dosta mi vise da lazem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
na kakvu konkretnu pomotj mislish?...tipa neko da se napuchi da skinesh mrak?...mislim nemoj se tripovati ako si ok lik chemu se opteretjivati s time?...chak ako si normalan(ovo normalan da nisi neki asocijalni frik koji se snalazi u drushtvu ko mish u dzibri)...to mozhe i da bude adut...kao ovo ono ti si chist i bistar poput rose...znash ima to i prednosti...nije istina da shto si vishe yebo to si bolji frajer...ok mozhda jeste al kod nekih kalashtura koje se vode za masom ostalih...evo i ja sam do skoro bio nevin i sve a sad sam dasa i po...ok mozdha nisam dasa al sam na putu da budem...makar dok ovako sedim sam i pishem na internetu...aham...salvation bato
 
nevin24:
A usput mi je celog zivota punjena glava od strane porodice kako treba da izgledam strava, straobalno, da imam ne znam kakve misice, trbusnjake, guzu, ruke da bi u opste mogao da pomislim da pridjem devojci. Tako da imam i vecito osebaj nize vrednosti. Mislim izadjem ja u grad , vidim da nisu bas svi momci koji imaju devojke sa telom svetske klase i da nemaju svi bas strava misice, i zakljucim da je moj tata godinama jeo govna i nabijao mi komplekse, ali opet kad god treba da pridjem ja sam u fazonu, "joj vidi ovde nisam zategnut" "a sta ako ona oce da proveri kolika mi je podlaktica"

Ajd posalji sliku pa da ti pomognem :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Ја лично бих много више ценила невиног или неискусног мушкарца, него неког сваштојеба, поготово ако се још на сав глас хвали тиме. :roll:
 
Za druga nevonog....

Nemoj uopšte da se toliko uzbudjuješ (zdravstveno možeš krenuti ka shizofreniji , što nije dobro).
24 nije nešto strašno , ima mnogo devojaka tvog godišta i starijih koje nisu imale seksualno iskustvo....Iako postoji vic da devojčica od 10 godina nema šanse da nije probala....

Drugo , ti imaš posebnu vrednost za mnoge devojke, naročito neke koke....Uh kako one vole mrak da skidaju.....

Ono što ti preporučujem je aktivnost bez usiljenog ponašanja.....Komunikativnost i otvaranje prilika će pre ili kasnije dovesti do njihovih predloga "hajde kod mene da zavoliš hevi metal" (to je jedna situacija gde klinka od 13 godina me pita šta slušam , da dodjem kod nje da slušamo zajedno , a ja kažem sve samo ne hevi metal).

Šteta je da te "osvetle" *****......i neke tetke....Šteta ...imaćeš ti vremena i za njih , ako ih baš budeš hteo ......posle prvog jutra , mora doći i drugo......

Žene vole da budu jake u seksu , da stvore svoju kreaciju ili da im se ugadja......Mnogo ih ima obe osobine, manji deo samo drugu. Kad zamirišu dunje na zrele, kad maline od soka mute reči, slobodno možeš otvoriti iskreno plan napada na bretanju i prepustiti igru čas njoj , čas tebi.....

Samo opušteno ......Ja sam recimo prvi put imao toliko poverenja da mi je otac (vrhunski mangup i ljubavnik) genski preneo dovoljno znanja da će sve ići kako treba , i išlo je kako treba....za 5 ima vremena....
 
storm cloud:
Ја лично бих много више ценила невиног или неискусног мушкарца, него неког сваштојеба, поготово ако се још на сав глас хвали тиме. :roll:

JBT kazem ja da si TI - JA !!! Mozda sam ja to sa drugim nickom....:D:D:D:D uglavnom isto to sma htela ja da kazem
 
storm cloud:
Ја лично бих много више ценила невиног или неискусног мушкарца, него неког сваштојеба, поготово ако се још на сав глас хвали тиме. :roll:
Naravno da svi vise cenimo iskrenost nego laz. Sad sve zavisi da li on folira i nesto glumi iz nekih razloga ili govori istinu. Istina je samo jedna.
 
AntunTun:
na kakvu konkretnu pomotj mislish?...tipa neko da se napuchi da skinesh mrak?...mislim nemoj se tripovati ako si ok lik chemu se opteretjivati s time?...chak ako si normalan(ovo normalan da nisi neki asocijalni frik koji se snalazi u drushtvu ko mish u dzibri)...to mozhe i da bude adut...kao ovo ono ti si chist i bistar poput rose...znash ima to i prednosti...nije istina da shto si vishe yebo to si bolji frajer...ok mozhda jeste al kod nekih kalashtura koje se vode za masom ostalih...evo i ja sam do skoro bio nevin i sve a sad sam dasa i po...ok mozdha nisam dasa al sam na putu da budem...makar dok ovako sedim sam i pishem na internetu...aham...salvation bato
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Peta W.:
On francuska sobarica,vi neverne tome,a ukoliko ne zhelite da odgovorite na temu,vec da ga preskachete sa sumnjama i glupostima,zashto je jednostavno ne obidjete? :? :evil:
Pa zanimljivo nam je ispitivati njegov karakter... to je ko kad polagano raskopcavas devojku...:roll: e svasta meni pada na pamet... :lol:
Tema je interesantna, bar zezanja radi, pa nemamo neki razlog zasto bi je zaobisli...
 
A koji je lik... kao place kuka sto nemoz da nadje nikog i onda mu se Samanta(koja je inace bomba riba, za kojom ceo forum ludi... iskusna devojka...) ponudi.... a on kao ma necu nista iz ovih onih razloga... Imam fakultet... :lol: No valjda ce ga ona sacekati da zavrsi post diplomske... :lol: U svakom slucaju zelimo da svima bude lepo...
 
Petar_Pan:
A koji je lik... kao place kuka sto nemoz da nadje nikog i onda mu se Samanta(koja je inace bomba riba, za kojom ceo forum ludi... iskusna devojka...) ponudi.... a on kao ma necu nista iz ovih onih razloga... Imam fakultet... :lol: No valjda ce ga ona sacekati da zavrsi post diplomske... :lol: U svakom slucaju zelimo da svima bude lepo...

Svi mi znamo da bi ti hteo da ja pokusam nesto sa Samantom :) pa posto cu da zaserem ko po obicaju onda ti da se tu ubacis ko pravi iskusniji frajer....

Dobro dobro sad bar znamo tvoje namere....
 
Petar_Pan:
A koji je lik... kao place kuka sto nemoz da nadje nikog i onda mu se Samanta(koja je inace bomba riba, za kojom ceo forum ludi... iskusna devojka...) ponudi.... a on kao ma necu nista iz ovih onih razloga... Imam fakultet... :lol: No valjda ce ga ona sacekati da zavrsi post diplomske... :lol: U svakom slucaju zelimo da svima bude lepo...

E Pero.....Idi na tinejdzere ili zenski kutak...Molim te....Vidis da smetas
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top