dosta mi vise da lazem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i ja sam nevina, vec mesec dana
cisto da te utesim

ne vidim neki problem , nadji neku devojku i karay
izvinjavam se na izrazu..
a to si mogao odavno da uradis....

i nemoj da mislis o misicima nadlaktice i podlaktice, nego zaboravi na sve to i stalno ponavljaj u sebi "hocu da ****, hocu da ****" bar 3 puta dnevno pre i posle jela ili koliko god puta hoces..
umesto sto stalno ponavljas u sebi " ja nisam dovoljno dobar , dovoljno zgodan, nijedna me nece, los sam frajer itd"

i dodji na diskusiju Astrologija da ti pregledamo natalnu kartu:))
garantujem ti da ce astrolozi da polude za tobom:)
 
Petar_Pan:
Heh kako ova Beba lepo zbori...
Bebo a sta se vidi iz te natalne? Za tu natalnu ono bese treba mesto i vreme kad si rodjen? A sta mi koji ne znamo u koliko sati smo rodjeni?

vidi se sve..
na primer jedan dobar i iskusan astrolog moze da mu kaze sta ce on da k*** i kad , i ko ce to da bude, koja devojka mislim i kad i gde ce da je sretne:)))

mozda ima neki aspekat da treba prvo da ode kod astrologa koji ce da mu pogleda u natal, tacno kaze koja je osoba u pitanju s kojom ce da ima seks i da mu astrolog da uputstvo sta da radi i kako da je smuva;)
to sam citala na sajtu Nikole Stojanovica, pa bi mozda decko trebao da ode kod njega:)
ili bar nek dodje na astrologiju da ga ovi nasi astrolozi pregledaju malo:)
 
beba_toronto:
vidi se sve..
na primer jedan dobar i iskusan astrolog moze da mu kaze sta ce on da k*** i kad , i ko ce to da bude, koja devojka mislim i kad i gde ce da je sretne:)))

mozda ima neki aspekat da treba prvo da ode kod astrologa koji ce da mu pogleda u natal, tacno kaze koja je osoba u pitanju s kojom ce da ima seks i da mu astrolog da uputstvo sta da radi i kako da je smuva;)
to sam citala na sajtu Nikole Stojanovica, pa bi mozda decko trebao da ode kod njega:)
ili bar nek dodje na astrologiju da ga ovi nasi astrolozi pregledaju malo:)
Heh a jel to vazi samo za nevine? :lol:
Ma toliko dobro zvuci da bi mu i ja rekao da poseti taj drugi sajt... ako vec veruje u astrologiju... Da mu vide bika u veneri. :lol: u sedmoj kuci u sazvezdju Urana :lol: ...
most interesting... :-D
 
Petar_Pan:
Heh a jel to vazi samo za nevine? :lol:
Ma toliko dobro zvuci da bi mu i ja rekao da poseti taj drugi sajt... ako vec veruje u astrologiju... Da mu vide bika u veneri. :lol: u sedmoj kuci u sazvezdju Urana :lol: ...
most interesting... :-D

Ma ja verujem u to...
citala sam da je zenska otisla kod astrologa, 40 godina, neudata tuzna..on joj je rekao tacno ko joj je buduci muz, i po aspektima njegovih planeta joj je rekao kako da ga smuva, kako da se obuce , sta da prica;)
i smuvala ga, ubrzo se vencali i sad zive srecni i zadovoljni u australiji , imaju cerku:)
njen buduci muz je bio verenik njene prijateljice, i upoznala ga je na veceri kod nje u cast njihove veridbe:))))

mozda u ljubavi stvarno ne trebamo da budemo sveci i glumimo fer plej, jer ko zna ko nam je sudjeni/a:)
 
nevin24:
Dosao sam ovde posto sam valjda anoniman ne znam ni sam. Vise mi se smucilo da lazem, ne sebe nego okolinu. Imam 24 godine skoro i jos nisam skinuo mrak i blam me, jebeno me blam. Sebe ja ne lazem. Lazem sve oko sebe. Kad god se povede prica ja smisljam price, lazem ko pas. Ne sto sam lazov nego sto me sramota, plasim se reakcije okoline ako priznam. Ipak zivim u Srbiji i znam da ljudi bas ne misle dobro momcima ko sto sam ja. Trazio bi pomoc ljudi oko sebe ali nisam siguran da cu da je dobijem ili da necu da dobijem uvrede i odbacivanje.

