Istorijski intervju Dr Nestorovica bez trunke politicke korektnosti

Neki forumasi su pricali ma necu da glasam sve to namesteno, besmisleno je .....jeste ali ne mogu ja da ne izlazim na glasanje citavu deceniju i posle jos vise da kukam, nelogicno je.
Kad 3 budale mogu da nadglasaju mene i platona tu nesto ne stima.
A budala je mnogo vise.
Recimo, sistemom eliminacije, ko je dosad bio i kako je vladao, dolazimo do toga da je 2023 bilo logicno glasati za
1- ruska stranka
2-srbija na zapadu
3-dr Milos ....
I te 3 stranke bi bile u skupstini + manjine i Srbija bi isla ili ka evropi ili ka rusiji ili ka monarhizmu

I to je to, svi ostali izvisise.
Koliko su glasova osvojile ove stranke koje sam nabrojao?
Da ne trazis - 0.62 posto ukupno
Cemu cepati obucu?
 
Ви који спаљујете вештице ко у средњем веку нисте меродавни никоме да држите лекције. ;)

To im je ostalo od inkvizicije.
Resio "sveti otac" papa franjo da ih ovog puta sve prekrsti u pedofile.

PS
90% rvatskih svecenika su pedofili
:D
 
Nestorovic me podseca na Seselja.

u najboljim danima!
ovoliko gluposti ni Vojo nije blebetao!

Dr Nestorovic je dao intervju novinaru koji se izjasnjava kao Hrvat u RS i koji gradi svoj imidz baziran na "Bratsvu i jedinstvu" u BIH.
Dr nestorovic je govorio bez kompromisa u odbrani srpskog sveta na Balkanu cime je ocigledno iritirao novinara koji je i izrazio
svoje nezadovoljstvo u zakljucku na kraju intervjua.
Izmedju ostalog na pitanje novinara "Zasto se Srbija naoruzava" Dr Nestorivic je direktno odgovorio: "Zato sto ocekujemo napad od Hrvatske".
Takodje je porucio svim srpskim neprijateljima na Balkanu da se pripreme za novo vreme koje nece biti u njihovu korist.
Preporucujem svima da pogledaju ovaj neverovatni intervju.


JUDEO CINCARIMA TREBA JOŠ JEDAN MEDJUSLOVENSKI RAT!
EVEVAMGA QRTZ!
 
Nista nisi razumeo. Nije rec o Karnevalu nego o politickim provokacijama
i nacionalnoj mrznji koju ste ispoljili tamo nad narodom koji ste etnicki ocistili.
Bojim se da ce te uskoro opet da nas a i Ruse docekujete cvecem u Zagrebu i Splitu
naravno posle ustaske denafikacije.
:hahaha:
Meni se čini da ti ništa nisi razumio. Riječ je o karnevalu, a ne o politici.

Jedini koji su bili očišćeni su bili Hrvati početkom 1990-ih. Srpske paravlasti su dokumentima pozivali srpsko stanovništvo na egzodus. To ne upada u definiciju etničkog čišćenja. :kafa:

Vas nitko ne može dočekivati, jer ste slabi i izazivate kod drugih provale smijeha, a Rusi vas ne šljive ni 2%. Samo vas iskorištavaju kao korisne budale do trenutka kad bi vas odbacili. ;)
 
Videcemo, Nestor tek treba da se pokaze i njegovi MI.
djilas i vlajna me ne zanimaju za njih nikad nisam glasao niti bih glasao, dao sam svesno svoj glas Dverima i ako mi se nista nije svidelo sto su pravili koaliciju sa Avetnicima.
Моје лично искуство са "Дверима" је било буквално катастрофално и то још пре него што је Бошко преузео власт. У неком локалном одбору смо били "стимулисани" на "иницијативу". Када сам покренуо пример криминала у мојој фирми, са све документима, био сам тако брутално "канцелован" да би им и Холивуд позавидео. Тада сам се лично уверио да је њима дато само да "таласају", али да не смеју ништа суштински ни да пипну. Ту сам им трајно ударио путачу, као и они мени пре тога.
Зато МИ-Глас из народа! Нису узели ни један глас лажној "десници". Сами пали, сами се убили.
 
Meni se čini da ti ništa nisi razumio. Riječ je o karnevalu, a ne o politici.

Jedini koji su bili očišćeni su bili Hrvati početkom 1990-ih. Srpske paravlasti su dokumentima pozivali srpsko stanovništvo na egzodus. To ne upada u definiciju etničkog čišćenja. :kafa:

Vas nitko ne može dočekivati, jer ste slabi i izazivate kod drugih provale smijeha, a Rusi vas ne šljive ni 2%. Samo vas iskorištavaju kao korisne budale do trenutka kad bi vas odbacili. ;)
Ко оно беше још давно рекао ;" Сачувај ме Боже куге и Хрвата " ?
 
Taj Nestorović je ili plaćeni trol ili materijal za psihijatrijsku ustanovu. A ako su vam takvi ljudi s doktorskim titulama, onda vas iskreno žalim, jer što očekivati od nepismene raje. Propali ste skroz na skroz. :(
Да ти је, најдаље било на свету, дете било у здравственом проблему, љубио би доктора Несторовића у педу. Полемиши са његовим политичким ставовима, али не оспоравај оно што, као и докторки Даници Грујучић, нико иоле стручан не оспорава.
 
Da ali ovde je problem sto institucije sluze mafiji, "drzava" je postala mafija.
Мафија по дефиницији не може да постоји без интеграције са државом (политичким врхом, тужилаштвом, судством и полицијом)! То је аксиом. Све остало су криминалци које малтене све полиције на свету мање или више решавају.
 
Мафија по дефиницији не може да постоји без интеграције са државом (политичким врхом, тужилаштвом, судством и полицијом)! То је аксиом. Све остало су криминалци које малтене све полиције на свету мање или више решавају.
Da ali kod nas je to potpuno kriminalizovano, sam vrh je mafija koji samo izdaje naredjenja.
 
Piše onaj kojem je lapot bio narodni običaj do prije jedva 100 godina. :kafa:
У Србији никада, у писаној и неписаној историји. Документовано, од глади се на овим просторима умирало само у Далмацији и Црној Гори.
 

Back
Top