Deca 1-3 godine (toddlers)

Njemu je evidentno dosadno u kuci.
Ne zna vise sta da radi, ode u sobu, izuje carape, pa vice:"Bose noge, obi tape!"
Ja kazem:"Dobro, daj da obujemo carape."
"Ne, ne, mamo, nadji duge!"
I tako sto puta, od jutros smo izmenjali sve carape koje ima!
Sad je smislio da sipa vodu u case.
"Sipi vodu, daj dugu tašu!" :)
 
Njemu je evidentno dosadno u kuci.
Ne zna vise sta da radi, ode u sobu, izuje carape, pa vice:"Bose noge, obi tape!"
Ja kazem:"Dobro, daj da obujemo carape."
"Ne, ne, mamo, nadji duge!"
I tako sto puta, od jutros smo izmenjali sve carape koje ima!
Sad je smislio da sipa vodu u case.
"Sipi vodu, daj dugu tašu!" :)

..jaksha od jutros ima dve razlichite, jednog nodija i jednu belu sa ribom.. :roll:
..pre toga je sat i po bezao sa jednim nodijem i drugom bosom nogom.. :lol:
..i svako malo ih pogleda i crkava od smeha.. :per:
..derishta..
 
Evo ga! :lol:
 

Prilozi

  • 20120418_114935.jpg
    20120418_114935.jpg
    26,3 KB · Pregleda: 33
..ja imam punu kutiju sudova za igranje, cerkinih,
ona i veliki sin su kuvali sve u shesnaest s tim, a jaksha ih obozava isto.. :lol:
..ima i takvu mutilicu i oklagiju i vanglu za testo i hiljadu sholjica, tanjirica, sherpica, bokalchica i svega ostalog..
..spas za rondanje po pravim sudovima u kuhinji, a i za dugachka kishna popodneva.. ;)

 
Poslednja izmena:
napredak od jutros
kada se upiski automatski se zabrine i pocne da place
na nosi hoce da sedi ako je visoka...to smo otkrili jer je pocela da sedi na onoj giordani muzickoj kocki...pa reko da podignemo nosu i upalilo je
al je samo par kapi ali je sedela dosta dugo
 
..uredno malo sutra.. :lol: ..za sad smo se izborili da se pred spavanje sve vrati u kutije, kao i da se ne mogu prosuti npr kocke ako su prosuti autici i slichno,
ali opet preskachemo veci deo dana preko nechega po podu.. :)

..moram josh jednu fotku od ponedeljka, oko onog noshenja noshe kud god mrdnemo.. :rumenko:

 

..ja imam punu kutiju sudova za igranje, cerkinih,
ona i veliki sin su kuvali sve u shesnaest s tim, a jaksha ih obozava isto.. :lol:
..ima i takvu mutilicu i oklagiju i vanglu za testo i hiljadu sholjica, tanjirica, sherpica, bokalchica i svega ostalog..
..spas za rondanje po pravim sudovima u kuhinji, a i za dugachka kishna popodneva.. ;)

...jaaaoooo duse slatke:heart:
...znaci svi se isto igramo....mi imamo iste takve sudove, pa kuvamo rucak i sve
redom hrani..nosa kasiku od jednog do drugog i kaze "njama"..ko ne zine nadrljao je.:lol:

...Kis, drago mi je da je drugar bolje:D
 
moj danas pravi iskljucivo stetu jede sapun, pobegao mi je napolje i odmah je krenuo da pije vodu iz bare, valjda nece gliste dobiti. A inace im on voli serpice imamo neku deciu kuhinju i on kao kuva nabere neke travke pa ih dinsta :-D
 
Jaksa je genijalac :D

e Kris, bravo za krevetac...jel ste to namerno skinuli ili su se polomile resetkice?

Namerno, da on moze sam da ulazi i izlazi.
Tako je predvidjeno, skidaju se te 3 sipke, postoje opruge u gornjem lezistu.
Super je krevetac, ima tri polozaja duseka, a posle se skidaju cele ove strane sa resetkama, a ceone do pola, pa bude pravi krevet za dete do skole.
http://www.simpo.rs/product/view/224
 

Back
Top