Exotics on road

Pojma nemam i meni to pade na pamet kad sam ga razgledao. Imo je sve sto bi trebao ali tih auspuha nema nigde :think:
Inace bio je parkiran kod neke pijace na Medaku tako da kad sam malo razmislio... :lol:
 
Poslednja izmena:
Wade, evo ti ga Šveđanin:















Audi R8:


 
Bio je još jedan R8 pored, mrzelo me da ga slikam. Ovaj sam slikao usput i pokazao drugu da ima motor pozadi, pošto on nije znao, inače mu ne bih prilazio. Isto mi kad vidim R8 ili A2 ili A3, Audi 80...

Si testirao F430?

Ja sam nedavno,pre par meseci detaljno testirao R8 i pozitivno sam se iznenadio jer nisam verovao da Audi moze da napravi stabilan i brz sportski automobil sa tako dobrim zvukom.F430 Scuderiu sam testirao jos 2009-te i posle nje do danasnjeg dana nisam provozao nesto bolje,agresivnije i sa jacim zvukom.Mozda jedino Carrera GT ima bolji zvuk,bar sam tako cuo od ljudi koji su je vozili,iako ja licno ne verujem previse u to. :)

Hvala za Spyder,izgleda ko bombona. :) Dobri automobili se voze po Kragujevcu. :)
 
Ja sam nedavno,pre par meseci detaljno testirao R8 i pozitivno sam se iznenadio jer nisam verovao da Audi moze da napravi stabilan i brz sportski automobil sa tako dobrim zvukom.F430 Scuderiu sam testirao jos 2009-te i posle nje do danasnjeg dana nisam provozao nesto bolje,agresivnije i sa jacim zvukom.Mozda jedino Carrera GT ima bolji zvuk,bar sam tako cuo od ljudi koji su je vozili,iako ja licno ne verujem previse u to. :)
Hvala za Spyder,izgleda ko bombona. :) Dobri automobili se voze po Kragujevcu. :)
Po čemu se razlikuje F430 d F430 Skuderija?
Ništa. Videh tu Alfu, i setih se tebe odmah. To je sejfti kar na današnjoj trci.
 
Po čemu se razlikuje F430 d F430 Skuderija?
Ništa. Videh tu Alfu, i setih se tebe odmah. To je sejfti kar na današnjoj trci.

Osim po malim vizuelnim modifikacijama,Scuderia je poprilicno snaznija,znatno laksa,stabilnija i aerodinamicnija,preuzeti su mnogi sistemi sa trkackih bolida,ka o na primer "F1 Superfast" menjac koji je znatno brzi od standardnog (stavise,najnapredniji prenos koji se danas moze videti u autoindsutriji).Za razliku od standardnog F430 ima novi racunarski sistem,zatim bolje diskove za jos bolje kocenje ... Ima "Manetino" sistem koji kad se ukljuci omogucava da auto bukvalno podivlja - automatski se podesavaju amortizeri,dobija se vrhunska sportska stabilnost,a prenos se podesava na najbrzi. :)

Sve u svemu znatno bolji i jaci i model u odnosu na standardni F430.Posle njega,slede samo Enzo ili Carrera GT. ;)
 

Back
Top