Neću više ženskoj da kupujem ni cipele ni haljine, mora prvo da zaradi!

сад тим као народне пјесме желиш рећи еј бре народњак је то то су будалаштине...

па жељко рецимо није тог сељачког народљачког типичног фолк типа....

неки други је то жанр зар не....
Pa dobro ok ima i podnosljivih.
Produzi dalje od zdravka. Mada to nije narodnjak.
Jbga kad vecinu koje cujem su nakaradne. Ili likovi koji seku vene za nekim kamenjarkama, ili kamenjarke koke odgovaraju sa: bundu od merca ako imas herca.
Stara narodna mi je van konteksta danasnjice.
Usnija na pr. Za sva vremena eto. Ali to je ekstaza.
 
Pa dobro ok ima i podnosljivih.
Produzi dalje od zdravka. Mada to nije narodnjak.
Jbga kad vecinu koje cujem su nakaradne. Ili likovi koji seku vene za nekim kamenjarkama, ili kamenjarke koke odgovaraju sa: bundu od merca ako imas herca.
Stara narodna mi je van konteksta danasnjice.
Usnija na pr. Za sva vremena eto. Ali to je ekstaza.
ма од жељка упамтих само ову...
 
нијесам то слушао....


упитах те шта ћемо са онима који кажу права жена нема цјену која је превелика?
Pa aj da to razumem kao priprost nacin da se kaze da kad je ljubav u pitanju nema cene i to, al ga ovaj bas nije razumeo pa je poceo da kalkulise cene u glavi, tipa: polovni mercedes? Ne, kuca? Ne, dvorac, pa.. Ne.. I tako pregoreo.
 
Pa aj da to razumem kao priprost nacin da se kaze da kad je ljubav u pitanju nema cene i to, al ga ovaj bas nije razumeo pa je poceo da kalkulise cene u glavi, tipa: polovni mercedes? Ne, kuca? Ne, dvorac, pa.. Ne.. I tako pregoreo.
реко сам фигуративно


сигуран сам да се слажеш да права жена нема цјену

а и обрнуто је ни прави мушкарац

благо оном ко то има том ништа није жао да јој и купи

а оне спонзоруше не бих ни коментарисао .... то су све само не праве жене
 
реко сам фигуративно


сигуран сам да се слажеш да права жена нема цјену

а и обрнуто је ни прави мушкарац

благо оном ко то има том ништа није жао да јој и купи

а оне спонзоруше не бих ни коментарисао .... то су све само не праве жене
Znas kako. Odustao sam da pricam o iskrenoj ljubavi davno ovde. Nekako kao da ispadnem magarac. I onda se samo zahebavam. Kapiramo na sta mislis.. Prava i iskrena ljubav i ono sto se ukoreni medju vama. I ne samo to, vec i ono sto zajedno izgradite. Onaj medjusobni mir i ono sto je vredno svega. U dusevnom smislu.
 
Kad se promislm nešto, zašto bih iz čista mira kupovao ženskoj bilo šta? Nek prvo zaradi kod mene za to. Zašto bih se unapred trošio sa neizvesnim ishodom?
Zato što je ne voliš, zato ti je to kao neka obaveza , dužnost koju ne želiš. :manikir:

A vidi šta kaže čovek koji voli ženu , on bi joj iz čista mira sve dao :zkez:



C'est l'amour :zaljubljena:

Drum'n'zez - palačinka
 

Back
Top