devojcice i tuca

  • Začetnik teme unazaanje
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sasha85:
Alexandra9:
Vise volim da se ,,bijem'' verbalno... Reci su najjace oruzje...

Ma,da bre... Ne moze nista toliko da zaboli koliko mogu reci...
A sto se tice tuce... That's not my style... :wink:

u potpunosti se slazem s tobom i alexandra9,a inace,mene nazivaju advokatom zbog mog dugog jezika,i nacina na koji pricam s ljudoma... :) pa tako sam najbolja i u svadjama hehehe...al,ipak ne budem uvjek u pravu,pa se kasnije kajem,zbog rijeci koje sam rekla u trenutku bijesa...
 
Srculence:
Devilishgirl:
Za devojku...deluje mi prostacki. J*biga, moras da iskuliras, u oba slucaja postoji drugi nacin "spustanja na zemlju". Probas da sve saspes u facu toj nekoj osobi, bez batinica, onda dodjes kuci, isprebijas jastuke, ili jos bolje...kupis kao onaj djavo za boksovanje :lol: , kako se zvase(?)...i ispraznis se super. Ako to ne pomogne, dobra samarcina deluje 8)
Devilshgirl a ako se ne ispraznis dovoljno?Onda moras da prebijas.Mislim moze malo samrcina sto si rekla ali moze i dobro da se opauci 8) :lol:

Ako ne skodi.... :roll: :wink:
 
milicaanchy:
Zenska tuca?Sto da ne postoji-zbog ljubobmore,decka......znas vec kako to pocinje-lupe jedna drugoj samar,pa se vuku za kosu.....u mojoj okolini to nije retko

jao,ja se nebih zbog decka potukla,nema sanse!!
neki dan se jedna cura potukla,s drugom,dvije godine mladjom od nje,(jer je ova druga barila njenog momka u disku,a on se nije bunio!!!),i taj kreten je sve to samo gledao,(tucu)i "crko" od smjeha.ccc
tako da su obje ispale budale,a posebno ova prva sto je i zapocela tucu... :wink:
 
Ja imam dve drugarice, koje su se pre jedno godinu dana zesce potukle, ali ono sada su najbolje drugarice, to je ok.
Opet mene su jednom neke "ribe" htele da biju, ali ipak su se razbezale, kada su mi se pojavili drugovi. E to mi je bas odvratno!!!!!!!!!!!!!!
 
Peta W.:
lolla:
unazaanje:
sta mislite je li bolesno da se devojcice tuku?da li se moze porediti ,,zenska i muska``tuca?
U osnvnoj skoli sam lemala pola generacije... malo se primirila u srednjoj, osim shto je bilo povremenih ispada....:) hehe
Ha,ha...i ja ....
P.S. pa gde si lolla tako dugo,'bem mu misha? :wink:
Hehe, cim dodjem, odma' me nanjushish..:))) ...
Prirode su nam zapanjujuce slicne, koliko sam do sada primetila :D 8)
 
lolla:
Peta W.:
lolla:
unazaanje:
sta mislite je li bolesno da se devojcice tuku?da li se moze porediti ,,zenska i muska``tuca?
U osnvnoj skoli sam lemala pola generacije... malo se primirila u srednjoj, osim shto je bilo povremenih ispada....:) hehe
Ha,ha...i ja ....
P.S. pa gde si lolla tako dugo,'bem mu misha? :wink:
Hehe, cim dodjem, odma' me nanjushish..:))) ...
Prirode su nam zapanjujuce slicne, koliko sam do sada primetila :D 8)

lezbosi a? 8)
 
mario80:
lolla:
Peta W.:
lolla:
unazaanje:
sta mislite je li bolesno da se devojcice tuku?da li se moze porediti ,,zenska i muska``tuca?
U osnvnoj skoli sam lemala pola generacije... malo se primirila u srednjoj, osim shto je bilo povremenih ispada....:) hehe
Ha,ha...i ja ....
P.S. pa gde si lolla tako dugo,'bem mu misha? :wink:
Hehe, cim dodjem, odma' me nanjushish..:))) ...
Prirode su nam zapanjujuce slicne, koliko sam do sada primetila :D 8)

lezbosi a? 8)
frustracije, a? 8)
 
lolla:
mario80:
lolla:
Peta W.:
lolla:
unazaanje:
sta mislite je li bolesno da se devojcice tuku?da li se moze porediti ,,zenska i muska``tuca?
U osnvnoj skoli sam lemala pola generacije... malo se primirila u srednjoj, osim shto je bilo povremenih ispada....:) hehe
Ha,ha...i ja ....
P.S. pa gde si lolla tako dugo,'bem mu misha? :wink:
Hehe, cim dodjem, odma' me nanjushish..:))) ...
Prirode su nam zapanjujuce slicne, koliko sam do sada primetila :D 8)

lezbosi a? 8)
frustracije, a? 8)

da, mrzim lezbache... 8)
 
lolla:
Peta W.:
lolla:
unazaanje:
sta mislite je li bolesno da se devojcice tuku?da li se moze porediti ,,zenska i muska``tuca?
U osnvnoj skoli sam lemala pola generacije... malo se primirila u srednjoj, osim shto je bilo povremenih ispada....:) hehe
Ha,ha...i ja ....
P.S. pa gde si lolla tako dugo,'bem mu misha? :wink:
Hehe, cim dodjem, odma' me nanjushish..:))) ...
Prirode su nam zapanjujuce slicne, koliko sam do sada primetila :D 8)
Ma sta da ti kazem - samo sedim i vrebam... :lol:
Salim se ,naravno..Veliki pozz :P za tebe :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top