Istorijski intervju Dr Nestorovica bez trunke politicke korektnosti

capitosinora

Veoma poznat
Poruka
11.620
Dr Nestorovic je dao intervju novinaru koji se izjasnjava kao Hrvat u RS i koji gradi svoj imidz baziran na "Bratsvu i jedinstvu" u BIH.
Dr nestorovic je govorio bez kompromisa u odbrani srpskog sveta na Balkanu cime je ocigledno iritirao novinara koji je i izrazio
svoje nezadovoljstvo u zakljucku na kraju intervjua.
Izmedju ostalog na pitanje novinara "Zasto se Srbija naoruzava" Dr Nestorivic je direktno odgovorio: "Zato sto ocekujemo napad od Hrvatske".
Takodje je porucio svim srpskim neprijateljima na Balkanu da se pripreme za novo vreme koje nece biti u njihovu korist.
Preporucujem svima da pogledaju ovaj neverovatni intervju.

 
Nestorovic me podseca na Seselja.
Хајде нека те подсети и на Хитлера па да коначно избациш све своје фрустрације у вези МИ-Глас из народа које лагано подсећају на опсесију! Да ли је криминалац - не. Да ли је издајник - не. Да ли је власт - не. Па чему онда толика острашћеност у односу на већину политичара који све то јесу?
 
Хајде нека те подсети и на Хитлера па да коначно избациш све своје фрустрације у вези МИ-Глас из народа које лагано подсећају на опсесију! Да ли је криминалац - не. Да ли је издајник - не. Да ли је власт - не. Па чему онда толика острашћеност у односу на већину политичара који све то јесу?

Ne svidja im se sto je Doktor.
:D
 
šta ima se objašnjava, nemoguća misija, sudari titana... :mrgreen: :cool::lol:
Судари мишева који су се успаничили од појаве нове, државотворне опције за коју ради време. Прогледаће и овај народ. Препунили су чашу непочинстава и једни и други.
 
Судари мишева који су се успаничили од појаве нове, државотворне опције за коју ради време. Прогледаће и овај народ. Препунили су чашу непочинстава и једни и други.
tiru riru tiru riru.. :cool: :mrgreen: :lol:
 
Само оно што од почетка предлажем, што бржа изградња локалне политичке инфраструктуре, пошто без тога нема ни вршења власти. Покупиће гласове и од оних који су заиста против насиља, од незадовољних СНС и СПС сто пута преварених гласача и најважније од оних који нису гласали зато што нису хтели да бирају дрво о које ће да буду обешени. Сада више нема изговора, појавила се политичка опција за све којима је Србија заиста једина домовина, којима је доста криминалне хоботнице, који се гаде велеиздаје и издаје по француско-немачком "плану" итд. А младих ће бити запањујће много, нису они тако незаинтересовани као што делује на први поглед, ипак је у питању њихова будућност.
 
Хајде нека те подсети и на Хитлера па да коначно избациш све своје фрустрације у вези МИ-Глас из народа које лагано подсећају на опсесију! Да ли је криминалац - не. Да ли је издајник - не. Да ли је власт - не. Па чему онда толика острашћеност у односу на већину политичара који све то јесу?
Zaboravljas da on jeste sada u vlasti ali kao opozicija navodno.
Kriminalac nije ali preletac jeste, prva stranka tj. partija mu je bila komunisticka, pa je onda otisao u SPO kod Draskovica pa nakon pada Slobe kod Demokrata, pa nakon Demokrata kod jos par sitnih stranaka.. znamo da je kao podrzao i Dveri po naredjenju vucica da bi presli cenzus, i da bi imali barem neku opozicionu stranku u vladi, na kraju vucic video da mu Dveri mogu naneti mnogo vise stete nego koristi pa ih sklonio tj. ujedinio u koaliciji sa Avetnicima...
 
Neophodno je još istaći, da su MI i dr. Nestorović naneli na poslednjim izborima veliku štetu patriotskoj opoziciji. Naime, namerno zakasneli ulazak MI u izbornu kampanju - verovatno projektovan od Vučića sa namerom da se osujeti formiranje većeg patriotskog bloka, doveo je do gubitka liste Dveri-Zavetnici oko 1,5% - oko 55 000 glasova. Zbog sebičnosti pokreta MI, patriotski blok je izgubio (ako se računaju glasovi svih patriotskuh stranaka koje nisu ušle u Skupštinu) bar180 000 glasova, te se tako rasulo oko 5% patriotskih glasova. To znači da je neulazak MI u patriotski blok bio Pirova pobeda za srpski narod - baš kako je odgovaralo Vučiću.

Glasačka scena u Srbiji je veoma čudna i nepredvidiva u velikoj meri zbog neinformisanosti, zabluda, predrasuda i iracionalnosti mnogih birača. Naprimer, mnogi MI birači nisu svesni da je ovaj pokret pokazao sklonost saradnji i sa "đavolom", tako da bi na ponovljenim izborima MI mogao dobiti i do 10% glasova. Tada, teško Srbiji ako grupa prevrtljivaca iz MI bude odlučivala o njenoj sudbini. Tada bi na vlasti dobili jedan SNS surogat, koji bi Srbiju sigurno sveo pod jednu šljivu.

Citat jednog doktora.
 
Zaboravljas da on jeste sada u vlasti ali kao opozicija navodno.
Kriminalac nije ali preletac jeste, prva stranka tj. partija mu je bila komunisticka, pa je onda otisao u SPO kod Draskovica pa nakon pada Slobe kod Demokrata, pa nakon Demokrata kod jos par sitnih stranaka.. znamo da je kao podrzao i Dveri po naredjenju vucica da bi presli cenzus, i da bi imali barem neku opozicionu stranku u vladi, na kraju vucic video da mu Dveri mogu naneti mnogo vise stete nego koristi pa ih sklonio tj. ujedinio u koaliciji sa Avetnicima...
Скоро целој мојој генерацији прва партија је била комунистичка, ма како се сви фолирали да није било тако. Других није ни било. Драшковић је хипнотисао огромне масе људи, све док се није показало ко је и шта је. Слично је и са изворним Демократама и касније много мање Дверима, сви смо се хватали за сламку за коју нам се чинило да може да покрене Србију. Прихватам све те његове грехе и као своје, лутали смо и стално били грубо варани буквално од свакога.
Овога пута, можда нас "крене карта", али она сигурно није у АВ и Ђиласовим рукама.
 

Back
Top