dobili ste putovanje cmc- ha ha

Za MILLICU , od Milosava
Bio sam na linku koji si mi poslala i procitao sve komentare.
Video vise losih , ali je bio i jedan dobar.
Zelim ti reci da sam i ja bio preko CMC-a upravo u Kriopigi Beach Hotelu 2006 godine.
Bio sam 14 dana sa porodicom , nas cetvoro i uplatio na ime all inclusive-a 1.200 eura.
Mogu ti reci da su moja iskustva sasvim o.k.
O ukusima ne vredi raspravljati,ali ono sto je sigurno da je hotel sasvim pristojan, da je klopa dobra i da za taj novac u Grckoj ne moze ni blizu da se organizuje odmor u hotelu i jos da imas sve ukljuceno za 4 OSOBE !:)
 
Ja sam dobio Tenerife i planiram da idem... Jedino me interesuje kako stici do tamo. Znam da postoje letovi Lufthanze i kostaju oko 400€ po osobi, ali cuo sam da ima nekih carter letova koji su dosta jeftiniji pa me interesuje da li neko zna nesto konkretnije o tome?
 
e pazte sad ovo......neko iz.delta turs-a me cimnuo fonom......pozvan sam sloočajnim odabirom 8 telefonskih pretplatnika iz moje ulice.......pozvan sam na roočak u kasinu......roočak je za 6 osoba..... kao nagradu će mi osim roočka ...nagradu ne znam za šta....dati i neki sooper jastook nemačke proizvodnje čiji su oni distribooteri.........ja pitao...da li je promocija tog jastooka pre ili posle roočka.....kažu posle........znači mogu da foornem kad pojedem.........i pitam ja...a jel to neka tooristička organizacija.......kažu...pa imaju oni i to......za neke slovenačke hotele i to se deli...izvlači se nagradno pootovanje posle roočka............hah....delta turs...
e dobijao sam ja i za cmc.....al ta pootovanja ne ukljoočooju i troškove prevoza čini mi se....
 
hm, tek sad vidim, citajuci forume, kako mi, Srbi, najvise verujemo u teoriju zavere... Slucajno se bavim marketingom i bio sam kod njih. Odlicno rade markenting za svoj proizvod, koji uopste nije los. Ko nema za takva putovanja, on pljuje. Ni moja baba ne vidi razlog zasto dati 10000 eura kad moze za 900 da se kupi odlican Yugo. al dobro....
Sto se tice poklona, dobio sam Grcku da odem sa porodicom, doplatio za klopu, ici cu svojim prevozom i jedva cekam da krenem.
E da, I zanimljivo mi je kako sve lose komentare pisu oni koji nisu ni otputovali. Oni koji su bili, vidim, odusevljeni su. Ja, budala, za malo da ne odem zbog tih komentara...
Ko veruje sebi, nek ide. Ko slusa druge, nek sedi kuci. Ni ulica nije za njega.
 
Prijatelju, ja sam taksista, svaki dan se susrecem sa razlicitim slojevima ljudi i to tako zadnjih 12 godina pa jos nisam cuo da je neko dobio nesto slicno i to za dzabe. Voleo bih licno da upoznam nekoga ko je putovao i koji je zadovoljan, da s njim popricam, popijem kafu i da cujem iskustva. Ovako preko neta moze svaki radnik te pomenute agencije da se uclani i da piskara. Internet je cudo. Jel nisam u pravu ? Priznajem da sam nepoverljiv cim posumnjam :|
 
Prijatelju, ja sam taksista, svaki dan se susrecem sa razlicitim slojevima ljudi i to tako zadnjih 12 godina pa jos nisam cuo da je neko dobio nesto slicno i to za dzabe. Voleo bih licno da upoznam nekoga ko je putovao i koji je zadovoljan, da s njim popricam, popijem kafu i da cujem iskustva. Ovako preko neta moze svaki radnik te pomenute agencije da se uclani i da piskara. Internet je cudo. Jel nisam u pravu ? Priznajem da sam nepoverljiv cim posumnjam :|

