића, Мире Марковић, они сви у Русију.
Замисли неко убије твоју кеву, и онда само побегне у Русију и живи срећно.

Како не беже у САД? Па зато што САД не дозвољавају да се разни пробисвети са међунардобних потерница мотају несметано.
 
Jaguar b. p.:
Па ја не знам да ЦИА убија сопствене грађане зато што се не допадају неком из актуелне власти.

Јеси се питала некад зашто сви наши бегунци од правде пале у Русију?
Србија подигне оптужницу против Марка Милошевића, Богољуба Карића, Мире Марковић, они сви у Русију.
Замисли неко убије твоју кеву, и онда само побегне у Русију и живи срећно.

Како не беже у САД? Па зато што САД не дозвољавају да се разни пробисвети са међунардобних потерница мотају несметано.

Karic je pobegao u London, ali i London je u Rusiji :D :D :D
 
I ja vise volim Nemce od anglosaksonaca; najbolja kola, najbolje pivo, najbolje oruzje, lepse zene....
A i bili su posteniji, oni su nas bombardovali samo dok smo bili neprijatelji, dok su nas englo-amerska gowna unistavali i dok smo im bili saveznici, i to mnogo gore nego Hrvate koji su im rat objavili.
Kod takvih "saveznika" neprijatelj ti zaista nije potreban....
 
Zar nisu ovoga zvali cika Brka :D

stalin.jpg
 
inagadadavida:
Pre nekoliko meseci mi je jedan od "Ponosnih"...ali zaista sav ozaren i ponosan mahao pred nosom hrvatskom "putovnicom"........eto, kao on sada moze da putuje gde mi ne mozemo....
Mashala, "ponosni"....... :roll:

svetolik trpkovic:
To nije sprdnja maloumni nesrecnice vec istina koja najbolje odrazava nas epski ponos sto je i tema topica .Ne znam kada si se ti ispileo na ovom svetu ako si malo stariji sigurno se secas kako su jos 90. i 91. hrabri ponosni krajisnici vikali kako nikad nece priznati hrvatsku drzavu i hrvatsku sahovnicu na svojim licnim dokumentima sve uz rakiju i gusle vicucici a sada se isti ti ponosno trpaju da uzmu dokumenta sa mrskom im sahovnicom koju su odbacili pe 15 godina u konzulatima i predstavnistvima Rvatske drzave za koju su isto tako vrstali kako je nece nikada priznati .To su sve cinjenice koje govore o ponosu i to zalosne kakav je i taj ponos ,tako da ja nemam nameru da se sprdam na njihov racun mogu samo da ih sazaljevam.


Kada je reč o ponosu, imam utisak da bi ova dvojica, a možda i još neki vrlo rado prešli preko svakog ponosa samo da im se dokopati tog šahovničarskog pasoša zbog kojeg ovoliko pljuju nesrećne Krajišnike.
Evo predloga za vas dvojicu.
Ja mogu da izvadim hrvatsku "putovnicu" a još nisam i nemam nameru.
Predlažem, pošto vam toliko bode oči i pošto je toliko želite da vi meni ustupite stan ili kuću, a ja ću vama putovnicu 8) :)
 

Back
Top