Devojke i Internet

Da se ubacim,iako nemam veze o cemu pricate:mrgreen:
danas,bogati vokabular "srpskog" jezika odlikuje sto veci broj stranih reci,pa ce tako prosecan politicar u svom baljezganju radije reci nonsens,nego besmislica,ne obaziruci se na cinjenicu da je prosek obrazovanja u nasoj zemlji srednja skola,i da ga milioni gledaju u cudu,cesuci se po glavi.
Tako da,uzevsi u obzir da je to magazin o igricama,kompovima,cemu vec,i nije toliko strasno
 
Da se ubacim,iako nemam veze o cemu pricate:mrgreen:
danas,bogati vokabular "srpskog" jezika odlikuje sto veci broj stranih reci,pa ce tako prosecan politicar u svom baljezganju radije reci nonsens,nego besmislica,ne obaziruci se na cinjenicu da je prosek obrazovanja u nasoj zemlji srednja skola,i da ga milioni gledaju u cudu,cesuci se po glavi.
Tako da,uzevsi u obzir da je to magazin o igricama,kompovima,cemu vec,i nije toliko strasno

Upravo je poenta u tome da ga nishta ne razumeju i da im prodaje prazne priche.
 
Evo igracke "Biblije"

naslovna12-sadrzaj-web-1.jpg


A Qzma mu dodje glavni prosvetitelj...:mrgreen:

Nisu nijednom pisali o meni -.-

Dok su neki strani, kao sto je Joystiq pisali i to opsirno.
 
da ne selektiram sada poruke...

Kuzma na zanimljiv i smesan nacin docara neke strvari, bar sam ja tako primetio, i tu me odusevljava...

Sto se tice engleskog, hvala Bogu pa razumem isti, te razumem sta Kuzma pise...

ovo je pitanje za Monoa...U GamePlay valjda, je glavni i odgovorni urednik isti koji je bio i u Gamer-u?
 
Nesto sam mislio jucer,kad sam bio kod jedne meni drage drugarice,i video sam kako je pomahnitala kada je usla u svoju sobu,odmah je palila komp,kako kaze,da vidi postu,ali umesto da vidi postu ona je odmah otisla na Facebook jel je dobila neki komentar od nekih osoba koje ni ne zna neki spanac Ricardo....ne znam, Viljabos nesto tako,,,nije bitno..Svjedno...

Poenta je da li se vi i zasto devojke vole paznju sa Interneta?Zasto devojke toliko obozavaju kad im neko nesto pise ili kad im ocenjuje slike ili kad im salje mejl i zasto neko ko je nepoznat ....zasto sa njim...mislim u cemu je poenta?:dontunderstand:
Meni je to čista glupost.
Nalog na FB sam otvorila samo da bih našla neke devojke sa kojima sam bila izgubila kontakt.
Do sad nisam prihvatila nijedan poziv za prijateljstvo od nepoznatih osoba, jer ne želim da mi oni gledaju slike. Niti ću u budućnosti ;)
Ne vidim kakvo je zadovoljstvo postavljanje obnaženih slika na koje će neki Turčin da balavi i da piše svašta?! :dash: O tome sam bila otvorila temu jednom prilikom.
Mislim da su devojke, koje tako željno iščekuju te komentare, zapravo u dubini duše nesigurne u sebe, i da im je taj vid pažnje neophodan da bi nahranile svoj ego, i osećale se bolje. Meni je to žešća glupost. :roll:
 
da ne selektiram sada poruke...

Kuzma na zanimljiv i smesan nacin docara neke strvari, bar sam ja tako primetio, i tu me odusevljava...

Sto se tice engleskog, hvala Bogu pa razumem isti, te razumem sta Kuzma pise...

ovo je pitanje za Monoa...U GamePlay valjda, je glavni i odgovorni urednik isti koji je bio i u Gamer-u?

pokojni gamer...tu je urednik bio neki uros...ili nije nzm....znam da su gamer i bonus imali isti esalon....sad gameplay ne kupujem....tako da nista ne mogu da tvrdim....voleo bi da jeste ista ekipa posto sam voleo gamer...i bilo mi je zao kad se raspao....
 
pokojni gamer...tu je urednik bio neki uros...ili nije nzm....znam da su gamer i bonus imali isti esalon....sad gameplay ne kupujem....tako da nista ne mogu da tvrdim....voleo bi da jeste ista ekipa posto sam voleo gamer...i bilo mi je zao kad se raspao....

Ja sam za Gamer kasnije saznao, ali me je onaj sto je pisao uvodnu rec odusevljavao, a i njihove revizije igara...
 

Back
Top