Da li sam ja paranoičan, ili ovaj lik stvarno liči na još jednog Sinketovog klona? :lol:
 
storm cloud:
Ја лично бих много више ценила невиног или неискусног мушкарца, него неког сваштојеба, поготово ако се још на сав глас хвали тиме. :roll:
tzv muske ku.rve ? :lol:
same here :mrgreen: ;)

ladno je cenzurisao.
od kad je to ruzna rec :roll:
ja se izvinjavam prostitutke. :neutral:
 
nevin24:
A usput mi je celog zivota punjena glava od strane porodice kako treba da izgledam strava, straobalno, da imam ne znam kakve misice, trbusnjake, guzu, ruke da bi u opste mogao da pomislim da pridjem devojci. Tako da imam i vecito osebaj nize vrednosti.

Manekeni su savrseno zgodni a nisu ni malo muzevni. Bar ja jos nisam cula da ih neko dozivljava kao uzbudljive. Razmisli o tome ;) !

nevin24:
kad god treba da pridjem ja sam u fazonu, "joj vidi ovde nisam zategnut" "a sta ako ona oce da proveri kolika mi je podlaktica"

Ovo je tvoj problem u stvari. To moze da se resi. Svi smo pod uticajem onoga sto smo ucili u porodici ali ako se potrudis da pogledas realno videces da nije neophodno da budes fizicki savrsen. Osmotri glavne macane iz svoje okoline pa ih malo posmatraj.
Presudan je sharm!

Perfekcionizam je opasan na svim zivotnim poljima. Muceces sebe celog zivota ako budes ocekivao savrsenstvo u bilo cemu.
 
nevin24:
Dosao sam ovde posto sam valjda anoniman ne znam ni sam. Vise mi se smucilo da lazem, ne sebe nego okolinu. Imam 24 godine skoro i jos nisam skinuo mrak i blam me, jebeno me blam. Sebe ja ne lazem. Lazem sve oko sebe. Kad god se povede prica ja smisljam price, lazem ko pas. Ne sto sam lazov nego sto me sramota, plasim se reakcije okoline ako priznam. Ipak zivim u Srbiji i znam da ljudi bas ne misle dobro momcima ko sto sam ja. Trazio bi pomoc ljudi oko sebe ali nisam siguran da cu da je dobijem ili da necu da dobijem uvrede i odbacivanje.
Izvini, imas li ti prijatelje, uopste? Imas li ikoga pred kim ne moras da glumis, pred kim mozes da budes ono sto zaista jesi?
Strasna mi je vec i sama pomisao da u tvom zivotu nema bas nijedne takve osobe...
A, ima i zena koje bi te razumjela... Probaj da volis...
 
@ SJ

Vidish - ponudish pomoc, a ono dobijes po nosu. A posle se prave teme - ribe digle nos, nedostizne, tesko im je prici,...

Za nevinog - lepo ti je Gryhon napisao - kakav stav imas - da-bog-sacuva. I kako to drugi znaju da si nevin? Pishe ti na ledjima/chelu? I shta ih boli tuki za to - tvoja stvar. Nadji ribu i udri.
 
storm cloud:
Ја лично бих много више ценила невиног или неискусног мушкарца, него неког сваштојеба, поготово ако се још на сав глас хвали тиме. :roll:

A ovo moram da zapamtim - genijalno - mada me sama rec asocira na bubashvaba...:twisted:
 
nevin24:
Dosao sam ovde posto sam valjda anoniman ne znam ni sam. Vise mi se smucilo da lazem, ne sebe nego okolinu. Imam 24 godine skoro i jos nisam skinuo mrak i blam me, jebeno me blam. Sebe ja ne lazem. Lazem sve oko sebe. Kad god se povede prica ja smisljam price, lazem ko pas. Ne sto sam lazov nego sto me sramota, plasim se reakcije okoline ako priznam. Ipak zivim u Srbiji i znam da ljudi bas ne misle dobro momcima ko sto sam ja. Trazio bi pomoc ljudi oko sebe ali nisam siguran da cu da je dobijem ili da necu da dobijem uvrede i odbacivanje.


:idea: Bolje se ti, momče, zapitaj s kime se družiš... :idea:
 
ne to je hobi. :mrgreen:
imas muske ***** gde pogledas...u nasem jeziku se zovu jos i smekeri,svaleri i slicno....u sustini to su muske konkubine,neozbiljna no rasirena pojava...al ajde da ne sirim pricu...mogla bih do sutra. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top