Договорили се???????????

Ogromna potražnja.
Danas nemaš kategoriju stanovnika koja se ne trudi da kupi stan. Godinama je samo mali procenat stanovništva mogao da se skući. Broj nerešenih stambenih pitanja se opasno nagomilao.

Sve one porodice od 0-20 godina braka koje moraju da žive u zajednici u pretrpanom roditeljskom stanu.
Podstanari sanjaju da kiriju zamene za ratu kredita.
Roditelji da obezbede decu, dok se može, ko zna koliko ima do novog sr...nja.
Bogatiji su odavno shvatili da je ulaganje u nekretninu najsigurniji mogući posao.
Pritom, za stanom u Beogradu žude i stanovnici drugih gradova Srbije, a ni procenat kupaca iz CG i BiH nije zanemariv. Razni su razlozi: preseljenje u BG, školovanje u BG, izdavanje, "to će uvek da vredi dobre pare"....

sve je ovo tacno .

al je posledica da svi srpski seljaci hoce da zive u najvecem srpskom selu zvanom Beograd

vec 30-40 km od centra beograda imas kuce za 20tak hiljada evra...

kao recimo u maloj/velikoj mostanici

al tamo je bedak ziveti , zato placaju kvadrat 5-10 puta vise da selo mostanicu zamene za selo zeleznik, banovo brdo, zarkovo, vidikovac....
 
Mile, ja znam za Niš... nisu pale ni za cent... Štaviše... Novogradnja u širem centru je bezobrazno skupa...

Jedina povoljnost je ako kupuješ stan u izgradnji i daš pare unapred, onda možda možeš da prođeš jevtinije, ako si spreman da rizikuješ...

Дачо вероватно има још оних који граде из сопствених средстава,или је мало грађено
у НС ти јена Грбавици ај да кажемо скоро центар било прошле године 2000 евра по м2 сада мш наћи за 1200 евра м2 а и то је прескупо реално је 900евра м2
 
Дачо вероватно има још оних који граде из сопствених средстава,или је мало грађено
у НС ти јена Грбавици ај да кажемо скоро центар било прошле године 2000 евра по м2 сада мш наћи за 1200 евра м2 а и то је прескупо реално је 900евра м2

U Nišu novogradnja, strogi centar 1500€, širi centar 1200 €, najčešća cena u gradu oko 800€, a meni je prihvatljivo sve ispod 800€... (800 - 600)... I to se može naći , ali po perifernim naseljima...
 
U Nišu novogradnja, strogi centar 1500€, širi centar 1200 €, najčešća cena u gradu oko 800€, a meni je prihvatljivo sve ispod 800€... (800 - 600)... I to se može naći , ali po perifernim naseljima...

Ма Дачо мој стан на Новом Насељу стар 20 година од 80 м2 је прошле године могао да се прода за 1450 е/м2,сам центра града од 2000 па навише
део око Факултетеа 2000е м2 за зграде старе 40 година
 

Back
Top