Vidi Majstore, ako si beogradski taksista, sa tobom nemam sta pricati. Ako si iz N. Sada cujem da su kulturniji, ali jedno je zajednicko za taksiste.Brate moj pa vi ste najpametniji i najbolje znate sve. Jos nisam sreo taksistu koji nije znao sve o ekonomiji, visokoj politici i estradi. Ali jos nisam upoznao taksistu koji ide i vodi porodicu na putovanja. Vi koji ste bili u C. Gori ste dotakli vrh turizma.
I upravu si da svako preko neta moze svasta pisati, pa i radnik te agencije.
Ako si procitao ranije sta sam pisao, jasno ti je da sam ja putovao sa njima,a razlog sto uopste pisem o ovoj temi je to sto nemogu shvatiti koliko smo svi u *****!
Pa covece vidis li da ceo narod funkcionise samo ako moze nekoga da pljuje ,ismejava ili se ruga. Svi su necim nezadovoljni, svi kukaju, tabletice se trose u ogromnim kolicinama i ispada da sve sto je nenormalno je normalno i obratno!
Sta prvo citas u novinama? Sport pa Crnu hroniku.Pogledaj novine i zakljuci koliko si normalnih naslova video na prvim stranama, a koliko senzacinalistickih vesti.
Pricam ti o tome, da mozda ima nekih stvari u koje se mozda ne razumes i ne poznajes. To neznaci da trebas da pljujes po tome i da se toga plasis. Mozda ces i ti jednom biti u toj agenciji, pa se sve dobro informisi.
Verovatno ti je normalno sto dnevne novine imaju stalno neke nagradne igre i jasno ti je da to rade u cilju marketinga da ljudi kupuju te novine.
Isti je razlog sto CMC daje putovanja, da bi privukli ljude da osim poklona mozda i kupe neki turisticki aranzman. Samo je u pitanju marketing i malo drugaciji pristup klijentima od klasicnih agencija. Nema prevare .
 
GLUPE PREDRASUDE !

Ti hoćeš da ispravljaš predrasude o agencijama - prevarantima, a ti PRVI imaš predrasude o taksistima !!!???
Taksisti u Novom Sadu su kul, a beogradski su prevaranti. KAKVE BUDALAŠTINE !
TVRDIM iz iskustva da to NIJE ISTINA.

Rođen sam u Beogradu, a živeo sam 20 godina u Novom Sadu i tvrdim da neosnovano LUPETAŠ !

Samim tim, dolazi U SUMNJU tvoja podrška CMC !!!!
 
Taksisti u Novom Sadu su kul, a beogradski su prevaranti. KAKVE BUDALAŠTINE !
Ni ja skoro nisam cuo neku vecu glupost ali ajde.......Tacno je da sam par puta bio u CG ali nikad vise. Za Milosava jos jedna informacija. Pre 12 godina sam poceo da taksiram a pre toga sam 12 godina bio muzicar [harmonikas] i od toga zadnje 2-3 godine sam radio samo koncerte i tezge sto u zemlji a sto u inostranstvu. Zahvaljujuci j-benoj harmonici sam ispucao 3 pasosa, ali ne zato sto im je istekao rok trajanja nego zato sto vise nije bilo mesta za pecat. Jos ih cuvam za uspomenu i mogu da se pohvalim time da je malo ko proputovao ono sto sam ja. Nevolim da se hvalim ali si me tako isprovocirao da moram da ti kazem da nisam "kuce od juce" i da sam bio mnogo dalje od CG. REZIME : Nema kume nista za "dz". Sve se to naplati ovako ili onako. Oladi malo, nemoj da se primas ko dete na lazzu. Svako dobro ti zelim ;)
 
Moja drugarica se sprema u maju da ode na Kanarska ostrva preko CMC-a pa cu se, nadam se, uveriti da li je prevara ili ne...I ja sam bila skeptik, ali ona kaze da ih je isproveravala uz duz i popreko, naravno koliko je to bilo u njenoj moci ( cak je gledala i na sajtu Narodne Banke Srbije da li su duznici, racun im nije blokiran )...Sada je sredila karte preko neta , neki low cost, pa je sve i nece izaci toliko skupo... Kad se vrati, javicu vam, ako je u medjuvremenu neko ne kidnapuje :)
 
Nesto me asocira da su Jehovini svedoci puni para a slatkorecivi........nema dalje. Okle pare za te hotele :confused: ko to i zasto finansira :confused: ima li objasnjenja :confused:. To neko konkretno nek mi objasni [da ne skrece temu na drugi kolosek]:oops:

Koliko sam ja skontala, ali mozda nisam u pravu, takve agencije inace imaju apartmane zakupljene tokom cele godine, ( valjda je to i ona fora oko time-sharinga ), pa svakako imaju i neki termin kada im nije popunjeno sa gostima...a shto da stoji prazno - kad moze da se pokloni nekome, tj oni nista ne gube, jer ti sam placas hranu i put... a opet masu ljudi navuku na taj nacin na dvocasovnu prezentaciju svojih aranzmana...sa druge strane, mnogi su nepoverljivi, pa nece iskoristiti to svoje besplatno putovanje, odnosno smestaj, tako da ce oni uvek imati dovoljan broj za pokloniti... e tako nekako sam ja to shvatila...
 
Mislim da tu nema neke klasicne prevare. Jedino sto je program namenjen onima sa dubljim dzepom. Moji prijatelji su isli na Tenerife, putovali avionom i menjali 3 leta....Naravno nisu mi rekli koliko ih je to kostalo, ali mogu da pretpostavim. To je za one ljude koji ne razmisljaju o svakom dinaru, jednostavno dobili i kao ajde da iskoriste. Lepo se proveli i sve je bilo ok. Za one koji se preracunavaju za svaki dinar ova opcija svakako nije preporucljiva.
 

Back
Top