Droljak broj 17;

Nije pivo nego JAT, ali možda ima i starija, ne znam nisam tada bila rođena. Uopšte ne kapirate suštinu reklame. Treba da zapazite proizvod, a ne Zdravka.


Znači, alal, misliš da je tako bilo oduvek?
Znači, ako ima istine u reinkarnaciji, onda sam možda i ja nekada..... bila takva?

Znači, ako se naši potomci ne poubijaju u narednih 100 godina, možda će Goranov kod da zavlada čovečanstvom, pa ćemo da počnemo da se kopiramo kao oni gušteri? I svi ćemo biti Goran? Zar tako? :shock:
 
Goran je izvod iz ispitnog uzorka. Potpuno nebitan lik.

Pre nekoliko dana mi poslao poruku da me pita čiji je ovo broj, pošto on ne zna, a voleo bi da zna. Prezime mu je WhatTheFck?!... bar u mom imeniku.

Hej, ja ovde tražim odgovore :?
 
Nije pivo nego JAT, ali možda ima i starija, ne znam nisam tada bila rođena. Uopšte ne kapirate suštinu reklame. Treba da zapazite proizvod, a ne Zdravka.


Znači, alal, misliš da je tako bilo oduvek?
Znači, ako ima istine u reinkarnaciji, onda sam možda i ja nekada..... bila takva?

Znači, ako se naši potomci ne poubijaju u narednih 100 godina, možda će Goranov kod da zavlada čovečanstvom, pa ćemo da počnemo da se kopiramo kao oni gušteri? I svi ćemo biti Goran? Zar tako? :shock:

ti si u proslom zivotu mogla samo dzingis kan da budes, nemoj se sekirati:D

inace nisu svi takvi ali verovatno ima takih ki pleve... slabo zito, mnogo kukolj...
 
ja više nisam pametna oko čega se šta vrti...
ne znam šta ja hoću, a kamoli šta neko od mene hoće..

i da vam akžem, nešto me i nije briga.
jel nam svima lepo? jeste? super.
nije? a jbga, šta da se radi..
 
mislim da se bar polovina ljudi nasumicno sudara bez previse plana, namere i mozganja, pa kad prestane muzika ostanu u slucajno odabranoj stolici zauvek ili do sl.pesme... ali covecanstvo ce spasti druga polovina (dobro ajde mozda trecina ili desetina ili oni ispod sljive, ne cepidlaciti :))
 
ti si u proslom zivotu mogla samo dzingis kan da budes, nemoj se sekirati

inace nisu svi takvi ali verovatno ima takih ki pleve... slabo zito, mnogo kukolj...
Imao je lepe brčiće... bar kao forumašica nisam zakazala :)

Pa dobro, jeste da su svi nešto počeli da prate zov prirode pre negoli srca :heart: jao sva sam romantična trep

Ali, zar kumicu? Ooops... zar drugaricu?

Ovo je bitan momenat u celoj fabuli. Drugarica? Eno ceo lokal pun djeva..... al' jedna je dala broj. I ima drugaricu. Ako neće ona ima ko će :shock:
A yel oni stvarno veruju da se to ne vidi? Očaj, mislim...
 
Nije baš da sam vodila evidenciju..... Evo hoću da vas pitam, i jedne i druge, pošto obično pitam samo jedne..... a koje to, pitate se? Eeeeeee :rolleyes: smorila sam.

Ovako. Na žurci ste. "Prilazi" vam tip prosečnog izgleda sa prilično prosečnom pričom "a yel ti se sviđam". Naravno, sa takvom pričom u startu vam se ne svidi.

Ali eto, na neki način ostanete u kontaktu, ili vas neko syebe ili mu sami ostavite broj iz životne ušnjuranosti.

Uglavnom, smarucka vas nekim porukama, i u međuvremenu dobije broj vaše drugarice, koja je to veče bila sa vama, ili ne dobije broj..... ali posle vrh 2 - 3 dana eto njega sa novom porukom: a tvoja drugarica? Yel ona slobodna? Meni je svejedno, i ona mi je OK :)

U različitim pričama, na dosta različitih načina (pita vas za broj da bi došao do vaše drugarice i onda, posle nekoliko dana, izvali - pa i ti si OK, hajde dođi TI :lol: ) uglavnom ova ista priča.

Neću opet da se svet vrti oko p*čke, ali na to se svodi. A i produžila sam ovo mnogo, niko neće čitati :(

Da li je ovakav droljak normalna pojava, normalna ili - za očekivati ? Da li je ovakvo ponašanje (nedostatak kriterijuma, samosrozavanje, ili šta već...) nešto novo, ili je tako bilo oduvek?

kako definisati ovakvo ponašanje?

Ž: da li se vama opisano kad desilo? Naravno, slično, ne obavezno isto. Šta ste mislile posle?
M: da li vi nalazite nešto čudno u celoj priči? :lol:

Pokvarila su ti se kolica,a pa si besna?....Uplasila si se?..Neki covek te Uplasio?...Tutu-tu.tutu-tu-tututututtu..Uhhhh,Sunce ti jebbem...kad se sad nisam slogirao....Tata spalio Djenku......

