Gdje je Srbijancima ponos

Jerry Ropero:
Nema vecih kukavica, izdajnika i jajara u Evropi trenutno od Srba iz Srbije. Oni su prvo nahuskali na rat 1 Krajinu, Republiku Srpsku i Kosmet pa potom ih izdali i napustili ko pi.cke. Plus su Srbi iz Srbije zaveli sankcije 2 na Drini svojoj braci iz Republike Srpske po zelji Amerikanaca. Nema vecih smradova od nas Srba iz Srbije danas. Ti isti Srbi iz Srbije su potom izbeglicama iz Krajine prodavali vodu na autoputu i nisu im dali da udju u Beograd, da ne "prljaju" njihov "lepi grad" vec su ih upucivali dalje na Kosovo.

Naravno neko ce ovde doci i reci da je to radio Milosevic, al to nije istina. Sve sto je Milosevic radio, radio je po zelji naroda Srbije koji ga je i glasao tada. On je bio klasicni oportunista koji je jedino zeleo vlast i radio je sve sto narod od njega trazi. Taj narod ga je i glasao. Stidim se sto je ovoliki broj kukavica, sljamova i izdajnika prisutan u mome narodu danas.

Sutra ce ti isti izdati Srbe u Raskoj Oblasti, Srbe na jugu Srbije, Srbe u Vojvodini.....

Srbijanskom izdajstvu i kukavicluku nema kraja....

iz nekog razloga se osecam prozvanim, pa da krenemo:
1. molim? svaki normalan covek je protiv rata i nesto se ne secam da su srbi iz srbije ti koji su imali rat u vidu
2. koje bre sankcije? ovde je jos i prednost ako si bosanac. posledica pozitivne diskriminacije
podvuceno:
ljudi koji su pobegli u oluji, porodica jedna dosla samo sa 4 cebeta, poslednjih 11 godina zivi na mom salasu kod subotice. Ja sam ih pustio tamo. Ja sam smrad jel? ok da odem onda i da ih oteram?
svaki normalan covek bi sve raseljene srbe iz bosne i hrvatske ako ne zele da se vrate tamo poslao na kosovo. jer tamo srba fali, i zasto izmestati srbe iz srbije ako vec imas izmestenih i neznas sta ces sa njima. i trebalo ih je sve naseliti po kosovu. pa bi sad tamo imao pola miliona srba a ne ovo sranye
 

Back
Top