ФОЛКСДОЈЧЕРИ ТРАЖЕ НАТРАГ ИМОВИНУ У ВОЈВОДИНИ!

Ima puno nacina na koji bi drzava Srbija mogla napraviti dobar biznis sa Nemcima
...............neka im oprosti ratnu otstetu koju Nemci nikad Srbiji nisu platili, nek vrati prazne kuce privatnim vlasnicima, resto nek drzava isplati..............a za uzvrat nek Nemci priznaju RS, RSK, i povuku priznanje Kosova

Ма ништа од те приче и реституцији...
И ове који се радују по овој теми морам разочарати....
Опет је Тито све заебао....кад се после рата договорио
са Швабама....Земља за српску крв....
Једино позитивно што је учинио за српски народ....
ПС
А како су јадни и смешни појединци са форума, што су очекивали
да им долази деда са мамине стране, па да се мало огребу....
 
Ima puno nacina na koji bi drzava Srbija mogla napraviti dobar biznis sa Nemcima
...............neka im oprosti ratnu otstetu koju Nemci nikad Srbiji nisu platili, nek vrati prazne kuce privatnim vlasnicima, resto nek drzava isplati..............a za uzvrat nek Nemci priznaju RS, RSK, i povuku priznanje Kosova

citao sam davno drugu pricu...tito se dogovorio sa nemcima da finansiraju nuklearku u krskom i autoput brastvo i jedinstvo na ime ratne stete...ovo oko puta mi je potvrdio jedan stari inzinjer koji je tvrdio da je put radjen po zahtevu nemaca iz betonskih ploca--ko se seca tog puta---zadrzale su se ploce od nisa do leskovca do 90-tih godina...navodno su nemci morali dati garanciju za trajnost 40godina...zato je navodno pravljen betoniranjem parcijalno...
 
Ма ништа од те приче и реституцији...
И ове који се радују по овој теми морам разочарати....
Опет је Тито све заебао....кад се после рата договорио
са Швабама....Земља за српску крв....
Једино позитивно што је учинио за српски народ....
ПС
А како су јадни и смешни појединци са форума, што су очекивали
да им долази деда са мамине стране, па да се мало огребу....
Znam da nema nista od toga, posto imamo politicare sa pilecim mozgom,............
samo hocu da kazem ovim zutim obozavaocima koji nas ubedjuju da smo mi mali i jadni i da protiv sile ne mozemo, da imamo i te kako aduta,..............ali dzabe je sve kad ce zuta banda sve sto pripada drzavi Srbiji da stavi u svoj dzep
 
A ko su Volksdeutcheri? Ovo pitanje moze da se isto tako poistoveti sa povracajem imovine Srba u Hrvatskoj ili BiH.
Zashto vratiti izbeglim licima vratiti imovinu u Hrvatskoj, a zashto Nemcima ne treba vratiti imovinu u Vojvodini?

Zasto Srbima Muhamedancima ne vratiti oduzetu imovinu u Ugarskoj pocetkom 18 Veka..
 
citao sam davno drugu pricu...tito se dogovorio sa nemcima da finansiraju nuklearku u krskom i autoput brastvo i jedinstvo na ime ratne stete...ovo oko puta mi je potvrdio jedan stari inzinjer koji je tvrdio da je put radjen po zahtevu nemaca iz betonskih ploca--ko se seca tog puta---zadrzale su se ploce od nisa do leskovca do 90-tih godina...navodno su nemci morali dati garanciju za trajnost 40godina...zato je navodno pravljen betoniranjem parcijalno...
Ne znam zato, ali znam da je ratna otsteta "naplacena" privatnom imovinom ondasnjih Nemaca, koji su odmah po dolasku u Nemacku od drzave Nemacke dobili otstetu, dobre placeve i dobre pare...............znam to zato sto nedaleko od Minhena postoji selo u koje su se doselile te Svabe, koji su u stvari i izgradili to mesto.............tako da sam sigurna da je to regulisano, i da oni nemaju sta da traze u Srbiji, oni su svoje racune naplatili
 
А ко ће Србији да надокнади све жртве и плати све оне године бесплатног рада и малтретирања наших заробљеника у Немачкој у току Другог рата?
Бар су нам јасно показали "шта нас чека уласком у ЕУ".
Шта сада ово значи. Траже натраг имовину??
А шта ако им се не врати?
Јел` постоји план Б?
Окупирали су нас 2 пута у току 20 века.
Шта ли сада смерају "ако им не вратимо?"
 
Nemachka je platila ratnu odshtetu Jugoslaviji koliko ja znam. Kada prichamo kako se to radi u EU, pomenucu to da je Francuska pre par godina platila odshtetu Svajcarskoj, zbog razaranja jednog svajcarskog gradica kojeg su opustoshile napoleonove snage josh. Tako da molim anti-evropejce da malo manje drze usta otvorena ne bi li im uletela muva misleci da je septicka jama ;)
 
Ne znam zato, ali znam da je ratna otsteta "naplacena" privatnom imovinom ondasnjih Nemaca, koji su odmah po dolasku u Nemacku od drzave Nemacke dobili otstetu, dobre placeve i dobre pare...............znam to zato sto nedaleko od Minhena postoji selo u koje su se doselile te Svabe, koji su u stvari i izgradili to mesto.............tako da sam sigurna da je to regulisano, i da oni nemaju sta da traze u Srbiji, oni su svoje racune naplatili

sve je moguce...ali sa restitucijom se previse ceka...mora da ima neka zackoljica osim ove da bratija rasproda nacionalizovanu imovinu poznatih vlasnika svojim prijateljima a da to posle svi gradjani srbije preko budzeta isplate vlasnicima...
 
Nemachka je platila ratnu odshtetu Jugoslaviji koliko ja znam. Kada prichamo kako se to radi u EU, pomenucu to da je Francuska pre par godina platila odshtetu Svajcarskoj, zbog razaranja jednog svajcarskog gradica kojeg su opustoshile napoleonove snage josh. Tako da molim anti-evropejce da malo manje drze usta otvorena ne bi li im uletela muva misleci da je septicka jama ;)

Ти кад би прогутао муву,
имао би више мозга у стомаку, него у глави.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
A ko su Volksdeutcheri? Ovo pitanje moze da se isto tako poistoveti sa povracajem imovine Srba u Hrvatskoj ili BiH.
Zashto vratiti izbeglim licima vratiti imovinu u Hrvatskoj, a zashto Nemcima ne treba vratiti imovinu u Vojvodini?

Evo ti jedan od razloga za to:
zato sto su Srbi iz SR Hrvatske bili konstitutivni ustavni narod SFRJ kao i njeni
povijesni tvorci,dok se to ni priblizno ne moze reci za Njemce Vojvodine !

Ne mozete Srbe napadati sa tako supljim cimbenicima !
 
Evo ti jedan od razloga za to:
zato sto su Srbi iz SR Hrvatske bili konstitutivni ustavni narod SFRJ kao i njeni
povijesni tvorci,dok se to ni priblizno ne moze reci za Njemce Vojvodine !

Ne mozete Srbe napadati sa tako supljim cimbenicima !

:worth: :worth: :worth: Тако је хрватски брате....
Реци им....
:super:
 

Back
Top