ЕЦД ПОКРЕНУО ПЕТИЦИЈУ ЗА ЗАБРАНУ ЛДП-а

svo djubre i smece, ovog drushtva, okupljeno je oko :evil:SRS:evil:
ta bagra je oko sebe privukla sve bolesne ekstremiste, polu svet,"ljude"bez idntiteta, koji su se pronashli u primitivnoj radikalskoj ""filozifiji"" gde im ispraju ono malo mozga, pa ih pushtaju da "reze i ujedaju" prolaznike, koji se, na srecu, od njih razlikuju

shta bagra ume , sem da preti linchom, jer misli da snagu ima samo onaj ko pameti nema
e, malo st se zjebali:!:

Evo, džarnuh LDP-ovčicu.
bwhaha
 
Да подржава геноцид над Србима, то је јасно. Тако јој пише у статуту странке. Да је фашиста, то ми није јасно. Шта је ту сада чудно. Фашизам јесте идеја, али никако ЛДП идеја. ЛДП заступа идеју слободног живота, бракова између особа истог пола, слободно конзумирање лаких дрога и слично. Да подржава фашизам, то нисам чуо.

u statutu "moje"stranke to ne pishe

a shta pise u vashem statutu, malo ko zna, mislim, od vas chlanova,naravno, iz poznatih razloga
 
...shta bagra ume , sem da preti linchom, jer misli da snagu ima samo onaj ko pameti nema
e, malo st se zjebali:!:

A jel znaš, alergična, da um caruje dok snaga to dozvoljava :-)
Pa evo ti Amerike, Engleske i Albanije... oni su ti pravi primer kako sila Boga, niti razum, ne moli. Da li bi trebalo da njihov primer sledimo kod unutrašnjih pitanja kad već ne možemo kod spoljnih?
 
A jel znaš, alergična, da um caruje dok snaga to dozvoljava :-)
Pa evo ti Amerike, Engleske i Albanije... oni su ti pravi primer kako sila Boga, niti razum, ne moli. Da li bi trebalo da njihov primer sledimo kod unutrašnjih pitanja kad već ne možemo kod spoljnih?

vidim ja da bi ti da se lechish, pa nadji onda PRAVE KRIVCE, KOJI SU TO KOSOVO ODAVNO OSTAVILI:evil:
 

Back
Top