dobili ste putovanje cmc- ha ha

I bre ljudi palite vatru bzvz..oni kao agencija ne postoje u smislu da imaju prostor gde prodaju aranzmane..samim tim nemaju nikakvih troskova..cmc ima jedan jedini stan kod kalenic pijace gde se dolazi po njihovom pozivu da se zakaze vreme preuzimanja vaucera..to preuzimanje se odrzi u nekom restoranu ili trzni centar na studentskom trgu..gde je recimo 20ak ljudi..znaci njih ta prezentazija kosta par hiljada dinara..sto se tice apartmana na pomenutim destinacijama..sve je kao i sa ostalim agencijama..samo sto oni opet nemaju tih troskova sezonskog zakupa..vec im je dovoljno da uvale 1 jedini aranzman po prezentaciji..koji kosta par hiljada evra i vlasnicima tih apartmana dobro dodje sigurica na vise godina..koju vi potpisete..ali oni normalno od cmc-a dobijaju svake godine samo onoliko koliko kosta apartman za 10ak dana aranzmana..dakle uzeli su..ne secam se da li je 6-7 hiljada evra od vas..a da posalju 10ak ljudi sa jedne prezentacije treba im 1000e..neka bude i 2 hiljade..znaci ostaje im 5 soma cisto da s tim novcem rade sta hoce..nonstop imaju priliv love..a ima dosta zackoljica kako se osiguraju..na primer ne mozete prebaciti putovanje na nekoga ako ne zelite jedne godine ici preko njih..tako da je to potpis sa djavolom po meni.
 
sinoc smo bili na prezentaciji moja devojka i ja,i sve mi se cini da je navlaka.ona totall recall baba je davila dva sata a onda su pokusavala da nam izmame na foru 800 evra .divio sam se sam sebi koliko sam izdrzao njihova proseravanja,te kao nisam dzek ako ne dam lovu i sve u tom fazonu .Ma sekta neka garant samo perfidnija.Treba im samo podviknuti ili jos bolje NE OTICI inace ste najebali izgubicete minimum dva sata nekog leog zezanja zbog grupe idiota na celu sa jednom idiotskom smarajucom totall recall zenskim skotom
 
Cisto da vas obavestim, rezervisao sam karte za kraj septembra za Frankfurt pa odatle za Tenerife. U pitanju su neki low-cost letovi. Idem sa zenom i cerkicom koja sad ima 4,5 meseca. Tako da kad se cujemo u oktobru recicu vam da li je prevara ili ne...
 
E bio sam kod njih u NS. Moram da kazem da odlicno rade merketing, jer eto, slucajno se i ja bavim marketingom i prodajom i ne vidim nista lose u takvom nacinu marketinga.
Sto se tice poklanjanja, pa i Avon ce uvek dati uzorak parfema da stavis 3-4 puta, pa kad ti se taman svidi, nema vise, a ti bato moj, izvoli pa kupi. Al dobro... poznati smo po tome da smo narod koji veruje u "teorije zavere". Zato nam valjda i cvetaju ruze.
Predlazem svakom PRAVOM putniku da ode i da vidi o cemu se radi. Mozda nadje nesto stomu odgovara. Ja nas'o!
 
Ej jel se javljala ta tvoja drugarica?????? Sta kaze kako joj je???
Ljudi razmislite dobro....Drugacije bi bilo da to dobije par osoba u Srbiji ali to dobija skoro svako.Pa to ne moze biti normalno....Oni imaju debelu korist od toga a i prilisno su jaki sto se novca tice.I sta to onda moze bit nego npr sekta...Kakav crni marketing ako sve salju besplatno.....
 
