Exotics on road

n1014992201_528877_8336868.jpg


http://www.polovniautomobili.com/oglas1097081/maserati_quattroporte/
 
Ja sam nedavno,pre par meseci detaljno testirao R8 i pozitivno sam se iznenadio jer nisam verovao da Audi moze da napravi stabilan i brz sportski automobil sa tako dobrim zvukom.F430 Scuderiu sam testirao jos 2009-te i posle nje do danasnjeg dana nisam provozao nesto bolje,agresivnije i sa jacim zvukom.Mozda jedino Carrera GT ima bolji zvuk,bar sam tako cuo od ljudi koji su je vozili,iako ja licno ne verujem previse u to. :)

Hvala za Spyder,izgleda ko bombona. :) Dobri automobili se voze po Kragujevcu. :)

Ma brate,svi ovi koje je llmd izbacio su sa stranim tablicama,gastarbajteri...Najbolji automobili u gradu su G400 i S500....Ja se krstim kad vidim sta se vozi po NS-u i to svi sa ns tablama.....astoni,maseri,porsei,ferari,onoliko bentley-a...o.O
 
Nisam kacio AMGove i M bembare, njih bas ima. Nekako mi to nije egzotika kad vidjam SLK 55 svaki dan po 10 puta ( stoji na mom parkingu ). Medjutim, ako naletim ponovo na jedan M3 CSL E46 ovekovecicu ga, to je redak auto ( 1400kom ) i onaj koji ga je kupio apsolutno zna zasto je to uradio. Sa druge strane, nisam kacio slike automobila koji dodju i odu, nego samo ona vozila koja iz NS ili su tu stalno. Takodje, Porsche Boxteri, Mercedesi SL i slicni automobili mi nisu egzotika ( osim ako nisu neke posebno opasne verzije ).

Medjutim, ima egzoticnih automobila koji se jako retko vidjaju parkirani, samo se voze. Znam za par Rollseva ( pre Phantoma ), jednog Maseratija Gran Turismo, jedan Continental GTC, par Panamera, jedan Jaguar XJS V12, Ferrari 550... Ako neko naleti na slike tih automobila, neka ih okaci.
 
Poslednja izmena:
Ok, nisam mislio na super super automobile, nego ove malo obicnije..
fazon, kod vejrona, moras da menajs felne na 16 000 km, jer se iskrive..a nov set kosta 20 000e :D
al mislio sam na tipa F f430 i tako te automobile..
 

Back
Top