Evrovizija promocija sodome, gomore i politike?

e, ali kada svi ocekuju da smo mi to gledali, ili da se ni ne javljamo na temu? ja sam nesto citao o irskoj i izraelu, ali bre od ovoliko hrvata da ja sada moram da trazim njihovu pesmu, da vidimo cime su zasluzili odlican rezultat
Hrvatska - 12 poena
'de su forumski cro da zahvale srbiji? i ja jos nisam video, cuo pesmu, mislim stvarno...
Jedino mi se nosata slovenka svidela u onom svetlucavom kombinezonu :rumenko:
pa, ako si smatrao da vredi da je vidimo, tj cujemo, zasto je nisi postavio?
 
...

Inace...
Ove godine na satanistickom Eusongu smo imali promociju tzv NEBINARNIH OSOBA...(Irska i pobednicka Svajcarska...)

Nebinarna osoba je Švicarskoj donijela pobjedu na Eurosongu: Ko je Nemo​

https://www.klix.ba/magazin/muzika/...ela-pobjedu-na-eurosongu-ko-je-nemo/240512003

Doduse i mi smo bese prosle godine poslali nebinarnog...onog lika što šeta mrtvog jastoga...

Umesto kučeta, na Vračaru šeta mrtvog jastoga: Naš pevač napravio pometnju u centru Beograda FOTO​

https://nova.rs/zabava/showbiz/umes...vac-napravio-pometnju-u-centru-beograda-foto/

Tako da...i mi frika za trku imamo...

1675088209-Collage-Maker-30-Jan-2023-03.16-PM-1024x683.jpg

...
 
Poslednja izmena:
nismo ni mi bolji, samo je naš sotonizam odomaćen
recimo JEDENJE PO GROBOVIMA, itd...
imao bih do sutra naše CRNO MAGIJSKE običaje da nabrajam
samo što su naši KULTUROLOŠKO PRIHVATILJIVI
a po POBAČAJIMA bolje da ne govorim
ŽRTVOVANJE DECE BAALU!
pod maskom POBAČAJA!


"Mi" smo poslednje 2-3 godine pokusali da se uklopimo u taj Zapadni satanizam sa slanjem slicnih motiva...

Prosle i ove godine smo slali ovu neku Emo-sekta ekipu...dakle neki depra-darkerski mod...neke hipnotisuce upavanke...ili stavec... onaj šetač mrtvog jastoga... i ovo crno-odeveno devojče...kojoj je majka proučavala vlašku magiju...šatro istrazivacki kao novinar..., a pre toga smo slali i jos neki Marina Abramovic stajl od Konstrakte...


...
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top