Droljak broj 17;

@tema

Mislim da mu se ti od početka sviđaš, čak sam sigurna.Zašto to radi? Iz nesigurnosti. S jedne strane da se osigura ako ga odbiješ (osigura u smislu, blama), a sa druge, nije na odmet da malo budeš ljubomorna na drugaricu, tako je sigurniji.
Pa mož' i to da bude, postali su komplikovaniji od nas :(
 
Sve ovo me navodi na zakljucak da je lik ili ti "dronjak"apsolutno,totalno,ne zainteresovan!!(da ima bar mrvicu iskrenog interesovanja ove price ne bi ni bilo)!On deluje u stilu "daj sta das,al daj odma"!!! Inace jako mu je dosadno u zivotu pa se kao zabavlja glupostima!!Uvek bilo i biti ce...aleluja...
 
droljak je muska drolja koliko ja razumem - a posebno oni "daj sta das".
nisam nikad bila u takvoj situaciji ali znam ljude koji jesu :lol: a moras da budes bas jadan da trazis telefon od druge drugarice kad te oduva prva.ustvari gotovo da mi je zao tih pacenika :(
 
Drolja - neki tako nazivaju devojku koja nema obzira sa kim ima sex.
Droljak - ti tako nazvala dečka koj ne može da nagovori jednu devojku da popiju kavu.
Eeeee

Dok se njih dvoje ne kresnu niti je ona drolja, niti je on droljak. Nije uchinjeno nikakvo delo te stoga ne mozhemo nikoga osuditi i etiketirati. Tek kad mu drugarica ili ona daju vagine, neka od njih bice drolja, a da li ce ovaj lik biti jebach ili droljak, to vec zavisi od procene dru$tva u kome se bude prichala pricha
 
Da li je ovakav droljak normalna pojava, normalna ili - za očekivati ? Da li je ovakvo ponašanje (nedostatak kriterijuma, samosrozavanje, ili šta već...) nešto novo, ili je tako bilo oduvek?
kako definisati ovakvo ponašanje?
Ž: da li se vama opisano kad desilo? Naravno, slično, ne obavezno isto. Šta ste mislile posle?
M: da li vi nalazite nešto čudno u celoj priči? :lol:[/QUOTE]

nista cudno.
 

Back
Top