Engleski državnik Viljem Gledston: Crna Gora i Crnogorci

Narvno da ovo spamovanje septoklipana ili kako se vec zove, nema veze ni sa istorijom ni sa mozgom. U pitanju je desetorazredna, ustaska propaganda sekule drljevica i njegovih danasnjih fanatika, zanovana na najgorim glupostima koje je moguce zamisliti. Grblje, montenegrine, dukadjine i ostale degenerike bi trebalo zakljucati u veoma dobro obezbedjenu psihijatrijsku ustanovu, a kljuc baciti sto dalje.
 
Salvantis:
Narvno da ovo spamovanje septoklipana ili kako se vec zove, nema veze ni sa istorijom ni sa mozgom. U pitanju je desetorazredna, ustaska propaganda sekule drljevica i njegovih danasnjih fanatika, zanovana na najgorim glupostima koje je moguce zamisliti. Grblje, montenegrine, dukadjine i ostale degenerike bi trebalo zakljucati u veoma dobro obezbedjenu psihijatrijsku ustanovu, a kljuc baciti sto dalje.

..istorija zivi........ :razz:
 
Ma nekima u CG je tokom poslednje decenije jedini smisao zivota bilo otcepljenje i mrznja prema Srbiji. Toliko su se opteretili izmisljanjem kojekakvih (h)istorijskih "dokaza" o tome kako Crnogorci nisu Srbi, da je doslo po ozbiljnih poremecaja u njihovim glavama. Sada kad su konacno 'nezavisna drzava', imaju neopisivu potrebu da nastave sa istim budalastinama. I tu pomoci nema (bar u domenu medicine)...
 
Salvantis:
Ma nekima u CG je tokom poslednje decenije jedini smisao zivota bilo otcepljenje i mrznja prema Srbiji. Toliko su se opteretili izmisljanjem kojekakvih (h)istorijskih "dokaza" o tome kako Crnogorci nisu Srbi, da je doslo po ozbiljnih poremecaja u njihovim glavama. Sada kad su konacno 'nezavisna drzava', imaju neopisivu potrebu da nastave sa istim budalastinama. I tu pomoci nema (bar u domenu medicine)...

Začudilo me je zato što znam da su se odvojili, pa mi je čudno šta još sad opet žele.
 
CTEMA:
Ја, заиста, одавно нисам прочитао већу бесмислицу!

Па зар и сам Свети Великомученик Кнез Лазар Косовски није био из Грбља?

Монтенегрини имају само један истински проблем - чињенице!


Stemo ali Zećani zaista nijesu učestvovali u Kosovskom boju.
Zar to nije činjenica? I ko ima problem?
 
King 7:
Prvo: precenjujete misljenje dobrog Srba pa i moje: Nezavisnost Cg nas je iskreno obradovala ali nas je razocarala druga realnost: niste otisli stvarno. Jos studirate, bavite se politikom u Srbiji, uzimate hranu i sve ostalo bez cega bi pocrkali za mesec dana obzirom da nemate niti industriju ni poljoprivredu ( o turizmu da ne govorim ). Najzalije mi je to sto ste nezavisnost Srbiji upravo vi dali, zemlji sa istorijom i te kakvom. Kazes, Zecani se nisu hteli boriti na tudjoj zemlji? Znas li ciji su velikasi bili Zecani i kome su placali porez u to vreme? Znas li kako je sebe Njegos zvao? Dok je Srbija propadala pod Turcima Srbi u Srpskoj pokrajini Crnoj Gori su neborenjem i dobrim odnosima sa Turskom stekli granice koje su se odrzavale tek - toliko koliko je Otomanska imperija postojala. Rekoh ja, manjeg qurca gore... Siptari vas cekaju i ostre nozeve a vi se kurcite protiv Srbije. Sve jedno, sto dalje od nas a da se ja pitam uvozili bi hleb iz Italije preko Albanije a studirali bi u Engleskoj. Takvih gubitnika nisam video odavno ali verujte mi, sve cemu se radujete Srbiji po zlu i cime se kitite sada je samo trenutna politika ko zna cija. Okanite se vise nas i Beograda i pocnite da razmisljate sta ce te dalje sa siptarima, balijama, turistickom sezonom koju u stvari nemate ( Egipat, Tunis i Grcka su mesta gde se letuje ). Samo sto dalje od nas.


King 7 Sve što si natrićao su gluposti i predrasude.
Zdravo bio a tebi se vraćalo istom mjerom.
 
King 7:
Kazes, Zecani se nisu hteli boriti na tudjoj zemlji? Znas li ciji su velikasi bili Zecani i kome su placali porez u to vreme? Znas li kako je sebe Njegos zvao? Dok je Srbija propadala pod Turcima Srbi u Srpskoj pokrajini Crnoj Gori su neborenjem i dobrim odnosima sa Turskom stekli granice koje su se odrzavale tek - toliko koliko je Otomanska imperija postojala.

Poslovica kaze: Snila baba sto joj milo bilo ...
 
Salvantis:
Narvno da ovo spamovanje septoklipana ili kako se vec zove, nema veze ni sa istorijom ni sa mozgom. U pitanju je desetorazredna, ustaska propaganda sekule drljevica

Eto ti ga sad.
I Gledstona, jednog od najvecih engleskih drzavnika, 4 mandata Predsjednika Velike Britanije i to Britanije na vrhuncu (odoh sad da prepravim tekst i da dodam da se zna da je u vrijeme njegovog madatovanja Britanija bila na vrhuncu) i njega je Sekula obradio!!!

Nerazuman i povodljiv coek taj Gledston.
 
Svetopelek:
Eto ti ga sad.
I Gledstona, jednog od najvecih engleskih drzavnika, 4 mandata Predsjednika Velike Britanije i to Britanije na vrhuncu (odoh sad da prepravim tekst i da dodam da se zna da je u vrijeme njegovog madatovanja Britanija bila na vrhuncu) i njega je Sekula obradio!!!

Nerazuman i povodljiv coek taj Gledston.
E ako je tebi najvazniji istorijski izvor britanski politicar iz XIX veka, pa on mora da ti objasnjava istoriju tvog naroda, onda mora da danas izuzetno cenis misljenje tonija blera. Mozda i on moze necemu da te nauci o istoriji CG?
A i nemam pojma na sta tacno ciljas, sta je to Gledston toliko bitno rekao. Jednostavno ti podvuces pola knjige (odnosno copy/paste sa tvog monteseverina sajta), a ja kada bih citao sve tvoje besmislice bio bih blesaviji od tebe (sto nije lako :mad: )
Nego kako ti vec rekoh jednom, jel mozes ti to kratko i sazeto svojim recima (mada i ne moras ako neces ili ne umes, jos bolje za sve :D ).
 

Back
Top