Droljak broj 17;

Druga varijanta ove igre je bes:"Shta ti mislish da si neka riba! Smaram se vech dva dana a josh te nisam ka*ao...koga ti zaj**avash...a zna se da si htela chim si dala broj..."

Pa cim si dala broj i zna se da si htjela nesto vise! Ne?
Da neces ti bi se okrenula, ljubazno ga odbila, sutnula u jaja, ili vec nesto cetvrto, u zavisnosto od tvog nacina odbijanja muskaraca!
Ako dajes, znaci istrazivaces ga detaljnije!:D
 
Chak i potpuno mentalno zaostalom je jasno da neche dobiti ni od jedne ako tako nastupi. Znachi, poenta i nije da dobije od drugarice...vech da "odbrani" svoju sujetu.
Pa što se onda opet vraća onoj prvoj?
E, ajde ti...Ma OK, može i drugarica...U stvari, nisi ni ti loša, dođi...:p
I tako u krug sa još ko zna koliko kombinacija.
Meni to zvuči skroz neozbiljno i blentavo, no ima nas raznih.
 
Pa što se onda opet vraća onoj prvoj?
E, ajde ti...Ma OK, može i drugarica...U stvari, nisi ni ti loša, dođi...:p
I tako u krug sa još ko zna koliko kombinacija.
Meni to zvuči skroz neozbiljno i blentavo, no ima nas raznih.

I meni tako zvuci, ali neki ljudi ne zele sagledati objektivno vec kako njima pase.:)

Frustracije su cudo
 
Chak i potpuno mentalno zaostalom je jasno da neche dobiti ni od jedne ako tako nastupi. Znachi, poenta i nije da dobije od drugarice...vech da "odbrani" svoju sujetu.

Pa što se onda opet vraća onoj prvoj?
E, ajde ti...Ma OK, može i drugarica...U stvari, nisi ni ti loša, dođi...:p
I tako u krug sa još ko zna koliko kombinacija.
Meni to zvuči skroz neozbiljno i blentavo, no ima nas raznih.


ma taj mozak koristio nije, to je kao sto neko vec napisa princip da proba sve pa sta upali, daj sta das... ali nema veze sa godinama, iako se smatra da je situacija obrnuta, istina je da je ocajnih i isfrustiranih muskaraca mnogo vise nego zena...
 
Jeste....i onda treba kao lepo vaspitana i ona njemu da odmah sama ponudi i drugaricu zauzvrat..onako od srca...

Ako se slozhimo oko toga da mu nije dala broj jer je udavacha i sponzoru$a, mozda ta neuka i neiskusna devojka medju pijanom masom uzavrelog testosterona trazi samo iskrenog prijatelja? Sasvim je logichno da ce sirotica pre da broj tipu sa flajkom u ruci, nego tamo nekoj barabi na ulici sa knjigom u ruci. Mada.. kladim se da bi svaka dala broj tipu sa kitom u ruci :D
 
Ooooo droljak, i to žestok droljak. Iz 2 razloga:

1. Nema k od kriterijuma (yebao bi i mrtvog goluba na ulici);
2. Opet akcenat na "drugaricu". Dakle, ne startuje dve devojke istovremeno, koje su isto veče u istom lokalu, već dve drugarice. Evo ja prva ne bih mogla (da se ogradim, možda ako bi mi baš baš privukao pažnju, ali vrlo oprezno), da startujem lika koji je dobar drug (ako sa njom izlazi, valjda joj je relativno dobra, ako ne izuzetno dobra drugarica) nekome ko me je već muvao, ili ja njega, ili smo jel'te, bili u vezi...

Mislim da je više nego očigledno da je droljak.

E sad. Zašto je dala broj? A zašto je to na dnevnom redu? Ovo pitanje je otprilike bitno koliko i pitanje zašto je dala broj.

Ja sam dala broj tom nekom liku jer me je startovao sa pričom "sviđa mi se tvoja drugarica, daj mi njen broj (ne dam), pošto ona neće, daj mi tvoj da ne izgubimo kontakt :lol: ...", on sam ona sama, dati broj ili ne? Neće mi eksplodirati slušalica kad nazove, uostalom uvek mogu da odbijem poziv.....

Naravno, nisam baš toliko blesava da mi nije palo na pamet kako budala samo pokušava da dođe do bilo čijeg broja. Ali to je bio jedini način da ga se otarasim za vreme kraće od pola sata. Bio je lik mnogo dosadan :) ali ja ipak mislim da nisam qrava što sam mu dala broj :lol: pa nebitno iz kog razloga.

Ovo nije klasičan droljak. Ovo je očajnik. To nije šmele sa flajkom u ruci, to je naočarko sa stavom. Ne, nijedna se nije nešto preterano nadala da će izrasti u intelektualca qronju za pola dana.

Drugi slučaj nije ni imao broj, ali zajedničkog prijatelja da..... danas mu se sviđa jedna, sutra druga.

Trećem ne treba broj, ionako je tu svaki dan..... ortak, kolega... štagod.

Dosta o primerima.

Tako da uopšte nije poenta u tome da vi sad preispitujete zašto je ona dala broj, to ne mora ni da bude preko SMS-a ili poziva, telefon uopšte izbacite iz priče.
 
Ma ni đubre, samo jedan očajan dečko koga mrzi/glup je da malo razmisli (već prilazi nasumice). Ali što devojke vole da se okome na nekog ko ih je gnjavio malo, a da nisu htele (njega). Ali nazvati ga droljak? I onda očekuju ravnopravan tretman.
 
@tema

Mislim da mu se ti od početka sviđaš, čak sam sigurna.Zašto to radi? Iz nesigurnosti. S jedne strane da se osigura ako ga odbiješ (osigura u smislu, blama), a sa druge, nije na odmet da malo budeš ljubomorna na drugaricu, tako je sigurniji.
 

Back
Top