Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

I što onda drugo reći osim da je najobičnija lujka?
Pa nije ovo srednji vijek da ljudi vjeruju u vračke, danas su ped*eri i ped*erice najveće zlo koje je pogodilo svijet.
Za razliku od vještica koje su izmišljotine, ovi stvarno vrebaju u grmlju naoružani dildom, ne bi li te napali i sodomizirali.
Lujka ili ne, ima moje simpatije samo jer je imala veća muda od svih muškaraca tamo, jasno dala na znanje da je uz narod Palestine i žao mi je što nije pobijedila :)
 
Lujka ili ne, ima moje simpatije samo jer je imala veća muda od svih muškaraca tamo, jasno dala na znanje da je uz narod Palestine i žao mi je što nije pobijedila :)
Ne znam, nisam taj dio ispratio, ne podržavam na bliskom istoku nikoga osim Irana i uopće ne volim Palestince, koliko ne podnosim Izrael, S.A. i ostatak te klike.
To je jedini razlog zbog čega sam deklaratorno na strani Palestinaca, ali nisam željan nijednih.
 
Zbog te kobile su diskvalifikovali Holandiju koja bi 100% pobijedila.
Može k pjevati a muda da je slušaju, odvratna je.
Прочитао сам негде да је Холандија дисквалификована, али не знам какве везе има са овом Јеврејком...

Такође, извођач може бити одвратан из неке одвратне државе, али ако то смета другој Европи, онда ће прва Европа из ината да гласа.
 
I što onda drugo reći osim da je najobičnija lujka?
Pa nije ovo srednji vijek da ljudi vjeruju u vračke, danas su ped*eri i ped*erice najveće zlo koje je pogodilo svijet.
Za razliku od vještica koje su izmišljotine, ovi stvarno vrebaju noću u grmlju naoružani dildom, ne bi li te napali i sodomizirali.

I Irkinja i Švicarac su se izjasnili kao NEBINARNE OSOBE...
Sad je izgleda TO na NWO sektaskoj agendi i novo-recniku...

E sad, to što bi te Irkinja nabola na ritualni bodež, a Švicarac na dildo...to su samo razliciti senzibiliteti....


P.S.
Voleo bi da vidim komentare sa Indexa od Dr.Kubure...🤣 tj LepogFranzija...
Ali menja cesto nick pa ga ne mogu upratiti...

...
 
Lujka ili ne, ima moje simpatije samo jer je imala veća muda od svih muškaraca tamo, jasno dala na znanje da je uz narod Palestine i žao mi je što nije pobijedila :)

A i to je podmetnuo Cionisticki lobi da bas ona da podrsku Palestini...i da onda sublimativno ispadne da podrsku Palestini daju neskriveni satanisti...

Dakle jeftina cion-klopka...


...
 
E sad, to što bi te Irkinja nabola na ritualni bodež, a Švicarac na dildo...to su samo razliciti senzibiliteti....
:mrgreen:

Neka slobodno radi 🔪, samo da nije
rsz_dildo.png
.

Nego kada malo pogledaš kakav se belosvetski ološ i hohštapleraj tamo okupio, taj Lazanja stvarno za njih dođe kao mala beba.

:rotf:

Kao Mladen Grdović (po vlastitim riječima, omiljeni mu grad - Vinograd) kada je pred kamerama rekao - alkoholičar sam, ali vjerujte da sam za 99% hrvatske estrade mala beba, što se poroka tiče.
 
... dok bi da prođem kraj Švicarca potrčao doma oribati se od glave do pete da od sidaša ne zaglavim sidu. Fuj.
Pun si stereotipa. Ako je buljubaša, ne znaci odmah da je i silovatelj. Pusti covjeka neka na miru slavi pobjedu. Da zakljucimo: nece te Svicarac silovati, nece te juriti dildo-om, nece te streponati. Opusti se....
 
Ja sam trenutno u odbrani eurovizije, zbog jednog malog doprinosa koje je slucajno imala...

Zbog razlicite obojenosti i scenarija, postalo mi je jasno zasto je DB presla u BIA....
Polovina od SER BIA.....je BIA....druga polovina je SER....duboko znacenje koje zasluzuje moje postovanje iako slucajno odradjeno , prema euroviziji....

Inace je apsurd, jos od 87 ja mislim , taman kad je sloba natakao SFRJ na patku...
Ne zbog Slobe, nego zato sto je tada stigla instrukcija zbog zelje da EU bude nenacionalna da se ukidaju sve nacionalne takmicarske sekcije....igre bez granica npr, koje nisu ukinute ali su penalizovane jedno 7 godina zestoko , pa i od strane naseg politickog vrha , koje je mudro bilo saglasno sa eu standardima iako se to nije videlo , ali postoji ta linija uzajamnog postovanja kad nije skupo....kao sto bi bio kineski pozdrav kinezima kad dolaze , ne japanski , ali ebes to, omaklo se...
 
Evo kako je glasao hrvatski stručni žiri, a kako je glasala publika iz iste zemlje. Razlika je drastična.

Glasovi žirija: Jedan bod hrvatski žiri dao je Kipru, 2 boda Švedskoj, 3 Srbiji, 4 Francuskoj, 5 Luksemburgu, 6 Italiji, 7 Ukrajini, 8 Irskoj, 10 Sloveniji i 12 poena otišlo je Portugalu.

A glasovi publike su bili znatno drugačiji: 1 bod jd dat Švajcarskoj, 2 Švedskoj, 3 Jermeniji, 4 Estoniji, 5 Irskoj, 6 Francuskoj, 7 Italiji, 8 Ukrajini, 10 Sloveniji i 12, maksimalnih poena otišlo je za Srbiju!
 
nije satanizam ni gej vec je u sustini da se musko-zenski odnosi minimiziraju u cilju da se ne prave deca
Slusaj to je mozda i odgovorno , jer je od kovida do danas ogroman broj dece mentalno pogodjen u Srbiji...ne znam sta je, ne znaju sta je, ali ogroman broj dece ima neke probleme....psiholoske prirode...
Ako nadjes zdravo dete, to je bas bas....
 
Slusaj to je mozda i odgovorno , jer je od kovida do danas ogroman broj dece mentalno pogodjen u Srbiji...ne znam sta je, ne znaju sta je, ali ogroman broj dece ima neke probleme....psiholoske prirode...
Ako nadjes zdravo dete, to je bas bas....
Jeсте, ево баш у Београду, затварају се породилишта, а масовно се отварају нове клинике за психијатријске болести.
 
Ne znam, nisam taj dio ispratio, ne podržavam na bliskom istoku nikoga osim Irana i uopće ne volim Palestince, koliko ne podnosim Izrael, S.A. i ostatak te klike.
To je jedini razlog zbog čega sam deklaratorno na strani Palestinaca, ali nisam željan nijednih.
Imam većih problema od tvoje zbunjenosti. Đe da metnemo roštilj? Kiša će a i neće?
 

Back
Top