ЕЦД ПОКРЕНУО ПЕТИЦИЈУ ЗА ЗАБРАНУ ЛДП-а

Sad kad ne možete da pravite masovne grobnice sad bi da zabranjujete po Srbiji. :lol:


Koliko ja vidim - jedini koji u ovoj zemlji stalno nesto (narocito prosrpsko) zabranjuju su bas te vajne "demokrate" i liberali, kojima smeta sve sto nije po njihovom ukusu... ali su prvi u promovisanju svega antisrpskog.

I ne samo sto zabranjuju, vec i te masovne grobnice, o kojima govoris, kriju, a srpske zrtve nipodastavaju, i dzelatima se izvinjavaju...

U zadnje vreme jedini moj komentar na sve sto se desava u Srbiji je jedan - SRAMOTA!
 
Sad kad ne možete da pravite masovne grobnice sad bi da zabranjujete po Srbiji. :lol:
E moj brale. Srbi kad bi to radili, ti bi bio tamo a ne iza tih rešetki.
Ne opravdavam ni jedan zločin, ali je činjenica da svaki zločin, (pa i te masovne grobnice) koji su počinili - uradili su uvek kao drugi... iz osvete, nakon što su nad srbskim življem počinjeni užasni, stravični zločini.
Koliko ja vidim - jedini koji u ovoj zemlji stalno nesto (narocito prosrpsko) zabranjuju su bas te vajne "demokrate" i liberali, kojima smeta sve sto nije po njihovom ukusu... ali su prvi u promovisanju svega antisrpskog.

I ne samo sto zabranjuju, vec i te masovne grobnice, o kojima govoris, kriju, a srpske zrtve nipodastavaju, i dzelatima se izvinjavaju...

U zadnje vreme jedini moj komentar na sve sto se desava u Srbiji je jedan - SRAMOTA!
Velika, neizbrisiva sramota.
 
E moj brale. Srbi kad bi to radili, ti bi bio tamo a ne iza tih rešetki.
Ne opravdavam ni jedan zločin, ali je činjenica da svaki zločin, (pa i te masovne grobnice) koji su počinili - uradili su uvek kao drugi... iz osvete, nakon što su nad srbskim življem počinjeni užasni, stravični zločini.

Pa još vam preostaje da zatvarate pa ste kao Hitlerovci. Samo vam to još fali.
Inače niste vi nikoga svetili nego ste ubijali iz zabave i pljačke. Ubijali ste žene i decu i zato danas Srbija nema Kosovo. VI ste ti koji ste ga prodali za par televizora iz obijenih kuća.
 
Zato je u vreme SFRJ i postojao Goli Otok. Oni koji su bili neupuceni, isli su tamo na politicko prevaspitavanje i odande dolazili kao prevaspitani, bolji i korisniji clanovi drustva.
Samo cvrsta ruka omogucava mir, slobodu i prosperitet za drzavu i sve njene gradjane.

Goli otok nije demokrtski nacin. Ja kao radikal se zalazem za demokrtiju i prema tome ne dolazi u obzir bilo kakva sila protiv politickih neistomisljenika. U obzir dolazi samo zakon.

Veruj mi, kad nekog propustis kroz pravni sistem i birokratiju.. tom ni gulag u Sibiru izgleda kao letovaliste. Sve lepo i kulturno, po zakonu. Pocni da shvatas kako funkcionise demokratija ;)
 
Ako ste vi koji ste doveli srbiju ovde gde je "prosrpski" onda sam ja sa ponosom antisrpski orijentisan.

Mnogo imas 'ako" ali ti je zato jasno istaknuto antisrspki. Ne mors da se izjasnjavas, znamo mi to. Mada, razumem te.. ne mozes vise da uvijas u razne price. Moras da progovris da si srbofobican pa makar na lakat. Ako ako.. samo se ti lepo legitimisi da sve bude jasno.

Da si ti meni ziv i zdrav, zeli ti jedan Srbin.
 
Pa još vam preostaje da zatvarate pa ste kao Hitlerovci. Samo vam to još fali.
Inače niste vi nikoga svetili nego ste ubijali iz zabave i pljačke. Ubijali ste žene i decu i zato danas Srbija nema Kosovo. VI ste ti koji ste ga prodali za par televizora iz obijenih kuća.

