Dilema,velika dilema

Mislio sam da imate neki predlog pametan i duhovit,ali......ozenjen sam i ne varam zenu,ali sam raspolozen da je promenim trajno,ali ona nece pa nece,nece da ode sama,a ja ne mogu da odem iz svog stana,a da je izbacim opet ne mogu nisam takav.

E kad ovo prochitam (a sasvim razumem sluchaj) kazem - `ebem ti zivot. Na shta chovek dodje posle svih iluzija s kojima ulazi u brak, i ljubavi, dakako.
 
Mislim Čedo, gde su ti bile oči kad si je ženio. Nećeš da je gledaš, ne možeš da je isteraš, nećeš ni ti da ideš iz svog stana, a hoćeš da yebeš neku drugu lepšu. E pa frajere, tako ne može, moraš da budeš muško i prelomiš. Nema tu nikakvog poštenja ako ti se više ne sviđa i želiš neku drugu. Ili nađi neku drugu sa strane, ili ako si toliko prokleto moralan kao što kažeš da jesi, teraj je od sebe, jer ovako stvarno više ne može.
 
topmodelsica:
Meni se bas svidja. Volim kad neko ima oci. Muskarci se prave da vole svoje debele, guzate zene. A kako ja mislim da ostanem kuci i da "kupim" ono sto ne mogu da gledam? Taj deo ne moze da se uklopi.

Volela bi da na tebe neko gleda sa prezirom samo sto ne ispunjavas 'standarde' reklamnih kampanja koje nam serviraju ideje sta je lepo za nas a sta ne? Ili mislic da ti spadas u kategoriju 'lepotica' .

Mislim da svaka zena zasluzuje postovanje od svog muza ma kakva god da je, i tu oci ne igraju nikakvu ulogu.
 
topmodelsica:
I ja mislim da svaka zena zasluzuje postovanje od svog muza, ali mi se to ne svidja. Vise mi se svidja da se razlikujem od svih drugih zena.

Da zelis da se razlikujes od stalih OK je to, ali ovo drugo da li iskreno mislis tako, ili je to tipicno zensko kontrarenje, navika da se kaze suprotno od onoga sta se u stvari misli. ;)
 
jel vidis sad,deckonja,sta je neobavezan sex?.. ljudi te izvozaju,zabave se malo tvojom problematikom,a kad dodje do toga da treba na nesto konkretno da se ukaze,vise ih nema i ne vracaju se...eh,a barem su se zabavili,zar ne.. :) uzivaj jos malo,pa kad procenis da da je dosao cas da je koknes,ucini to brzo i bezbolno...salim se,moram i ja malo..:) kad ti prekipi,znaces i sam sta da ucinis..to ti ja mogu reci..ziveo!
 
kad ti prekipi,znaces i sam sta da ucinis..to ti ja mogu reci..ziveo!

Ovo je dobar savet.

Medjutim, ja se stalno vracam na ovo shto si rekao:

......ozenjen sam i ne varam zenu,ali sam raspolozen da je promenim trajno,ali ona nece pa nece,nece da ode sama,a ja ne mogu da odem iz svog stana,a da je izbacim opet ne mogu nisam takav.

Kazes, nece da ode sama .. znachi da ste prichali o razlazu, i samo mogu da pretpostavim da, u takvom svetlu dogadjaja, zivite kao pas i machka. Da li ona ima gde da ode? Da li imate decu? Dobro, stan je tvoj, ali ako imash decu onda stan njima (i njoj dok je sa decom) ostaje, a ti izadji iz njega. Ako je stan veliki mozesh i da ga zamenish za dva manja. Najpre morash sam sa sobom da rascistis sta zelis od sad pa na dalje. Da li zelis da ostanesh u braku, ili ne? Mozda je naishla kriza, m? Da li kriza moze da se prevazidje? Pazi, nece ti se nishta reshiti samo od sebe i ovo shto si nama napisao trebalo bi da isprichash svojoj zeni, baci karte na talon. Mozda ona ne zna shta tebe muchi? Je l` zna Chedo? Pazi, vecina ozenjenih mushkaraca ne bi tako rado da izgubi porodicni zivot, pa bi najpre da se ushushkaju u nekoj novoj vezi, a onda ce kao lakshe da se odreknu stare. Sasvim pogreshno. Najpre zavrshi jedno poglavlje svog zivota, pa zatim otvaraj novo, jer to su, Chedo, ozbiljne stvari, ljudi su u pitanju, a ne krompir sa pijace. Vishe nisi sam u igri, imash iza sebe zenu (mozda i decu) imash ispred sebe potrebu za novom zenom. Mnogo ljudi moze da bude povredjeno. Kazesh da ti trebaju ideje za okonchanje braka?! Onda ti je ovo ipak najbolji savet:

kad ti prekipi,znaces i sam sta da ucinis
 
da nije bre tvoja zena mnogo ljubomorna...a more?! jos ako je inadzija...

e lale moj.evo jednog resenja.za rodjendan kupi zeni bicikl(napomena:par meseci pre toga objasnjavaj jos pravila saobracaja,i kako se bicikl vozi desnom stranom),ako je inadzija pokusace da te ubedi u suprotno.onda joj pokazi okretni na slaviji(autoput je isuvisan) i skini kapu... :) i tako si oslobodjen svake,kako pravne,tako moralne osude jelll(ovo uspeva pod najpre navedinim uslovom)

a evo jos jedno resenje.preseli se brate.kupi si lepo jednu kucicu na selo.znas ono priroda,dzivdzani i ta sranja. i to neku lepu kucici sa poljskim nuznikom,sa okucnicom,sljivakom iza kuce,nekom malom basticom,malo vecom njivom i prostranim dvoristem da se igraju sitna i krupna stoka i pernata zivina...onda ce tvoja divna i puna vrlina jelll supruga hteti da bude dobra domacica i ohrabri je u tome :))))) recimo ujutru oko pola pet da narani krave,napoji svinje pusti kokoske,pobere jaja,pa ti onda lepo skuva kaficu kad ustanjes.a oko podne kad opekne zvezda u sred neba,a musice u ladovini padaju u nesvest,podseti je da je velika zega,zemlja suva,treba da zalije bastu,okopa njivu i slicno...i posle jednog uobicajenog dana na selu,kad treba da prilegne,da se malo hmmm...jel pa znamo na sta mislim,da zapere dupe u lavor...ako te posle toga ne ostavi zapitaj se ko je budala...
...mada nesto mislim da bi u ovoj prici ti bio jebena stranka...!!!
 

Back
Top