Neću više ženskoj da kupujem ni cipele ni haljine, mora prvo da zaradi!

Zar to nije posao žene? Treba da kupi dobrog konja za udaju i da ga održava da bi bio isplativ....
Ovo ti je baš, mizogini post....a ti možeš bolje kada hoćeš...:)
ne to nije ni posao ni obaveza. ništa obligaciono
to radiš iz ličnog zadovoljstva, ložiš se na nekog do te mere da ti nije važno koliko ćeš uložiti i da li će se isplatiti.
jednostavno se ložiš i uživaš sebično u tom osećaju
 
ne to nije ni posao ni obaveza. ništa obligaciono
to radiš iz ličnog zadovoljstva, ložiš se na nekog do te mere da ti nije važno koliko ćeš uložiti i da li će se isplatiti.
jednostavno se ložiš i uživaš sebično u tom osećaju
Ne kažem da nije tako, ali se vremena menjaju pa i odnosi izmedju muškaraca i žena....zar nije sasvim deplasirano ulagati u nekoga ko ne ceni i ne zasluži to ulaganje?
 
Ne kažem da nije tako, ali se vremena menjaju pa i odnosi izmedju muškaraca i žena....zar nije sasvim deplasirano ulagati u nekoga ko ne ceni i ne zasluži to ulaganje?
naravno da jeste
ali promašili smo se u ravnima
mislim da je poenta bila na ulaganja u početku veze
pa onda ja sedim s prstom u pupku i čekam da vidim šta ćeš ti da mi pružiš da bih i ja isto toliko tebi dala.
gde odoste ljudi podsećate me na veštačku proračunatu inteligenciju koja sve zna da objasni u teoriji
samo što u praksi ništa od toga ne radi kako valja
 
Poslednja izmena:
naravno da jeste
ali promašili smo se u ravnima
mislim da je poenta bila na ulaganja u početku veze
pa onda ja sedim s prstom u pupku i čekam da vidim šta ćeš ti da mi pružiš da bih i ja isto toliko tebi dala.
gde odsoste ljudi podsećate me na veštačku proračunatu inteligenciju koja sve zna da objasni u teoriji
samo što u praksi ništa od toga ne radi kako valja
Ljudi? Valjda žene? Ko menja svet koji mu ne valja?
 
Pzi sedim s prstom u pupku i čekam....pa čekaj, možda dodje proleće....šta fali da čuvaš mačke sa prstom u pupku?
Ili da zbrinjavaš kerove ko sve pristojne devojčice...
A kad je već kod kerova, onda je bolje uložiti u muškarca, ako je čemu....
:)



IMG_2863.jpg
a ni prst nije u pupku moram da okrećem strane haha
 

Back
Top