Ako je neko zasuzio zatvor, on ce i da ide u zatvor, zasto, ti imas protiv? To je pravno utemeljeno, a samo nelegalisti mogu da odlucuju na precac.
Niko nikog koliko ja znam nije ubijao iz pljacke, vec sto mu je bilo tako naredjeno, a bilo mu je naredjeno jer je bio rat, a rat je poceo jer od 80-te godine, od kad je Tito umro, oni ubijaju i pljackkaju nase zene i decu, nase kuce. Eto ti samo mala lekcija iz istorije, pre nego sto se usudis da tako jednostrano gledas i pises gluposti.A sta su samo radili i pre toga, citaj knjige, pa vidi, nepismeni...!
Kako vam je lakse da osudite svog brata, nego stranca?!
 
Pa još vam preostaje da zatvarate pa ste kao Hitlerovci. Samo vam to još fali.
Inače niste vi nikoga svetili nego ste ubijali iz zabave i pljačke. Ubijali ste žene i decu i zato danas Srbija nema Kosovo. VI ste ti koji ste ga prodali za par televizora iz obijenih kuća.
Vidiš šipac, Srbi su ljudi najgostoljubiviji, najveseliji na svetu. To kako se i koliko mi veselimo dokaz ti je sabor u Guči, gde dolaze ljudi iz celog sveta jer takvog veselja nema nigde. Svi su oduševljeni i svake godine dolaze u sve većem broju.
Kad bi Srbi ubijali iz zabave, pa šipaca na Kosovu ne bi ni bilo.

A ti televizori, jel' to Sony, Panasonik....koja im je dijagonala ekrana? Jel' u njima dijamanti i drago kamenje pa vrede kolko celo Kosovo?

Nego, deder, reci ti meni nešto. Jesil' ti iza tih rešetki zbog ubistava ili krađa....televizora?
 
Ako ste vi koji ste doveli srbiju ovde gde je "prosrpski" onda sam ja sa ponosom antisrpski orijentisan.


Cega se pametan stidi, time se LDP-ovac ponosi :!:



A gde si bio TI TADA?

Eraserhead,

zasto izbegavas da mi odgovoris na ovo pitanje? Nemas spremnu floskulu? :P


OK, odgovorices mi sutra... :rolleyes:
 
Ako je neko zasuzio zatvor, on ce i da ide u zatvor, zasto, ti imas protiv? To je pravno utemeljeno, a samo nelegalisti mogu da odlucuju na precac.
Niko nikog koliko ja znam nije ubijao iz pljacke, vec sto mu je bilo tako naredjeno, a bilo mu je naredjeno jer je bio rat, a rat je poceo jer od 80-te godine, od kad je Tito umro, oni ubijaju i pljackkaju nase zene i decu, nase kuce. Eto ti samo mala lekcija iz istorije, pre nego sto se usudis da tako jednostrano gledas i pises gluposti.A sta su samo radili i pre toga, citaj knjige, pa vidi, nepismeni...!
Kako vam je lakse da osudite svog brata, nego stranca?!


Srbi su tako "pljačkani i ubijani" živeli u svojim kućama dok niste vi uzeli da ih branite. Sad više ne žive.
 
Da je ovo pravna i demokratska država,kako inače neki tvrde sa ovoga foruma,taj LDP bi davno bio ukunut a kolovođe pohapšene i u zatvoru kao državni neprijatelji.
U ustavi Srbije lepo piše i sve je objašnjeno po pitanju granica,nacionalnih manjina i sl a to je sve obezbeđeno adekvatnim zakonima.Znači svako slično delovanje je protivzakonitao i protivustavno.
Što čelovođe iz tog LDP-a nisu već pohapšene i u zatvorima treba da odgovaraju ministar policije a naročito ministar pravosuđa.
Za to nisu potrebne nikakve peticije,jedino adekvatno delovanje organa vlasti.Ali nažalost treba se zapitati kakva je ovo uopše ovo država kad mora da se organizuje internet peticija za zabranu jedne sektaške,protivustavne parije.
 
najbolje se Srbi bore
kad prde iz dijaspore!:lol:

А ти боље размишљај зашто вам се овакве ствари догађају - док као побеснели пси кидишете на преостале Србе:

piksel.gif

sedmoro mrtvih u požaru u kafiću u centru novog sada
Politika - Pre sat i 11 minuta
NOVI SAD - Najmanje sedam osoba je poginulo, a tri su teže povređene u požaru koji je noćas oko dva sata izbio u kafiću "Laundž" u Novom Sadu.
Dežurni istražni sudija Opštinskog suda u Novom Sadu Koviljka Đačić kazala je agenciji Beta da je uviđaj u toku i da će u toku dana biti poznati uzroci požara, kao i tačan broj žrtava.
Kafić "Laundž" nalazi se u jednom od pasaža u strogom centru Novog Sada, u Zmaj Jovinoj ulici 10.
U Vatrogasnoj brigadi Novi Sad Beti je rečeno da je požar lokalizovan i da je u gašenju učestvovalo pet vatrogasnih kola.
Požar je izbio noćas oko dva sata, a samom kafiću nije bilo moguće prići jer su policajci i vatrogasci napravili zaštitni obruč.
Kafiću ni jutros nije moguće prići, zbog uviđaja.
Troje povređenih je prebačeno u bolnicu i u teškom su stanju.
 