puf.. ne znam sta da kazem..
i ja sam, naravno, kao i vecina beogradjana dobila poziv za prezentaciju.. morala sam da se organizujem sa suprugom da odemo, na glavacke u dogovoreno vreme..
kada smo stigli tamo, docekala nas je neka zena na vratima, koja nas je sprovela do "direktorove kancelarije" gde bi trebalo da nam odrzi prezentaciju (koja je u najavi 2 sata).
bilo mi je drago sto smo u odvojenoj prostoriji, jer je u onoj kroz koju smo prosli sedelo vec 20ak ljudi, koji su pusili, pili, smejali se.. cekali, kao i mi.. kada smo usli, devojka nas je smestila i rekla da ce nam se uskoro prikljuciti nas domacin za to vece..
u nasoj prostoriji su primljena jos 3 para.
najzad je dosla devojka, od svojih 22-3 godine, mlako se rukovala sa nama i rekla da ce biti nas domacin. ali, pre nego sto pocne ista da prica sa nama "da li biste mogli vi i vas suprug da zamenite mesto?" kako, zasto, ne razumem?.. tako.. ona mora da sedi bas na toj stolici. dakle, zamislite situaciju ja levo, suprug desno, preko puta nas dve prazne stolice, ona hoce da sedne na ovu preko puta mog supruga, ali da nas dvoje zamenimo mesto, tako da ona bude direktno preko puta mene. a ne moze da sedne vec preko puta mene i zavrsi pricu. CEMU TO SMARANJE??? mi smo se na to naravno nasmejali, i rekli joj, ma daj sedi, svejedno je.. ne, ne, ona ne moze takva je procedura. vec tada sam se osetila kao apsolutni kreten. suprug je, prirodno, trazio da pozove menadzera da nam on objasni, posto ona rekla da ne zna zasto to mora tako. vrtela se, setala, odlazila i vracala i na kraju dosla ponovo sama, bez menadzera da nas nagovara.. uz konstataciju "zasto se plasite?" to je bila kap koja je prelila casu..
hvala na gostoprimstvu i potencijalnom poklonu, ali neko da mi u svom "gostoprimljivom okruzenju" naredjuje gde da sednem, a da mi ne da obrazlozenje i da mi pri tome sugerise da ne treba da se plasim, to mi ne treba..
ne znam za vas, ali ja mislim svojom glavom.
 
CMC putovanja nisu nikakva prevara slobodno idite i proverite.I mi smo bili na prezentaciju mozes da kupis ako oces ako neces ne moras a ipak dobijes putovanje.Mi smo dobili Tenerife ali nismo uspeli da iskoristimo zbog nekih obaveza ali nasi prijatelji su bili i sve je proslo OK.
 
I mi smo dobili nagradno putovanje na Tenerife, ali nije u pitanju taj CMC, već Globe Art. Baš smo sinoć išli, a jedino nas od svih prisutnih niko nije davio nikakvom pričom.

Ne radi pretraga, pa ne znam da li je neko već pisao o toj agenciji. Dakle, je li neko čuo za njih? Gledala sam na sajtu YUTA-e, nisu učlanjeni, a nikad nisu ni bili.
 
CMC jeste učlanjen i u YUTA i u još neku međunarodnu organizaciju tog tipa. mi smo odlučili da putujemo i rezervisali hotel za 17. juli, kupili avio karte i sad čekamo vizu.

prezentacija na kojoj smo bili je bila sasvim normalna, bez ikakvih unapred određenih mesta ko gde sedi zašto sedi, šta govori... jedna sasvim normalna opuštena atmosfera
 
fora je u tome da te smaraju 2 sata i ako nalete na budalu da im plati 8000e super a svima daju putovanje u spaniju -tenerife jer znaju da od 20 ljudi koliko je tu mozda ode 1 par a mozda i ne.Treba da im javis 7 dana pred put da bi putovao i da ti daju vaucer hotela a ti onda trci u ambasadu za vizu i pazi da je nedobijes za tako kratko vreme i naravno niko se neusudjuje da ide a oni su mozda nekog ubedili da im da ogromne pare
 
CMC putovanja nisu nikakva prevara slobodno idite i proverite.I mi smo bili na prezentaciju mozes da kupis ako oces ako neces ne moras a ipak dobijes putovanje.Mi smo dobili Tenerife ali nismo uspeli da iskoristimo zbog nekih obaveza ali nasi prijatelji su bili i sve je proslo OK.

