Dok Amerikanci u srpskim zemljama organizuju gej parade - Rusi grade crkve i manastire - na cijoj ste strani?

Srpski gastosi na strani mrske Amerike i Zapada generalno. Ne pune crkve budjelare i novcanike.
da, postojite vi koji živite samo da bi jeli
pa vam nikako nije jasno da postoje oni
koji jedu da bi živeli

1705125751475.png
 
Amerika kao drzava u Srbiji promovise najgore stvari i bolestine.

Amerika nisu ljudi, Amerika je mašina.
Od kad sam ovo shvatio jasno mi je da mi Srbi ne znamo komande za upravljanje tom mašinom, niti znamo programski jezik koji ona koristi.

Uslov našeg opstanka je da se što pre dokopamo tih znanja. Zašto ?

Zato što je besmisleno boriti se protiv recimo gravitacije. Ona ubija svakog ko zakorači u provaliju, i pravednog i nepravednog, i lepog i ružnog, i belog i crnog, i bogatog i siromašnog - svakog !
 
Americki ambasador Hil je redovan gost i organizator gej parade u Beogradu svake godine u ime svoje drzave.

Amerika kao drzava u Srbiji promovise najgore stvari i bolestine.

1694271093-1694270930891-750x500.jpg


Sa druge strane Rusi sire kulturu , u ruskom domu imate ogromnu biblioteku knjiga za citanje i grade ili pomazu gradnju nasih crkava i manastira kao npr Hrama Svetog Save, manastiru u Bosnjanima su darivali najvece carsko zvono cija se zvonjava cuje 50 km a sad cujem da se gradi i hram posvecen Svetom Caru Nikolaju Romanovu u Banja Luci?

Rusi takodje finansiraju besplatno studiranje nase dece u Rusiji! Potpuno besplatno!!!



GDpegvWXsAAw3QF



Koje vrednosti bastinite i koga podrzavate ? Ameriku ili Rusiju?

autorska tema
Zapadne civilizacije naravno
 
Be volim te napadne ultra desnicare agresivne i nasilne a takodje ne volim taj razljigaveni licemerni zapad koji misli da je jedina pravda u svetu tako da se drzim normalne sredine i za onaj stav koji je racionalan bez desnicarskg nacionalistickog stava koji se ponasaju kao orci a i bez nakaradno ljigavog licemernog liberalisticjog zapada kojima je novac i biznis svetinja a covek potrosna roba...

Sns je licemeran, razljigaven i plus ageesivno desnicarski nastrojen tj sadrzi oba zla i krajnosti te indirektno dobija podrsku i od takozvanih patriota i od razljigavenih biznismena i super je masinerija vlasti i to Gospodar parizera dobro zna i lepo koristi...
 
Americki ambasador Hil je redovan gost i organizator gej parade u Beogradu svake godine u ime svoje drzave.

Amerika kao drzava u Srbiji promovise najgore stvari i bolestine.

1694271093-1694270930891-750x500.jpg


Sa druge strane Rusi sire kulturu , u ruskom domu imate ogromnu biblioteku knjiga za citanje i grade ili pomazu gradnju nasih crkava i manastira kao npr Hrama Svetog Save, manastiru u Bosnjanima su darivali najvece carsko zvono cija se zvonjava cuje 50 km a sad cujem da se gradi i hram posvecen Svetom Caru Nikolaju Romanovu u Banja Luci?

Rusi takodje finansiraju besplatno studiranje nase dece u Rusiji! Potpuno besplatno!!!

Koje vrednosti bastinite i koga podrzavate ? Ameriku ili Rusiju?

autorska tema
Na strani da Srbi grade svoje crkve a ne da ispadaju degenerici da čekaju da im Rusi grade crkve a mi smo toj poludebilnoj naciji napravili i državu (Krmčija)
 
Pred hotelom Moskva u Beogradu , sam gledao starca u finom zimskom kaputu kako prosi
U americi ima homlessa, ali imaju sansu da se izvuku.U Srbiji nemaju
to je tačno ali u Srbiji nema šanse da VISOKOOBRAZOVANI bude homeless

u Srbiji su to ljudi bez škole

u Americi to ne važi za "nižu klasu" imali nemali školu?

jel tako? :D

izveštavaš"iistinu" ko N1 :lol:

p.s. sem što si "video" da li si ičim pomogao ili si samo prošao "američki ponosno"? :think:
 
to je tačno ali u Srbiji nema šanse da VISOKOOBRAZOVANI bude homeless

u Srbiji su to ljudi bez škole

u Americi to ne važi za "nižu klasu" imali nemali školu?

jel tako? :D

izveštavaš"iistinu" ko N1 :lol:

p.s. sem što si "video" da li si ičim pomogao ili si samo prošao "američki ponosno"? :think:
igrom slucaja sam pomogao, posto sam jugoslovenski socijalisticki produkt.U Srbiji visokoobrazovani zive kod tate i mame, u stanu gradjenom, i dobivenom u socijalizmu, pa nisu homlesi, ali to nema veze sa obrazovanoscu. U americi, mozes ziveti u svom automobilu.U Srbiji cena automobila je takva da nema puno sanse da ga kupis :)
 
Americki ambasador Hil je redovan gost i organizator gej parade u Beogradu svake godine u ime svoje drzave.

Amerika kao drzava u Srbiji promovise najgore stvari i bolestine.

1694271093-1694270930891-750x500.jpg


Sa druge strane Rusi sire kulturu , u ruskom domu imate ogromnu biblioteku knjiga za citanje i grade ili pomazu gradnju nasih crkava i manastira kao npr Hrama Svetog Save, manastiru u Bosnjanima su darivali najvece carsko zvono cija se zvonjava cuje 50 km a sad cujem da se gradi i hram posvecen Svetom Caru Nikolaju Romanovu u Banja Luci?

Rusi takodje finansiraju besplatno studiranje nase dece u Rusiji! Potpuno besplatno!!!



GDpegvWXsAAw3QF



Koje vrednosti bastinite i koga podrzavate ? Ameriku ili Rusiju?

autorska tema
Ja mislim da ima vise Srba sa scholarship na Americkim koledzima nego na Ruskim.
 
Americki ambasador Hil je redovan gost i organizator gej parade u Beogradu svake godine u ime svoje drzave.

Amerika kao drzava u Srbiji promovise najgore stvari i bolestine.

1694271093-1694270930891-750x500.jpg


Sa druge strane Rusi sire kulturu , u ruskom domu imate ogromnu biblioteku knjiga za citanje i grade ili pomazu gradnju nasih crkava i manastira kao npr Hrama Svetog Save, manastiru u Bosnjanima su darivali najvece carsko zvono cija se zvonjava cuje 50 km a sad cujem da se gradi i hram posvecen Svetom Caru Nikolaju Romanovu u Banja Luci?

Rusi takodje finansiraju besplatno studiranje nase dece u Rusiji! Potpuno besplatno!!!



GDpegvWXsAAw3QF



Koje vrednosti bastinite i koga podrzavate ? Ameriku ili Rusiju?

autorska tema
Американци такође граде цркве по С.А.Д.у и промовишу своје религије, али у Србији и рецимо Немачкој, генерално у Европи, они се понашају другачије и промовишу ЛГБТ.

Американци су далеко религиознији у поређењу са Немцима и осталим германским народима.
 

Back
Top