Dr. Dabić pio vlastiti urin i snimao nezamislive seksualne perverzije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a bolidska ti tema odgovara?

gde se samo nadjoste? **** vas onaj ko vas skupi!

karadzic je pre svega covek i intelektualac, da je hteo sad u bosni ne bui bilo dzamija, fala da mu kazete

Tema sama po sebi je glupost. Nije normalno da neko pije svoj urin, ali, to je njegova stvar i to me uopšte ne interesuje. A uz to se postavlja pitanje da li je sve to tačno.

Ali, zaista, ovo je i više nego bolesno
 
Čujem da vam je ovo jedini izvozni artikal. :mrgreen:
skunk1.jpg

Biće da si probao, pa znaš
 
zavera zavera, bla bla bla, ajmo srbende, nemojte da me razocarate... vi znate da radovan nije j-ebao zivotinje i pio pisacku, ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

opet cia bia vatikan, ustase, dzihadisti, tadic, zavera narode, dizi se na ustanak
:lol:

Karazic je nevin NEVIN NEVIN :lol:


Драга моја лезбејко, што волиш жене (као што ти пише у аватару),

немој мерити друге по себи и убацивати своје перверзије тамо где их нема. ;)
 
Eto viste ovim slikama dokazali da te žrtve zapravo postoje. Samo tako nastavite, biće borcima za istinu puno lakše dokazati sva zlodjela počinjena od strane srpskog naroda i to najviše zahvaljujući šovinistima sa srpske strane koji su svoj narod i doveli u ovakvu tešku situaciju!

A ti SRBINE idi i klanjaj, propustićeš akšam. :lol:
sbdzamija.JPG
 
Драга моја лезбејко, што волиш жене (као што ти пише у аватару),

немој мерити друге по себи и убацивати своје перверзије тамо где их нема. ;)

opet prelazis na licne uvrede, jer si sitna... nisu to moje perverzije, ne j-ebem ja koze, nego KArazic - tvoj idol

hebote, idol ti je je8ac koza, pijac pisacke i ratni zlocinac :lol:

:hahaha: koja je to dileja, zamisli psihijatar koji j-ebe koze i pije pisacku :hahaha: i taj psihopata treba nekog da leci, STRASNO :roll:

svi koji ga podrzavaju zasluzuju ludnicu i kastraciju

:lol:
 
Tema sama po sebi je glupost. Nije normalno da neko pije svoj urin, ali, to je njegova stvar i to me uopšte ne interesuje. A uz to se postavlja pitanje da li je sve to tačno.

Ali, zaista, ovo je i više nego bolesno

болесна тема болесни они који се сеире ни и ниси био бољи па какве одговоре очекујеш?
 
Tema sama po sebi je glupost. Nije normalno da neko pije svoj urin, ali, to je njegova stvar i to me uopšte ne interesuje. A uz to se postavlja pitanje da li je sve to tačno.

Ali, zaista, ovo je i više nego bolesno

ajmo polako, da razumes

prvo lik stavi neopevanu provokaciju kao temu, na `srpski` forum - tako ga je nazvala administracija foruma

drugo cela galerija antisrpskih extremista ulece kao zaba u vodu, hbi ga drago im je da je jos neko lud i blesav i nenormalan, laske im je onda

trece, nase reakcije ti smetaju, a one su dosle posle i posto je zabranjeno vredjanje nije nam moguce uzvratiti istom merom.

nazvati aliju, tudjamana ili tacija bolesnim perverznjacima - to njih nesto ni ne tangira

nego, lepo da se izvinete radovanu, i na kolenima da se udaljite. znam da necete, ali sam vam rekao kako treba, da ne bude posle - nismo znali
 
NJEMAČKI listovi "Der Spiegel" i "Die Welt" u svojim današnjim izdanjima donose tekstove o bizarnim praksama bivšeg vođe bosanskih Srba Radovana Karadžića, koji je za vrijeme svoje prakse kao doktor Dragan Dabić pio vlastiti urin.

Nejasno je odakle je došla informacija, jer se njemački mediji pozivaju na bosansko-hercegovačke, a bosansko-hercegovački na njemačke.

Urin kao čudotvorni lijek

U članku naslova Urin doktora Dabića "Der Spiegel" piše: "Proces protiv bivšeg vođe bosanskih Srba Radovana Karadžića bi mogao iznova šokirati javnost. Ovaj put s nekim bizarnim detaljima. To je rekao ministar Srbije za socijalna pitanja Rasim Ljajić, koji je također nadležan i za suradnju sa Haškim tribunalom".

Naime, u Karadžićevom stanu su pronađeni video snimci na kojima se, pored ostalog, vidi kako doktor Dabić jednu cijelu litru vlastitog urina i svojim pacijentima demonstrira njegovo čudotvorno djelovanje u liječenju impotencije, problema sa prostatom i kancerogenim oboljenjima", stoji u članku.

"Na desetak drugih video kaseta, bivši vođa bosanskih Srba se može vidjeti u ekstremnim seksualnim perverzijama", stoji u članku, a istražitelji su se navodno nakon gledanja Dabićevih seksualnih pothvata morali ispovraćati.

Dodatni zlokobni detalji

"No, proces protiv Karadžića bi mogao na svjetlo dana iznijeti i još jedan užasan detalj.
Naime, Karadžić je kao psihijatar navodno 2003. godine duže vremena boravio u Bratuncu, dakle, u neposrednoj blizini Srebrenice, gdje je tada radio u tamošnjem psihijatrijskom zavodu u koji su, nakon ubojstava njihovih muževa i sinova, upućene mnoge bošnjačke žene. Karadžić i Ratko Mladić su optuženi za ubojstvo oko 8.000 Bošnjaka nakon zauzimanja Srebrenice 1995.," piše "Der Spiegel".

Također se navodi da bi proces protiv Karadžića, koji se sada ponovno "predstavlja kao ugledni državnik", mogao odužiti sve do 2013. godine.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dr-dabic-pio-vlastiti-urin-i-snimao-nezamislive-seksualne-perverzije-/445539.aspx
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
болесна тема болесни они који се сеире ни и ниси био бољи па какве одговоре очекујеш?

Vidi, nijesam uopšte namjeravao da komentarišem temu, samo sam ušao da pročitam šta se piše, ali kad sam vidio one slike... Zaista, strašno je da se neko tome raduje
 
radovan karazic je junak i neperverzan covek

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

kad bi se salili

P.S. tema je karaziceva perverzija

P.P.S. evo snimka izjavljivanja ljubavi karadzica svojoj kozi http://somebodylovesyou.biz/

koji je taj karadzic bolesnik.


Јел' ти то неки ГЛБС (како ли се већ зове) сајт?

Од оних пет цица које се појављују после спота, на ком нема Радована Караџића узгред буди речено, коју си изабрала ти као своју new hot lover? :lol:

Опет се пројектујеш...
 
Јел' ти то неки ГЛБС (како ли се већ зове) сајт?

Од оних пет цица које се појављују после спота, на ком нема Радована Караџића узгред буди речено, коју си изабрала ти као своју new hot lover? :lol:

Опет се пројектујеш...
Pih.Žene ne idu po takvim sajtovima,''Isidoran'' nije žensko.Trandža neki,možda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top