Dete , planeta za sebe

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.832
koliko Vase dete karakterom lici na vas/vaseg partnera a koliko je "supernova" .

Meni se cini da je cista uobrazilja da deca lice na nas,da je to samo "u oku posmatraca".
Kada gledam moje 🐞🐞jasno mi je da ce biti bolje i od mog :heart: i od mene.

Sta Vi mislite za vasu decu?
 
Moj sin je fizički toliko nalik meni da ko ne zna da je moj može prepoznati. Na moju žalost ima još sličnosti,ponavlja neke moje greške . Kčerka ne liči ni na oca ni na mene,malo na moju majku ali njih dvoje kad vidiš zajedno očigledno je da su brat i sestra.


. 20210603_095005.jpg
 
koliko Vase dete karakterom lici na vas/vaseg partnera a koliko je "supernova" .

Meni se cini da je cista uobrazilja da deca lice na nas,da je to samo "u oku posmatraca".
Kada gledam moje 🐞🐞jasno mi je da ce biti bolje i od mog :heart: i od mene.

Sta Vi mislite za vasu decu?
Nadam se da je tako!
Genetiku ipak teško možemo prevariti. Svojeglavi i buntovni.Ne bih ni volela da budu bilo čija slika i prilika.Samo svoja!
 
Ja imam 3kcerke. Dvije su blizanke....i fizički jesu slicne. Starija malo "vuče" na mene a twinsice na tatu. Karakterno su totalno različite, ne kao da nisu sestre vec kao da se nikad nisu ni putem srele. 😊 Pogotovu ove blizanke. Toliko različite i ko misli da blizanci rade i ponasaju se sve isto....to je jedna velika zabluda. Upravo kontra. Ma mogla bih o njima temu otvoriti ali plasim se da bi to bio monolog. 😁
Naravno genetika je čudo i pokupile su ponesto od oboje...ali ja kao i svaka majka želim najbolje i da sve 3 budu bolje od nas. 😀
 

Back
Top