Deca 1-3 godine (toddlers)

Isto, i mi treba da sredimo zadnju sobu i da se iselimo iz njegove.
Zato cemo kao privremeno resenje da uzmemo moj stari krevet, samo dusek da mu kupimo.
Posle, kad mu budemo namestali sobu, kupicemo mu neki lep da se slaze sa ostatkom sobe. :)
 
...devojke imam jedno pitanje...
...danas smo bile sa zenom koja nam je naknadno rekla da joj sin ima boginje, pritom je ona trudnica u 8-om mesecu,
i kao rekla joj je doktorka da nema problema za bebu ako je ona prelezala iste...ali nasa malena nije, moze li joj ona
preneti boginje???
...mala mi je bas da bi ih sada imala..:(
 
moje mladje dete je prelezalo boginje sa 2 meseca i ipak ima oziljke iako jadnicak nije ni znao da se cese....a stariji je bio nacickan katastrofa ima par bas dubokih oziljaka.
Ја сам са 6 година прележао мале богиње и остало ми је неколико ожиљака(рецимо 5-6), али су се до краја пубертета сви изгубили, сем једног насред чела, мада је и он једва видљив.
Тако да без панике!
 
Ја сам са 6 година прележао мале богиње и остало ми је неколико ожиљака(рецимо 5-6), али су се до краја пубертета сви изгубили, сем једног насред чела, мада је и он једва видљив.
Тако да без панике!

:lol: i mom klincu je nadublji na sred cela ...ne brinem ja uopste zbog toga po meni to nije nikakv problem.
 
za boginje ne brini cak je bolje ako je djete mladje moja sestra nije imala ni godinu dana izasle joj 2-3 i gotovo a ja sam vec isla u skolu imala sam ih i u ocima (naravno na bijelom djelu) imam nekoliko oziljaka srecom na ledjima bez obzira sto sam bila velika i trudila se da se ne cesem ali ih je bilo na hiljade:-) ja bi da znam da neko ima u mom okruzenju namjerno odvela djete jer oni to moraju prelezati kad tad a kazu da su blazi simptomikod mladje djece, moja drugarica ih je dobila u 30toj godini i zavrsila u bolnici zbog raznih propratnih komplikacija a cula sam i da ako dobijes u trudnoci nesmes da rodis to dete (naravno ako pre nisi prelezala)
 
za boginje ne brini cak je bolje ako je djete mladje moja sestra nije imala ni godinu dana izasle joj 2-3 i gotovo a ja sam vec isla u skolu imala sam ih i u ocima (naravno na bijelom djelu) imam nekoliko oziljaka srecom na ledjima bez obzira sto sam bila velika i trudila se da se ne cesem ali ih je bilo na hiljade:-) ja bi da znam da neko ima u mom okruzenju namjerno odvela djete jer oni to moraju prelezati kad tad a kazu da su blazi simptomikod mladje djece, moja drugarica ih je dobila u 30toj godini i zavrsila u bolnici zbog raznih propratnih komplikacija a cula sam i da ako dobijes u trudnoci nesmes da rodis to dete (naravno ako pre nisi prelezala)

da pitam...da li je moguce da boginje ne izbiju skroz...mozda sam utripovala ali meni se cinilo da je moje mladje dete dobilo neke crvene tackice koje su se povukle, u to vreme kada su mu izbile boginje dakle
?
 
Jesu li i u vašim prodavnicama pampersi poskupeli od kako su nam ovi sa vlasti skinuli pdv sa dečije opreme ? Ja jedno vreme nisam kiupovala, imala zalihe, a sad vidim da su za 300 din skuplji.

Jesu. Pampers4 82 komada je oko 2040dinara. Ja sam kupila neke od 99komada za 2200dinara. Izuzetno me nerviraju, jer je kao godina beba, ukinut PDV (ovo bolje da ne komentarisem :roll:) a cene samo idu gore. I to nije neka eksluzivna roba pa da kazem "ok, necu priustiti taj luksuz", neko f-king felene.
 
Jesu. Pampers4 82 komada je oko 2040dinara. Ja sam kupila neke od 99komada za 2200dinara. Izuzetno me nerviraju, jer je kao godina beba, ukinut PDV (ovo bolje da ne komentarisem :roll:) a cene samo idu gore. I to nije neka eksluzivna roba pa da kazem "ok, necu priustiti taj luksuz", neko f-king felene.

A neeee, treba da peres tetre, kakav crni Pampers! Hoces da se luksuziras, pa se posle zalis! :zplez:

Ma, uzas, bre, boljem se nismo ni nadali! :roll:
 
da pitam...da li je moguce da boginje ne izbiju skroz...mozda sam utripovala ali meni se cinilo da je moje mladje dete dobilo neke crvene tackice koje su se povukle, u to vreme kada su mu izbile boginje dakle
?
..moguce je, moja starija cerka je kao malena imala boginje i to samo 10-ak joj izbilo, posle 4 godine je bila u kontaktu sa decom koja imaju boginje i pojave joj se onako crvenkaste
tufne, ja sam mislila da je neka alergija, ali mi je lekar pedijatar rekao da je to razlog slabog izbijanja kad ih je imala....mladja je imala "milion" krastica...
 

Back
Top