Dilema,velika dilema

Chedo,pročitala sam strpljivo sve što je napisano u ovoj temi ,imam predlog za tebe:

Uloži u svoju ženicu,i emocionalno i fizički i materijalno.Žene su ti kao biljke,moraš malo da ih osunčaš da bi razlistale i zablistale.Možda je samo dovoljno da joj pokažeš da ti je bar malo stalo do nje...
Pozdrav i srećno!
 
Makondo:
Chedo,pročitala sam strpljivo sve što je napisano u ovoj temi ,imam predlog za tebe:

Uloži u svoju ženicu,i emocionalno i fizički i materijalno.Žene su ti kao biljke,moraš malo da ih osunčaš da bi razlistale i zablistale.Možda je samo dovoljno da joj pokažeš da ti je bar malo stalo do nje...
Pozdrav i srećno!

Koje đubrivo da koristi?
 
Hvala na predlozima posebno na inteligentnim i duhovitim,bicikl dolazi u obzir ali sobni trenazer,zapamtila je dobro pricu o zloj zeni,fali ideja kako joj pomoci da se odluci da usreci vise ljudi mene,porodicu,familiju i naravno nekog srecnika.
 
S*Princess:
DOBRO...evo jednog pitanja....STA DANAS ZNACI NEVINA DEVOJKA???
Ona koja iz bilo kog razloga nije uspela da do 25 smota nekog tipa.....pa sad maše svojim hi-menom ko prvoborac ordenjem za hrabrost....I naravno.....najčešće je krajnje neprivlačna....ali se ,kao po pravilu, loži na najboljeg tipa u gradu....Zašto....to mi nikada neće biti jasno....
 
a mozda je vreme da se suocis sa cinjenicama ,izadjes iz krize srednjih godina,i priznas sebi "jesam mator sam i nece me zene...samo ova sitna perverzna decica" :) ali opet gledaj sa vedrije strane...sa godinama se vise tresu ruke :)
 

Back
Top