Mene bi cudilo da im jedan par ode po prezentaciji..a kad sam ja bio svojevremeno trebalo je najaviti putovanje 40 dana ranije..naravno da nismo otisli.
 
ljudi,vratila se moja drugarica,definitivno nije prevara-vratila se sa svim bubrezima i pri tom nije postala clan nijedne sekte !!! :) Letela je sa low cost kompanijama,najpre Wizzairom od Peste do Barselone, zatim od Barselone do Tenerifa Rajanom, i sve to ukupno sa svim taksama je bilo 300 eura, povratna!!! Pri tom imala je i pauzu u Barseloni sto je iskoristila za jednodnevni obilazak.Naravno za karte se sama mucila preko neta, a na Tenerifima je imala smestaj obezbedjen od cmc-a...Tako da koga ne mrzi da se lomi oko low cost avio karata i pri tom ima stomak da otrpi 2 sata marketinga-sretan put!!! :)
 
E moram da ti kazem da su Tenerife izvrsne i za odmor i za provod 3 puta sam bio tamo.Upoznao neke ljude koji su dosli na odmor pre 15-ak godina pa "malo" produzili.Nije da bih ziveo tamo ali bih opet letovao.
A ovaj deo sa CMC-om ne znam ni sam kako bih definisao.Zarko bih zeleo da znam sta je u pozadini ali za sve koji misli da su bas oni srecni dobitnici, kad u isto vreme ceo jedan blok osvane punih sanducica osvojenih nagrada pa ko se odazove.Ono sto znam da su Tenerife bile prepune Time Sharing kompanija koje su i tamo na plazama maltretirale i pozivale na prezentacije.Cini mi se da je to isto sada samo da je spakovano u drugu ambalazu
 
Ja sam bila pocela da radim u CMC agenciji i odustala posle 3 dana. Nisam osoba koja lako odustaje ali taj posao nikom ne bi pozelela. Vidim da nekim forumasima nije jasno zasto zena mora da sedi pored devojka koja sa njima obavlja razgovor. Pa da njen muz ne nasrne na doticnu gospodjicu:nono: Tako oni kontaju neke stvari. :rotf:
 
Citam ovo i neznam sta da mislim,ja sam juce dobila ponudu od GLOBE ART-a,ponuda je Grcka,Egipat,Bugarska i Knanari.Prezentacija je sledece nedelje(javicu vam ako odemo sta je bilo).Kontaktirala sam sa sluzbenicom koja mi je objasnila da je smestaj hotelski,da apartman ukljucuje dve dvokrevetne sobe,kuhinju,dnevnu sobu sa trosedom(ovo sve pisemzbog broja ljudi koji mogu da se smeste tamo) i da to sto pise da je za dve osobe nije bas tako.Plaza se navodno ne placa ako se koristi hotelska,nije obavezna ishrana u hotelu i rekose mi da imaju blizu hotela mega market gde su cene slicne kao kod nas u Maxi diskontu.Put naravno placas sam kao i vizu.Toliko sam saznala za sada.
Molila bih ako neko zna da mi kaze koliko kosta put do Grcke(povratno naravno),koliko viza i da li se za decu do 5 god put placa i koliko.Takodje bih molila da mi neko kaze nesto vise o tom "low cost travelu",kako doci do njih i kakve su im pogodnosti(naravno sto se cene tice).
Unapred zahvalna.
 
I ja sam dobila nagradno putovanje od cmc-a, i mogu vam reci da mi i pored odredjene vremenske distance, pritisak raste samo kad se setim te njihove nemile prezentacije! Katastrofa!!!!! Tolika neljubaznost, neprofesionalnost i omalovazavanje ljudi, da ja ne znam kako takva firma jos uvek postoji na ovom nasem kakvom-takvom trzistu! Isto je bilo to: ko gde treba da sedi, kako treba da sedi, kako da se nasloni i ostale naredbe! Inace, nije problem to da neko hoce nesto da vam proda, vec kako i na koji nacin to radi! Namamis ljude, a onda ih kasapis! Kao slag na torti, kada kazes da nisi zainteresovan za kupovinu tih zvezdica od 10000E, dolazi omalovazavanje od strane glavne prezenterke, koja je inace ubedjena da je kao bogom dana da po nasoj "jadnoj zemlji" promovise neki tamo lifestyle za koji nas "bedni narod" kao nikad nije ni cuo, a kamoli video, u smislu: "pa idite onda na Dunav da rostiljate"! Nedopustivo!!! Inace, mi smo u pocetku zaista hteli da otputujemo na to nagradno putovanje i pored neplacenog prevoza (Tenerifi su naravno izvuceni ,kao!), ali posle sve te torture i neprijatnosti, nema teorije! Odosmo mi u neku egzotiku,hvala dragom Bogu, bez njih!!!8)
 

Back
Top