Droljak broj 17;

Kako bre nisam bila dovoljno jasna, pa još malo i nacrtala sam.

Lik muva jednu, ta jedna ga odbije, i onda se on baci na njenu - drugaricu (videh i sestru, ovde...), i uopšte nije bitno kakav je on i da li je to krele, ili su one droce što su mu dale broj ili ne znam šta.....
Šta takva osoba misli o sebi? Da li zaista misli da će neka normalna devojka da bude s tipom koji u toj meri ne vodi računa koga i šta muva?
 
Kako bre nisam bila dovoljno jasna, pa još malo i nacrtala sam.

Lik muva jednu, ta jedna ga odbije, i onda se on baci na njenu - drugaricu (videh i sestru, ovde...), i uopšte nije bitno kakav je on i da li je to krele, ili su one droce što su mu dale broj ili ne znam šta.....
Šta takva osoba misli o sebi? Da li zaista misli da će neka normalna devojka da bude s tipom koji u toj meri ne vodi računa koga i šta muva?

ja tu ne vidim nikakav problem..niti droce niti krelce..to samo govori o tome da momak nije sujetan i ako neko nece ima drugi ko hoce...da nije ispao neki pa ga frendica uhvatila?
 
Ne vidim sto bi to bilo cudno ako se jednoj ne svidi da proba kod druge.
Zar ti iskreno ne bi probala?Sta ako ga jedna obije da ode u manastir?
Jedino lose u vezi sexa je nedostatak sexa :)
 
Ne vidim sto bi to bilo cudno ako se jednoj ne svidi da proba kod druge.
Zar ti iskreno ne bi probala?Sta ako ga jedna obije da ode u manastir?
Jedino lose u vezi sexa je nedostatak sexa :)

:roll: dobro da nije zaredjao sve koje su stajale za sankom ko po vrsti, pa gde se primi... to je vama ok... to je bre ocajnik bez kriterijuma...
 
Ali znas sta ako to sto pricas je "true story" (ebi ga mrzi me da citam sve),taj tvoj nema herza da te pita nesto direktno pa zato kao pita za drugaricu da ispipa jel si slobodna i/ili zainteresovana.
Savet - ebes beskicmenjaka nadji sebi nesto musko a ne tog nesigurka :)
 
Ma nije do mene niti do nekog sad pojedinačnog slučaja, ja to pitam jer mi se čini da je baš česta pojava. Meni je nekako gadno da muvam dva ortaka. Sutra treba da se posvađaju zbog mene ili tako nešto.....

Znači, sama pojava mi je intrigantna.
 
Ali doslovno sam dobila SMS sa tekstom "možeš i ti da dođeš, ako ona neće... i ti si mi OK" :lol:

A ovaj lik..... pa više mi ga je žao, pišem o njemu jer je knjiški primer, slučaj je star više meseci.....
 
A ja stalno razmishlajm o droljku br 18...to je onaj shto kad smuva cicu pochne da muva njenu drugaricu pa ako se neka i pobuni optuzzi je da je bolesno ljubomorna i losha osoba.
A mozzda to i nije br 18, mozzda ima josh brojeva izmedju pre nego shto evoluira u mega-droljka.
 
hm pazi,bas ovakav knjiski slucaj imao nisam,ali jednom sam bio sa devojkom pa posle nekoliko meseci od raskida sam slucajno sreo njenu sestru od strica i proveli smo lepih 8 meseci zajedno.
Dok je jedan moj ortak bio sa dve sestre - s jednom raskine i odma smuva drugu!
Sad ko je tu lud proceni sama.
Isto tako sam dosta puta bio sa devojkama koje su pre toga bile s mojim drugovima.
Sve zavisi od nekog tvog stava,ali ako mi se neko svidi ne gledam bas u kakvim je drugarskim ili rodbinskim odnosima sa nekim
:)
 
hm pazi,bas ovakav knjiski slucaj imao nisam,ali jednom sam bio sa devojkom pa posle nekoliko meseci od raskida sam slucajno sreo njenu sestru od strica i proveli smo lepih 8 meseci zajedno.
Dok je jedan moj ortak bio sa dve sestre - s jednom raskine i odma smuva drugu!
Sad ko je tu lud proceni sama.
Isto tako sam dosta puta bio sa devojkama koje su pre toga bile s mojim drugovima.
Sve zavisi od nekog tvog stava,ali ako mi se neko svidi ne gledam bas u kakvim je drugarskim ili rodbinskim odnosima sa nekim
:)
Nemoj pogrešno da shvatiš... da ne živiš u jako malom mestu?
 
Pa sad sam se setila jednog droljka koji je smuvao bivshu devojku svog najboljeg drugara isto veche kada su ovo dvoje raskinuli...kao teshio je pa napio itd....pa su njih dvojica bili posle kao cool...a onda se mesecima kasnije potukli i prestali da prichaju....a onda se jedno veche sreli i zakljuchili uz dosta alkohola da je ona zapravo drolja... i vishe se nikad nisu druzzili...
 
Ajde sad objasni zasto je ocajnik?
To ti je sistem "ako neces ti oce drugar tvoj..."
:)

meni je to ocajnik, znaci kriterijum mu je da je zensko... ako mu je bitna samo kres sema onda bi makar trebalo da to ume da izvede a ne da ide od jedne do druge, zar nije malo ponizavajuce i to od drugarice do drugarice... zar stvarno misli da moze da uspe? zato sto je ocajan, ne vidi dalje od svoje trenutne potrebe i nije u stanju ni da razmisli o osnovnoj medjuljudskoj interakciji, nego ko vo u kupusu...

a da nije toliko ocajan mozda ne bi morao da zaredja od jedne do druge... kuc kuc a jel ti se svidzam, ne, a tvojoj drugarici-sestri- mozda tetki:roll:? cekaj zasto si spustila slusalicu?
 
Bila sam jednom na nekom rođendanu i, uz malo netraženog informisanja, došla do zaključka da je od njih 20 (izgleda sve mlado što živi u tom naselju) skoro svako bio sa svakim, makar nedelju dana :roll:

Aj tu da razumem očaj..... ma ne razumem :?
 
Bila sam jednom na nekom rođendanu i, uz malo netraženog informisanja, došla do zaključka da je od njih 20 (izgleda sve mlado što živi u tom naselju) skoro svako bio sa svakim, makar nedelju dana :roll:

Aj tu da razumem očaj..... ma ne razumem :?

Ebem li ga zasto al to je cest fenomen.
Mada ga ja ne praktikujem - sto dalje od mog naselja to bolje.
Valjda se krecu svi u istom drustvu pa im lakse nego da sipce do centra :)
 
Pa sad sam se setila jednog droljka koji je smuvao bivshu devojku svog najboljeg drugara isto veche kada su ovo dvoje raskinuli...kao teshio je pa napio itd....pa su njih dvojica bili posle kao cool...a onda se mesecima kasnije potukli i prestali da prichaju....a onda se jedno veche sreli i zakljuchili uz dosta alkohola da je ona zapravo drolja... i vishe se nikad nisu druzzili...

Ona jeste drolja, ali je i ona nechije dete pa ne bi trebalo tako da govore o devojci koju su kresali, a nisu joj placali. Neka granica mora da se povuche i neko po$tovanje mora da postoji
 

Back
Top