ЕЦД ПОКРЕНУО ПЕТИЦИЈУ ЗА ЗАБРАНУ ЛДП-а

Aham, i onda medju tekstovima čeprkamo k'o ćorave kokoške dok ne nabodemo nešto što bi nam prijalo.

e sad, koliko ti misliš da NVO sa sedištem u Haagu, može da utiče na zabranu rada političke organizacije koja je dobila dozvolu za rad u Srbiji (ne u Haagu) i koja je na predsedničkim izborima dobila isto glasova koliko i Koštuničin kandidat?

Naravno, ne mislim o svrsishodnosti postojanja opcije koju kod nas vodi Čeda a u Rusiji Žirinovski.

Само сам објавио вест а ово "medju tekstovima čeprkamo k'o ćorave kokoške dok ne nabodemo nešto što bi nam prijalo." задржи за "по кући". :oops:

Иначе, ако би на пролеће било ко кренуо да по градовима Србије СКУПЉА ПОТПИСЕ ЗА ЗАБРАНУ ЛДП - сигурно би скупио више потписа него што је ЛДП добио гласова.

А ако би у Захтев за забрану рада ЛДП био укључен и ЗАХТЕВ ЗА ОБЈАВЉИВАЊЕ ФИНАНСИЈЕРА те дружине - буди сигуран да би то
друштванце потрефило и бајбок. Нарочито ако би онај комунистички
смрад Чупић био активан у захтеву за откривање "донатора" као што
је у вези других питања - јер грађани имају право да знају КО дотира
то "гнездо".
 
Шта је ВРАНО??? :x:x:x Осетио си да Србима рана крвари, па си ко и сваки други лешинар дотрчао да се "напијеш крви" ???

stvore, tvoj svetac
sa josh par svojih svetaca
vodi ovu zemlju zadnjih 5 godina

a i od 91-2000 su...

zato

razboli se i umri
8)

mani mene da smarash svojim retardizmina! 8)

najbolje da i ti, ko ovaj gore
uzmesh pushku
i pravac kosovo sutrra 8)
 
Само сам објавио вест а ово "medju tekstovima čeprkamo k'o ćorave kokoške dok ne nabodemo nešto što bi nam prijalo." задржи за "по кући". :oops:

Иначе, ако би на пролеће било ко кренуо да по градовима Србије СКУПЉА ПОТПИСЕ ЗА ЗАБРАНУ ЛДП - сигурно би скупио више потписа него што је ЛДП добио гласова.

А ако би у Захтев за забрану рада ЛДП био укључен и ЗАХТЕВ ЗА ОБЈАВЉИВАЊЕ ФИНАНСИЈЕРА те дружине - буди сигуран да би то
друштванце потрефило и бајбок. Нарочито ако би онај комунистички
смрад Чупић био активан у захтеву за откривање "донатора" као што
је у вези других питања - јер грађани имају право да знају КО дотира
то "гнездо".
kao shto rekoh
ljubi vas Chika Miroslav tako retardirane :D
 
Ma jok. Glupost je zabranjivati bilo koju partiju. Cedu samo treba, kulturno u skladu sa zakonom optuziti za krsenje ustava i izdaju i tako nakalemi se tu svasta, znaju to pravnici .. pa lepo osuditi pa pravac bajbokana. Posle ce svi koji pricaju "realno je da kosovo nije srpsko" da umuknu.

a kosovo da bude srpsko :D :D :D

ko i ta zemlja shto si je turio u avatar :D
 
Prvo treba zabraniti SRS i SPS.

A zatim i DS, DSS, G17 plus, NS, SPO, odnosno sve stranke izuzev Saveza komunista Jugoslavije. Treba doneti novi Ustav u kome bi bila uneta odredba da je SK vodeca i jedina idejno-politicka snaga, koja ima politicku odgovornost za stabilnost drustveno-politickog sistema u zemlji. Osnivanje i rad bilo koje druge politicke stranke, partije i pokreta treba da bude zabranjeno, zbog narusavanja unutrasnje i spoljne politicke stavilnosti.
 
Ma jok. Glupost je zabranjivati bilo koju partiju. Cedu samo treba, kulturno u skladu sa zakonom optuziti za krsenje ustava i izdaju i tako nakalemi se tu svasta, znaju to pravnici .. pa lepo osuditi pa pravac bajbokana. Posle ce svi koji pricaju "realno je da kosovo nije srpsko" da umuknu.

Zato je u vreme SFRJ i postojao Goli Otok. Oni koji su bili neupuceni, isli su tamo na politicko prevaspitavanje i odande dolazili kao prevaspitani, bolji i korisniji clanovi drustva.
Samo cvrsta ruka omogucava mir, slobodu i prosperitet za drzavu i sve njene gradjane.
 
Ma jok. Glupost je zabranjivati bilo koju partiju. Cedu samo treba, kulturno u skladu sa zakonom optuziti za krsenje ustava i izdaju i tako nakalemi se tu svasta, znaju to pravnici .. pa lepo osuditi pa pravac bajbokana. Posle ce svi koji pricaju "realno je da kosovo nije srpsko" da umuknu.

Moze i tako...
Samo da vise ne "laju" svakakve gluposti za koje su placeni!
Da se zatre izdajnicki rod!
 
jebga eremita, sto ne bi sebi poklonio 2-3 sata gledanja nekada vrhunskih bolida?
lepo dodjes na nbg, staza ide trecim bulevarom i spanskih boaraca....i malo vidis i cujes produkte vrhunskog inzinjeringa......
a onda kuci na kuvano vino.....

Boze, kome li je sutra do kuvanog vina, meni se i sad zeludac prevrce od muke.
A neko, vidis, zivi u istoj zemlji i sutra je za njega dan ko i svaki drugi...Ima li bre duse u vama?
Trke...:shock::cry:
 
Boze, kome li je sutra do kuvanog vina, meni se i sad zeludac prevrce od muke.
A neko, vidis, zivi u istoj zemlji i sutra je za njega dan ko i svaki drugi...Ima li bre duse u vama?
Trke...:shock::cry:

ima prijatelju, i ja se osecam vrlo lose zbog toga.......zbog toga sto svako moze da nas drka kako oce......
ALI.....ali sta...pa nista, procitaj post koji sma poslao eremiti........
 
ima prijatelju, i ja se osecam vrlo lose zbog toga.......zbog toga sto svako moze da nas drka kako oce......
ALI.....ali sta...pa nista, procitaj post koji sma poslao eremiti........

Ma procitala sam, ima istine u tome, al da gledam formulu 1 do koje mi nikad necemo stici jer je skup sport, i to nepravednom odlukom, ne gleda mi se bas to.
Kad ce Srbija da ima svog trkaca u F1?
Sve je to samo zamagljivanje stvari, ali treba na nesto usredsrediti paznju da ne presvisnes od muke, to je tacno.
Ipak cu cekati Kostunicino obracanje u 16h, a do tad, ne znam...
 
sutra lepo na promo trke F1.........
na novom beogradu......

jebga eremita, sto ne bi sebi poklonio 2-3 sata gledanja nekada vrhunskih bolida?
lepo dodjes na nbg, staza ide trecim bulevarom i spanskih boaraca....i malo vidis i cujes produkte vrhunskog inzinjeringa......
a onda kuci na kuvano vino.....
Zato i treba ceo svet da se izdrkava na nas. Za bolje i nismo.
 

Back
Top