Dr. Dabić pio vlastiti urin i snimao nezamislive seksualne perverzije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve su bolesnici vodili te bosanske Srbe, običnom je čovjeku naprosto nezamislivo.

K tome, isti se još uvijek kunu u ovu spodobu.

kakvi su bolesnici koji zbog predubedjenje poveruju u sve sto im se servira, pa jos sa pozivom na internet, samo da je propiv srba i srpskih drzava

pateticni midzeti, ostale epitete ne da napisem, banovace me zbog nista
 
Želim vam još mnogo ovako lijepih zastavica!!! :mrgreen:
najava.jpg
 
Za braću Hrvate da se ne osete zapostavljenima.
vukovar_groblje.jpg

:klap::klap::klap:

Bravo,samo krkaj i postavljaj slike..........bez takvih ispada Adem,ovi nesretni susJedi(svi skupa) nikada u zivotu ne bi imali priliku da odglume ljudskost...........sad im je prilika :ok:

Sad ce oni da se zgrazavaju i moralishu .....;)

Ma kakvi, pa meni je drago što ovakvi postoje, da me (nas) podsjete koliko sam (smo) u pravu.


Zar si ikada posumnjao u hitlerovu ideologiju :(
 
........

Dodatni zlokobni detalji

"No, proces protiv Karadžića bi mogao na svjetlo dana iznijeti i još jedan užasan detalj.
Naime, Karadžić je kao psihijatar navodno 2003. godine duže vremena boravio u Bratuncu, dakle, u neposrednoj blizini Srebrenice, gdje je tada radio u tamošnjem psihijatrijskom zavodu u koji su, nakon ubojstava njihovih muževa i sinova, upućene mnoge bošnjačke žene.
..................


:hahaha::rotf::hahaha:
 
Poslednja izmena:
te su zrtve nedokazane

samo extremisti znaju za njih i niko drugi

Eto viste ovim slikama dokazali da te žrtve zapravo postoje. Samo tako nastavite, biće borcima za istinu puno lakše dokazati sva zlodjela počinjena od strane srpskog naroda i to najviše zahvaljujući šovinistima sa srpske strane koji su svoj narod i doveli u ovakvu tešku situaciju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top