EVROPSKI CENTAR DIJASPORE POKRENUO PETICIJU ZA ZABRANU LDP-A



BEOGRAD
, 16. februara (Tanjug) - Nevladina organizacija Evropski centar srpske dijaspore, sa sedištem u Hagu, pokrenuo je internet peticiju za zabranu Liberalno demokratske partije u Srbiji.

Cilj peticije je "građanski i opštenarodni konsenzus za podizanje javne građanske tužbe protiv LDP i njenog lidera Čedomira Jovanovića", navedeno je u saopštenju te organizacije.

Evropski centar srpske dijaspore ističe da je krajnji cilj akcije "zabrana politickog delovanja toj stranci na teritoriji Republike Srbije".

"Delovanje stranke LDP je antinacionalno i antigrađansko i ovo je prvi korak u borbi protiv političke mafije koja je sve prisutnija na teritoriji Srbije", ocenjuje taj centar i poziva građane, političke i nevladine organizacije da se pridruže peticiji.

U saopštenju se ističe da "LDP koju predvodi Čedomir Jovanović tvrdi da Kosovo i Metohija od ulaska međunarodnih snaga, nakon NATO bombardovanja 1999. godine nije više u sastavu Srbije i otvoreno kritikuje, kao navodno 'antievropske' sve ustavne i zakonite mere državnih organa protiv jednostrane secesije koju uz podršku zapadnih mentora proklamuju albanski šovinisti i seperatisti".

***************************************************

Само нису оставили адресу те ИНТЕРНЕТ ПЕТИЦИЈЕ
да се одмах упишем !

Budalastina,prvorazredna.
 
Ovo neka baš moćna organizacija:lol:
kad ukucaš na google izadje samo vest sa b92 i vest na krstarici:lol:

Интернет [SIZE=-1]Резултати 1 - 2 од 2 за "EVROPSKI CENTAR DIJASPORE". (0,07 секунде/и) [/SIZE]
EVROPSKI CENTAR DIJASPORE POKRENUO PETICIJU ZA ZABRANU LDP-A ...

[SIZE=-1]EVROPSKI CENTAR DIJASPORE POKRENUO PETICIJU ZA ZABRANU LDP-A, -javlja Tanjug.Zna li neko ko su ovi bolesnici? Options V ...
forum.b92.net/index.php?showtopic=42455&view=getnewpost - пре 10 сата/и - Сличне странице[/SIZE]
Vesti dana - Srbija - Krstarica

[SIZE=-1]Evropski centar dijaspore pokrenuo peticiju za zabranu LDP-a · Tanjug - Pre 4 sata BEOGRAD - Nevladina organizacija Evropski centar srpske dijaspore, ...
vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0 - Сличне странице[/SIZE]
 
Ovo neka baš moćna organizacija:lol:
kad ukucaš na google izadje samo vest sa b92 i vest na krstarici:lol:

Интернет [SIZE=-1]Резултати 1 - 2 од 2 за "EVROPSKI CENTAR DIJASPORE". (0,07 секунде/и) [/SIZE]
EVROPSKI CENTAR DIJASPORE POKRENUO PETICIJU ZA ZABRANU LDP-A ...

[SIZE=-1]EVROPSKI CENTAR DIJASPORE POKRENUO PETICIJU ZA ZABRANU LDP-A, -javlja Tanjug.Zna li neko ko su ovi bolesnici? Options V ...
forum.b92.net/index.php?showtopic=42455&view=getnewpost - пре 10 сата/и - Сличне странице[/SIZE]
Vesti dana - Srbija - Krstarica

[SIZE=-1]Evropski centar dijaspore pokrenuo peticiju za zabranu LDP-a · Tanjug - Pre 4 sata BEOGRAD - Nevladina organizacija Evropski centar srpske dijaspore, ...
vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0 - Сличне странице[/SIZE]

Ako je ovako a jeste onda je budalastina na kvadrat.
 

Back
Top