Девојка мог ортака ?

Davno, kada sam bio u vojsci desila mi se slicna stvar. Moja devojka, u koju sam bio jako zaljubljen smuvala se u toku neke zurke sa nekim tipom. Sve bi to bilo ok, desava se, da se to nije desilo u prisustvu moja dva veoma dobra druga. Oni su sve to samo nemo posmatrali. Nikada im to nisam zaboravio (njoj jesam, odavno, `fala joj na usluzi). Kada sam se vratio hteli su da nastavimo da se druzimo, kao nisu mogli nista, zbunili se (jbt, kako stvari stoje mogli su izgleda i oni, onako zbunjeni da je kresnu :lol: ). Svejedno, nikada vise se nismo druzili, i ne mislim da sam time mnogo izgubio.
 
pa da...svi mi padamo u iskusenja...nije karakter kad nema iskusenja, vec kad ima pa covek odoli

ma kresni je, cica, skini mu bedu s vrata..

kad je jedan moj drug kresnuo ribu drugom, ovaj je rekao: ***** ti to drugarstvo....mi ga zajebavali zbog te izjave...sta ces, klinci...
 
McMillan:
Reci joj da raskine pa nek se smuva sa tobom.
Sta ti u stvari hoces? Da je kresnes, ili da preotmes ribu? Ima razlike, znas.
Ako je kresnes, a ne zanima te veza sa njom, onda si derpe. Jmunma. Nemam pojma. Samo zato jer ti je kita vaznija od prijatelja.
A ako je neka vasa buduca veza u pitanju, onda, sorry ostalima, ali te podrzavam. Preotmi, brate, nije im sudjeno...
A najveci smeh bi bio da ona tebe kresne pa ostavi cim se vrati ovaj tvoj ortak, ahahahahahaha!!!!
Teraj to u pm. Ima ih toliko na ovom svetu, tvom gradu/selu, odakle god da si...
Peace.
McMillan, svaka ti je zlatna!
 

Back
Top