Девојка мог ортака ?

Prilozi

  • 001.jpg
    001.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 47
jurodivi:
hahaha ciju li si samo sliku stavio?...a ako si stavio pravu onda to nije korektno...a ako je ona stvarno na slici mi deluje qur...ski..bar po pogledu i nacinu oblacenja...mos kako oces,na kraju isti ti se q...vata hahahhahahaa

Права је и скинућу је !
Јел сада схваташ шта сам мислио ДАЛИ ВРЕДИ ?
 
"The pain was just to much
When I finally saw her
She's happy and in love
In love with my best friend
What makes it hurt so bad
Is that I love them both
And they will never know
For love I sold my soul"

Ako te privlaci, ako ista lepo osecas, ne obaziri se na maliciozne komentare ovde, jer ti momenti dozivljeni sa njom mogu doci u stanje nezaborava.
Nemoj da ispadne na kraju kao u ovom stihu.
 
Reci joj da raskine pa nek se smuva sa tobom.
Sta ti u stvari hoces? Da je kresnes, ili da preotmes ribu? Ima razlike, znas.
Ako je kresnes, a ne zanima te veza sa njom, onda si derpe. Jmunma. Nemam pojma. Samo zato jer ti je kita vaznija od prijatelja.
A ako je neka vasa buduca veza u pitanju, onda, sorry ostalima, ali te podrzavam. Preotmi, brate, nije im sudjeno...
A najveci smeh bi bio da ona tebe kresne pa ostavi cim se vrati ovaj tvoj ortak, ahahahahahaha!!!!
Teraj to u pm. Ima ih toliko na ovom svetu, tvom gradu/selu, odakle god da si...
Peace.
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa ti budi malo zao pa nemoj da odolis. Ako ti to zaista ortak koji ti nesto znaci a dobijas ovakvu ponudu, reci mu sta je posredi, reci mu sta ona hoce od tebe.

Mada iskreno,,,,,laz je kada se govori da ljubavi prolaze a prijatelji, drugovi ostaju. Ipak ljubavi zive u nama, a ne prijateljstva.
Samo ti bez grize savesti pristupi tom cinu i uzivaj. Evo, kada ti ja to kazem koji sam borac za ljubav a ne za samo kres varijante, onda uradi to......mada, mozda ona tebi postane devojka.


Čekaj .... zar ljubav nije i ljubav prema prijatelju .... ?????????
Šta, treba da izgubi prijatelja od detinjstva, zbog devojke koju je zasvrbela ona stvar jer joj je dečko u vojsci?
A ako je ortak sa tom devojkom već 2 godine - nije ni to neozbiljna veza, čiju bi prevaru tek tako oprostio.
Ne znam ... ja ne bih pala u iskušenje. Ustvari, bitno je sebi postaviti listu prioriteta - pa onda šta prevagne ... ali jedno gubiš sigurno: da li je to prijatelj iz detinjstva ili sex od nekoliko minuta - to je već stvar ličnog izbora.
 
esperanca137:
To sto tebe muci je zeznuta stvar,jer ne treba nikad dirati tudje,a pogotovo devojku svog druga:roll: jer vredna vaseg prijateljstva? Sta ces mu reci i kako ces ga pogledati u lice ako sazna:shock: Je l' bi voleo da to tebi tvoja devojka uradi:?
Ima toliko drugih zena,a maloj pokazi gde joj je mesto;)
Мислим да је ово кључно...
Немој то да радиш, има свакаквих девојака. А зашто би то урадио? Креснули бисте се и? Ништа. То прође. И изгубиш друга безвезе.
А још горе...... Замисли да се смувате и будете заједно, заволиш је. Шта ако теби дође време да идеш у војску? Хм... У том случају припази се "другова" какав си ти...
 
McMillan:
Reci joj da raskine pa nek se smuva sa tobom.
Sta ti u stvari hoces? Da je kresnes, ili da preotmes ribu? Ima razlike, znas.
Ako je kresnes, a ne zanima te veza sa njom, onda si derpe. Jmunma. Nemam pojma. Samo zato jer ti je kita vaznija od prijatelja.
A ako je neka vasa buduca veza u pitanju, onda, sorry ostalima, ali te podrzavam. Preotmi, brate, nije im sudjeno...
A najveci smeh bi bio da ona tebe kresne pa ostavi cim se vrati ovaj tvoj ortak, ahahahahahaha!!!!
Teraj to u pm. Ima ih toliko na ovom svetu, tvom gradu/selu, odakle god da si...
Peace.
Апсолутно се слажем са тобом. ;)
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Отишао сам на женску рођенданску журку,и она је била тамо.Мој ортак је тренутно у војсци и цело веће је пила и плакала ми на рамену.И на крају ми рекла :немогу више да га чекам хоћу да се смувамо.И кад сам је одбацио кући,загрлила ме једва сам се суздржао да је не креснем!
Знамо се од малена,а са Наташом је преко 2 године !
otisao si na ZENSKU rodendansku zurku - zar nisi ti musko? :shock:

khmmm... zanimljivo tebe kad neko zagrli ti se jedva suzdrzis da ga ne kresnes??? sta ce tek biti kad ti se ortak vrati pa te zagrli onako muski :lol: - povalices ga smesta na haubi automobila?! :mrgreen:

PS: postojece teme :arrow: nije tesko koristiti pretragu...
http://forum.krstarica.com/threads/1140&highlight=zena
http://forum.krstarica.com/threads/6324&highlight=ortakovu
 
^Ares^:
Realno gledano, ako ti je ortak.... ti nemas nikakve koristi, sem ako ga neces pojebati
Od nje makar imas koristi
A ako je devojka od prijatelja, trebas ga u tom momentu nazvati i reci mu sta je ona htela
O Boze,a ja vec mislio da je vasa rasa tih finih i dobronamernih sledbenika Svete knjige odavno izumrla..o momce mlado sa severa Backe,jesi li ti feget ili tako nesto??...vostani serbie i udri po njojzi (mislim na tu ortakovu ribu),jer niko se nije naucen rodio,a sebi nikada neces oprostiti...u svakom slucaju, recka vise...ali ipak pazi,jer ako devojka ima ovcije boginje,mogla bi da te zarazi i sta ces onda???
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Дали одолети кад она хоће секс ?
И како после тога погледати ортаку у очи ?

Ti si izgleda već odlučio da nećeš odoleti čim postavljaš pitanje kako posle pogledati drugu u oči..........
Baš nikada ne bih volela da imam takvog druga................
Sram te bilo,zamisli kako je njemu....................
A ti da hoćeš da izbegneš to ne bi posećivao mesta na kojima je ona i ne bi se nudio da je voziš kući..................
 

Back
Top