Engleski državnik Viljem Gledston: Crna Gora i Crnogorci

Svetopelek:
Ja viđu iako te ne poznajem, da si se ti dobro načitao tekstova Vladike Rufima, Ruvima II, Ozra, Igračine ...
Neka si, valja to, ostalo ti je u glavu htio ne htio.
Sto se toga tice na ovom forumu sam manje od dva meseca i nemam pojma o kojim sve ludacima pricas. Ocigledno neki tvoji idoli ili mozda tvoji alternickovi (verovatno ovo drugo).

Inace rekoh ti, zar zaista mislis da bilo ko ovde stvarno cita tvoje tekstove :lol: ???
Decko probudi se :wink: . Takvi likovi su ovde interesnatni samo kao medicinska pojava, a ne za bilo kakvo istorijsko razmatranje.
 
Svetolepek:
Dok je Google-a i interneta pamtiće se i moj rad na www.

Ja bih pre rekao dok admini ovog foruma ne dobiju ispizditis a onda ce obrisati sve ;-) Jednim klikom i sve je GOTOVO! Nikada te nije bilo na Krstarici ;-) Tako lako hehehehe

A postoji i ona varijanta da te neko nekada pronadje, samo to zaista ne bih voleo da ti se desi!

Da nastavimo...

Klasicna baterija moze da iscuri i prouzrokuje kvar uredjaja koji napaja
 
Wilkołak:
Sto se iscudjavas :shock: ? Pa ova rasprava vec odavno nema smisli niti koristi necemu! Ovako, bar ljudi mogu da dobiju osnovno znanje o elektricnim uredjajima koje koriste...

Morate voditi racuna o voltazi amperazi i frekvenciji koju imate u domacinstvu i one koja je preporucena za aparat koji zelite koristiti...

Cekaj jel Gladston izmislio bojler? Ili wc solju, znam da je bio neki englez? Sir Crapper ili tako nesto :D
 
Salvantis:
E tacno mada i edison je bio grbalj a saradjivao je i sa montenigersima i gladstonom.

Sve je moguce, a Dirizabl je dobio ime po slavnom grbaljskom naucniku, nepismenom i malo poznatom. Dirizabl je inace nastao od reci od drzi-zabu jer su u pocetku bacali napumpane zabe i tako otkrili njihove letacke sposobnosti...

Ipak mislim da baterije treba izvaditi iz uredjaja ako se isti ne koristi!
 

Back
Top