Etnicko ciscenje na Kosovu

Da li treba proterati Siptare sa Kosova i Metohije?

  • da

  • ne

  • ako se steknu uslovi za to


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
WIBU:
Mislim da je pravo pitanje ko je od VAS spreman da proteruje Šiptare sa Kosova!? Znači sve Šiptare, civile i naoružane!

Ko je spreman da uprlja ruke krvlju nevinih, jer u svakom ratu ima i takvih, i učestvuje u ratu koji ima za cilj etničko čišćenje!?

Ja nisam! Ne znam u kog Boga verujete ili se pravite da verujete, jer onaj u kojeg ja verujem i čiji je sin razapet na krstu prenoseći Njegovu mudrost, sigurno ne podržava krvoproliće!

Питај то Шиптаре!
 
WIBU:
Mislim da je pravo pitanje ko je od VAS spreman da proteruje Šiptare sa Kosova!? Znači sve Šiptare, civile i naoružane!

Ko je spreman da uprlja ruke krvlju nevinih, jer u svakom ratu ima i takvih, i učestvuje u ratu koji ima za cilj etničko čišćenje!?

Ja nisam! Ne znam u kog Boga verujete ili se pravite da verujete, jer onaj u kojeg ja verujem i čiji je sin razapet na krstu prenoseći Njegovu mudrost, sigurno ne podržava krvoproliće!

ja sam spreman
 
+ljudi ginu u ratu da bi se doslo do tog papira . jer bez rata i necije pobede/poraza do papira ne moze da se dodje. uvek jedna strana odbija da potpise. upravo zato sluzi rat da natera tu stranu na potpis. rat je samo nastavak diplomatije vojnim sredstvima. kada diplomatija zapadne u corsokak rat je jedino resenje.
 
Jerry Ropero:
+ljudi ginu u ratu da bi se doslo do tog papira . jer bez rata i necije pobede/poraza do papira ne moze da se dodje. uvek jedna strana odbija da potpise. upravo zato sluzi rat da natera tu stranu na potpis. rat je samo nastavak diplomatije vojnim sredstvima. kada diplomatija zapadne u corsokak rat je jedino resenje.
Vidi se da ti diplomatija i mozganje slabo idu od ruke zato i potezes oruzje toliko...Rat nikome nista dobro nije doneo - sem ratnim profiterima
 
Jerry Ropero:
+ljudi ginu u ratu da bi se doslo do tog papira . jer bez rata i necije pobede/poraza do papira ne moze da se dodje. uvek jedna strana odbija da potpise. upravo zato sluzi rat da natera tu stranu na potpis. rat je samo nastavak diplomatije vojnim sredstvima. kada diplomatija zapadne u corsokak rat je jedino resenje.

Znaci to sto su nasi vojnici dobijali sve ratove, a Sloba je posle poklanjao tu teritoriju znaci da su oni ginuli da osvoje teritoriju, pa da je onda pokolne onima koji su ih ubijali?
rat je resenje samo u slucaju nesposobne diplomatije
 
gazela:
Znaci to sto su nasi vojnici dobijali sve ratove, a Sloba je posle poklanjao tu teritoriju znaci da su oni ginuli da osvoje teritoriju, pa da je onda pokolne onima koji su ih ubijali?
rat je resenje samo u slucaju nesposobne diplomatije


da nije bilo rata beograd b i i dan danas bio turski grad. think about that

izgleda da je medju nekim srbima kukavicluk i jajarenje glavna karakterna osobina
 
KoscheiBesmertnii:
Све под оружјем побити, остало... у Албанију!

..................Rekose svojevremeno svojim dzeneralima Sloba i Mira, dok je mali srBski gonic, Sheki , veselo mahao repom, skakucuci oko njih..............i uterashe nas u gomna, iz kojih se ceo vek necemo izvuci...........

E,moj Kurche Besmertni........nista ti nisi naucio....... :roll:
 
Ако се неко интересује за мој војни рок, ево:
Април `83.
аеродром Лађевци
359. самостални инжењеријски батаљон у саставу 1. ВаК РВ и ПВО
В.П. 2202
ВЕС 11101 ~ пионирска инжењерија...
значи за оне који не знају шта је то... одлично баратам експлозивима!!!
 
Jerry Ropero:
da nije bilo rata beograd b i i dan danas bio turski grad. think about that

izgleda da je medju nekim srbima kukavicluk i jajarenje glavna karakterna osobina

Nemoj sad da mi pametuješ! Lepo objasnio da ratovanje nije paljevina i klanje i proterivanje civila već bitke i bojevi, a to na šta vi aludirate proterivanjem 20000000 Šiptara nije ništa do delo prezreno od Boga i ljudi!
 
Iron Lord:
Pošto svi znamo da na Kosovo ne može da se ode tek tako sa rukama u džepovima, hajte da sredimo ono gde može.

Povedite istomišljenike u Suboticu pa naučite za početak prodavačice u subotičkim radnjama da komuniciraju na srpskom jeziku kao službenom.

Само ти и СЕР* и КЕЊ**** док Србима не пукне ТРПИЛО - а када се то догоди... онда ћеш се правити да си страни држављанин....... већ виђено...... :evil:
 
Jerry Ropero:
da nije bilo rata beograd b i i dan danas bio turski grad. think about that
Kako bi bio? Kako su oni došli do njega? Bez rata ni njih ne bi bilo ovde.

KoscheiBesmertnii:
Ако се неко интересује за мој војни рок, ево:
Април `83.
аеродром Лађевци
359. самостални инжењеријски батаљон у саставу 1. ВаК РВ и ПВО
В.П. 2202
ВЕС 11101 ~ пионирска инжењерија...
значи за оне који не знају шта је то... одлично баратам експлозивима!!!
Nije pomenuto tvoje vojnikovanje, nego Džerijevo, koliko sam ja razumeo.
 

Back
Top