M-Ne,ne nalazim nista cudno u tvojoj prici..
 
Da li je ovakav droljak normalna pojava, normalna ili - za očekivati ? Da li je ovakvo ponašanje (nedostatak kriterijuma, samosrozavanje, ili šta već...) nešto novo, ili je tako bilo oduvek?

kako definisati ovakvo ponašanje?

Ž: da li se vama opisano kad desilo? Naravno, slično, ne obavezno isto. Šta ste mislile posle?
M: da li vi nalazite nešto čudno u celoj priči? :lol:
Jeste normalana pojava, ali u osnovnoj školi (a možda ni tamo). :-)
Pa oduvek je tako bilo, i uvek će tako i biti, neke stvari se nikad ne menjaju, takvi ljudi idu po principu daj šta daš.
 
Ma kakva osnovna shkola...deshava se josh uvek...i kad se navodno odraste...
Mislim da je poenta ovakve akcije zapravo sledecha poruka:" Shta, nechesh MENE? Ionako si za mene rupa kao bilo koja...e sad chesh da vidish...kad te pljunem..."
Ovo se namerno izvodi shto ochiglednije moguche da bi se istakla glupost vredjanog objekta.
Na tako neshto treba samo slatkim glasom odgovoriti da ni drugarica neche jer ste chule da mu je mali i da nema kesh.
 
Ali eto, na neki način ostanete u kontaktu, ili vas neko syebe ili mu sami ostavite broj iz životne ušnjuranosti.

Uglavnom, smarucka vas nekim porukama, i u međuvremenu dobije broj vaše drugarice, koja je to veče bila sa vama, ili ne dobije broj..... ali posle vrh 2 - 3 dana eto njega sa novom porukom: a tvoja drugarica? Yel ona slobodna? Meni je svejedno, i ona mi je OK :)
U različitim pričama, na dosta različitih načina (pita vas za broj da bi došao do vaše drugarice i onda, posle nekoliko dana, izvali - pa i ti si OK, hajde dođi TI :lol: ) uglavnom ova ista priča.

Da li je ovakav droljak normalna pojava, normalna ili - za očekivati ? Da li je ovakvo ponašanje (nedostatak kriterijuma, samosrozavanje, ili šta već...) nešto novo, ili je tako bilo oduvek?

kako definisati ovakvo ponašanje?

Odgovor je jasno vidljiv i jednostavan. Lik nije srozan vec nema kriterijum chim je startovao 'tebe' i drugaricu. Nije mu bitan kvalitet ni kakvu ce droljicu da ****, pa vas zato cima. Jasno je da nijedna od vas ne vredi i sve mu je jedno da li ce da dobije vaginu od tebe, nje, ili nece da je dobije uop$te. Nije mu stalo do vas. Rukovodi se logikom.. ako je fufica dala broj, uz malo smaranja dobicu i vaginu :)
 
Mozda bi ti momci i voljeli da nisu takvi, da ne uzimaju sve sto im se prostre pod noge, ali, ne znaju kako da dobiju ono sto zaista zele, pa bolje ista nego nista!
Mada, tako se nikada nece nauciti, uvijek ce citati samo predgovor, iznova i iznova, nikada stici do poslednjih strana..........
 
Mislim da je poenta ovakve akcije zapravo sledecha poruka:" Shta, nechesh MENE? Ionako si za mene rupa kao bilo koja...e sad chesh da vidish...kad te pljunem..."
Ovo se namerno izvodi shto ochiglednije moguche da bi se istakla glupost vredjanog objekta.
Na tako neshto treba samo slatkim glasom odgovoriti da ni drugarica neche jer ste chule da mu je mali i da nema kesh.
Ma ne shvatam ja to uopšte tako, naprotiv.
Čini mi se da je momak skroz nezreo i da mu je potpuno nebitno sa kim će biti, jednostavno ne razmišlja o tome već pokušava kod puno devojaka...Pa kod jedne će upaliti pre ili kasnije.
Ne vidim tu neke zadnje misli ni nameru. :-)
 
Shta smo nauchile iz ovog?
Nikad, nikad, ni pod kakvim uslovima nemojte davati broj, vaginu, osmeh ma ni pivo nemojte dodati momcima koji su doshli na zzurku.
Chim neki pridje odmah ga napljujte i oterajte u tri lepe, jer znamo shta on misli sada, potvrdili nam forumashi...
Dakle, ako vidite da momak prilazi, odmah se nadrkajte i sravnite barabu sa zemljicom...nema nam druge...
 
Ma ne shvatam ja to uopšte tako, naprotiv.
Čini mi se da je momak skroz nezreo i da mu je potpuno nebitno sa kim će biti, jednostavno ne razmišlja o tome već pokušava kod puno devojaka...Pa kod jedne će upaliti pre ili kasnije.
Ne vidim tu neke zadnje misli ni nameru. :-)

Chak i potpuno mentalno zaostalom je jasno da neche dobiti ni od jedne ako tako nastupi. Znachi, poenta i nije da dobije od drugarice...vech da "odbrani" svoju sujetu.
 

Back
Top