Dilema,velika dilema

Intelektualna,sta je to?jednom delu for.populacije inteligencija ne prelazi broj cipelki,ja nisam reko da mi je brak katastrofa,jer sam ipak imo oci,ali je postala previse smorna,prava karakondzula,godine?
 
Jesi gledao ti mozda seriju Nip/tuck?
U jednoj epizodi glavni lik ribi nabije papirnu vrecicu na glavu i onda je karne...
Probaj, mozda ti se dopadne...:P
Njemu jeste... A i noj... Dozivjela je svoj prvi orgazam u zivotu...
 
...ili joj stavi kesu za zimnicu preko glave...i evo resenja...dobijas epitet udovca...jos ako uspes na sudu da dokazes da se palila na davljenje i sl. mozes dobiti osnovanu sumnju...mada ti onda bace izbor prdekana ili laza...ili 14 sprat vma :roll:

evo bas malo pijem spricer i nesto prelistavam...ma najbolje je tebi da odes...naravno najpre nadjes neku malu(rastom,da te ne bi zvali cedomorac),sa krupnim psecim okicama,pokupis stvari u dve putne torbe i pravac bolji zivot...ne zaboravi da se sreca i spokoj ne mogu kupiti :!:

PS...ako treba i prlozicemo na ziro kintu za razvod(skupo danas),pod naslovom:U POMOC CEDI :wink:
 
Petak,13-ti,zivot je jedno veliko sr..nje,a *ebo ne *ebo k**cu vreme prolazi.dok si mlad imas s cim,imas s kim,nemas gde.kad omatoris imas gde,imas s kim(ne mos da gledas),nemas s cim.kesa i spric mi helga,gut,gut
 

Back
Top